• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
Dojčenie kazí postavu? Tak to by som už musela vyzerať ako Růžičková v Slunce seno... :grinning: :grinning: :grinning:
Ja mám známu, je to Slovenka a tá obe deti porodila CS, pretože nechcela mať vyťahanú ehm, vagínu... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
A nedojčila, pretože nechcela mať vyťahané kozy :sweat_smile: :sweat_smile:
Matka roka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
7. aug 2008 o 19:12  • Odpovedz
ja sa uz ani nepohorsujem. pripada mi to ako krkavcie matere. len co sa narodia a sup do jasli, a ver mi nie su to rodiny ktore si nemozu dovolit aby mali deticky doma s mamickou. no horor ja osm bola velmi sokovana ale tera z na to kaslem . ja si svju malu vychovavam inak a kvolinej by som urobila cokolvek.
7. aug 2008 o 20:03  • Odpovedz
monkula, citala som ten clanok o tom "presune v case"

Neviem ci si niekedy pozerala serial lost, teda nezvestny? Ja som si pozrela uz vsetky casti, ktore vysli v usa a prave tie posledne, ktore u nas este nesli, prezradzaju o com vlastne je ten serial a je to presne o tom, co pise ten clanok. dost zaujimave.
7. aug 2008 o 20:29  • Odpovedz
ta zena to ma napisane v tvary, uplne studeny pohlad, brrr.
7. aug 2008 o 20:34  • Odpovedz
monkula, ja mam dojem, ze u nas dojcenie kazi postavu mojmu krpcovi :grinning:
7. aug 2008 o 20:35  • Odpovedz
melory - to je prefetovaný pohľad... prišlo mi z nej zle
7. aug 2008 o 21:09  • Odpovedz
cicushka, nepozerala, ale pri tomto článku som mala zimomriavky...
a tak ma napadlo, či aj naša súčasnosť už nie je zmenená.. :confused: :confused: :confused:
čerti, Maťkovi? :grinning: tak trošku.... :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
ja mám jeden a polročnú dcérku, teraz dojčím :grinning: a pozerám na malinkú, ako niekto môže surovo mlátiť takého malinkého tvora? tie očká plné lásky, úprimný úsmev, malé rúčky, až mi je do plaču...najmä keď vidím, koľko báb aj tu na koňovi prišlo o deti, nemôžu mať, nedarí sa a ona suka, zase v tom... :angry: :angry:
7. aug 2008 o 22:06  • Odpovedz
Koho zaujímajú takéto teórie (a možno nie len teórie) odporúčam Koniec Večnosti od Asimova :wink:
7. aug 2008 o 22:41  • Odpovedz
bihan, vDˇAak za tip, je tá kniha hrubá?
8. aug 2008 o 09:33  • Odpovedz
to teda je.U nas v nemocke to pekne vrie.Najhorsie je ze im dochadza krv a to skupiny O - a A-
8. aug 2008 o 13:21  • Odpovedz
je mi tých ľudí strašne moc ľúto :frowning2: :cry:
8. aug 2008 o 13:25  • Odpovedz
fakt hrozné. tú trať dobre poznám. Je mi ľúto obetí.
Bianca- viem si úplne živo predstaviť tie fofry, robila som na intezívke, no des a hrúza. Inak, my sme dnes mali ísť autom do Nového Jičína aj s deťmi a nechcem si predstaviť, žeby sme boli na tom moste v tej chvíli. :astonished: :astonished: :astonished: , šli by sme tadiaľ okolo obeda :frowning2:
8. aug 2008 o 14:22  • Odpovedz
keby som bývala bližšie, šla by som darovať krv,mám A -, škoda :frowning2:
8. aug 2008 o 14:23  • Odpovedz
bibi no ja keby nie PN tak som nasadena v prvej linii :cry:
8. aug 2008 o 19:22  • Odpovedz
hrozne, ale slova pravdive
11. aug 2008 o 19:03  • Odpovedz
http://www.topky.sk/cl/10/300022/Jamnicka-Smrt-za-skoreho-rana
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ten jej synovec, čo h tam spomínajú, Viliam Dudáš, to bol môj šéf...
Neznášala som ho :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale jej je mi ľúto, mala som ju veľmi rada... :frowning2:
12. aug 2008 o 11:20  • Odpovedz
Vilma Jamnicka bola žena s velkym Ž strasne som ju mala rada avelmi som ju obdivovala :cry: :cry: :cry: :cry:
12. aug 2008 o 11:21  • Odpovedz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak ako pise malaskoricka :cry: :cry:
12. aug 2008 o 11:23  • Odpovedz
Ale požila si krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. aug 2008 o 11:28  • Odpovedz
pozila avo svojom zivote dosiahla strasne vela dobreho :slight_smile:
12. aug 2008 o 11:38  • Odpovedz
a rozdala veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľa pozitívnej energie....
12. aug 2008 o 11:39  • Odpovedz
podla mna mala krasny zivot a vedela to co mnohi nevedia delit sa o dobru naladu s inymi ludmi
12. aug 2008 o 11:56  • Odpovedz
http://www.aktuality.sk/spravy/domace/zomrela-herecka-vilma-jamnicka

za svoj zivot si toho fakt odzila vela..tu je toho viac :pensive:
12. aug 2008 o 12:12  • Odpovedz
http://www.topky.sk/cl/10/302890/Cestou-na-svadbu-havarovalo-auto-so-zenichom

...smutne mi to pripomenulo moju triednu ucitelku...ktorej dcera-nevesta...prisla obdobnym sposobom o zivot pri autonehode..ked sa svadobcania "presuvali" do restauracie... :cry:
17. aug 2008 o 22:26  • Odpovedz
Toto video musíte vidieť. Ak Vás niečo trápi, ak sa neustále sťažujete priateľom, že Váš život je ťažký, problémy sa Vám zdajú neprekonateľné a Vy si myslíte, že sa máte úplne najhoršie na svete, tak si pozrite toto video a potom skúste popremýšľať, či je to s Vami naozaj až také ťažké. :wink:

http://www.charisma-seeker.com/2007/07/inspirativne-video-ktore-musite-vidiet.html
18. aug 2008 o 14:15  • Odpovedz
tak tomu poviem"dokázat". :pensive: :cry:
18. aug 2008 o 15:24  • Odpovedz
http://www.topky.sk/cl/11/303842/AKTUALIZOVANE-Babatko-z-nemocnicnej-chladnicky-zomrelo
Tak toto uz vobec nemozem pochopit,ako sa moze take nieco stat?!!!!! :frowning2:
19. aug 2008 o 09:26  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.