• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
slaviq par rokov dozadu sa tiez narodili dvojcata kazde inej farby pleti :slight_smile:

toto je co za matku http://www.markizadnes.sk/clanok-462496-sok-v-olomouci-niekto-uniesol-6-tyzdnove-dvojicky
17. júl 2008 o 20:20  • Odpovedz
Prebohaaaaa, by som ju zavrela ,až by očernela, ak nie je... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ja som teda ako 13-ročná bežne kočíkovala kamarátkinu dcérku, ale toto?
17. júl 2008 o 21:09  • Odpovedz
chudaci klienti :confused: http://www.cas.sk/clanok/82762/hladaju-klientov-hiv-pozitivnej-slovenskej-prostitutky.html
ale zasa aky trest pe chlapov co take miesta navstevuju...
17. júl 2008 o 21:17  • Odpovedz
mirka ,as itak...
A keĎ so mvidela dokrútk ua tam sa pýtali jednej prostitútky ,či nemá strach z AIDS a ona že sa chráni, pááááni ,to boal ale maska,,, muž, ktroý jej za sex ešte aj zaplatí, tak to musí byť úplný zúfalec... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. júl 2008 o 21:19  • Odpovedz
monkula,presne tak. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chlapov nech cert berie,ale si vezmi,kolko ich nakazilo zeny doma. :confused: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
18. júl 2008 o 17:44  • Odpovedz
no veĎ práve a keď boal ešte nejáko nedajbože tehu... :astonished: :astonished: Až hrôza pomyslieť :frowning2: :frowning2:
18. júl 2008 o 19:26  • Odpovedz
keď píšete o tých prostitútkach....my sme raz mali v rámci výstavby kancelárie pri takej výpadovke...kde postávali takéto tety...no keby ste videli jaké boli škaredé....a chodili do neďalekého obchodíku...kde som sa s nimi občas míňala...tak aj smrdeli, že až strach...a väčšina z nich bola cigánok....nooo....ale keby ste vedeli jaké autá im zastavovali...mercedesy....bmv.....no proste samé luxusné autá....no fajne sme sa na tom s kolegami bavili...jakí sú tí chlapi sprostí...že sa ulakomia na takéto čosi....že sa neboja...že to ešte len pri pohľade na nich niečo nelapia... :grinning:
19. júl 2008 o 16:25  • Odpovedz
....tak toto uz nazyvam...."uxylne kojenie" :confused:

http://www.youtube.com/watch?v=fxv6R9fUO74&feature=related
21. júl 2008 o 21:12  • Odpovedz
expi ,tak to teda je..
Už aj na mňa ľudia pozerajú čudne, keĎ sa to moje malé dnes jeden a polročné prisaje... ale toto..
To už je nechutné :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
21. júl 2008 o 22:04  • Odpovedz
expi ja jej tej mamicke trosku aj zavidm,ja som moju kojila iba 3,5mesiaca a bolo to nadherne a strasne mi to chyba,to puto medzi mamickou a dietom...
22. júl 2008 o 21:24  • Odpovedz
jeezis, expi, to je....divne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2008 o 14:05  • Odpovedz
práve som čítala na idnes.cz o novom prípade týrania detičiek
v skratke: jeden sused už nezniesol počúvať zúfalý detský plač,zavolal sociálku, a tá našla dve malé detičky zavreté a plačúce v tmavej komore medzi zvratkami a výkalmi ,...premočené, zavšivavené, zanedbané s modrinami,...atd

tak ma napadlo, že ako dlho museli tie chudence plakať až konečne zavolal sused sociálku (prišli s nimi aj policajti

istí čas som pôsobila v cudzine a utkvel mi prípad 2-ročneho dievčatka, ktoré zomrelo samé v byte,od hladu a strachu ...jeho matku zatlkli za niečo /už si nespomínam za čo/ , bolo z toho veľké halo, že susedia museli počuť jeho neštastný plač a nikto nezasiahol

a to je to: ludská nevšímavosť a ľahostajnosť :pensive:
24. júl 2008 o 22:56  • Odpovedz
Malena-to je hrozne :angry: :frowning2: Ozaj si musime svoje okolie viav vsimat
24. júl 2008 o 23:00  • Odpovedz
baby, máte pravdu, ale keď si predstavím, aký zúfalý krik sa od nás šíri, keď chcem Matejovi umyť hlavu, alebo sa s Kubkom učiť, tak som niekedy rada, že sú susedia nevšímaví. :wink:
24. júl 2008 o 23:03  • Odpovedz
etuska tak to je husteee,sak by som im dala :confounded: :angry: dozivotie
24. júl 2008 o 23:41  • Odpovedz
presne tak,co su to za ludia? :angry: :angry: :angry: :angry:
24. júl 2008 o 23:47  • Odpovedz
25. júl 2008 o 20:39  • Odpovedz
25. júl 2008 o 20:46  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.