• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
nechápem ako si nevšimli, že to dieťa žije. :unamused:
19. aug 2008 o 09:30  • Odpovedz
A este nieco smutne... :cry: Pre mna nepochopitelne,noespravedlnitelne....
http://www.markizadnes.sk/clanok-476719-sialeny-zvolencan-takmer-na-smrt-dobil-11-mesacne-dieta
19. aug 2008 o 09:51  • Odpovedz
A dam aj nieco pekne.Teda 7 babatiek naraz,to si neviem predstavit tu radost!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: http://www.markizadnes.sk/clanok-476830-neuveritelne-egyptanka-porodila-sedmorcata
19. aug 2008 o 09:57  • Odpovedz
ali - to prve,sama by som mu chodila gule palit voskom :angry:

a to druhe,ked boli vcera spravy tak najstarsi syn zadrel,,mami vies si predstavit zeby tu behalo sedem marekov?,, a to som uz bola vystavena z celeho dna a tak som mu povedala,,viem si to predstavit,ale neviem ci by som to prezila,,
19. aug 2008 o 11:34  • Odpovedz
je to strasne len nechapen preco ta babka nesla cez prechod,je ich tam plno :angry: ,nehovorim ze ak auto letelo-co je na tej ceste normalne :angry: tak nemal sancu ubrzdit,no aj od tej babky to bol velky risk-ved je to 4 prudovka :frowning2:
19. aug 2008 o 15:18  • Odpovedz
nie som z BA tak neviem ako to tam vyzera a ako tam auta jazdia, a ako to bolo v tomto pripade, ale dost vela vodicov nerespektuje dopravne predpisy, tak som opatrna aj an priechode pre chodcov a cez cestu mimo priechod nechodim, mozno cez jednosmerku,kde siroko daleko ziaden nie je :rolling_eyes: .A hocikedy a hocikde sa moze stat dopravna nehoda a auto vyletiet mimo cestu, takze aj pri frekventovanej ceste na chodniku som nervozna :rolling_eyes: . A kukam sa aj na semafore, ci je bezpecne prejst, lebo raz nas aj an zelenu jeden skoro zrazil, nestihol odbocit kde mal,tak odbocil,kde sa nema rovno na priechod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2008 o 15:43  • Odpovedz
ramzesa, Bajaklská je jedna z najfrekventovanejších ulíc v BA.. ja nechápem ,čo tam tá babka robial ,veĎ ako píše titkovamiriam ,ej tam plno semaforov.... Jazdial so mtade štyri roky d oškoly ,takže viem, ako to tam vždy vyzeralo, zápchy, a chodci sa predierali pomedzi autá... :angry: :angry: :angry:
19. aug 2008 o 19:25  • Odpovedz
25. aug 2008 o 15:10  • Odpovedz
to je strasne.....chudaaaak :unamused:
25. aug 2008 o 21:57  • Odpovedz
uz som toto raz videla,no vyzera to az neuveritelne,ze taketo daco moze narast :confused:
25. aug 2008 o 22:18  • Odpovedz
katka
je to sila to je fakt, je to hnusné. ale chúďa dieťa.
29. aug 2008 o 23:20  • Odpovedz
...boze...cloveku az trha srdce :frowning2:
29. aug 2008 o 23:30  • Odpovedz
to je fakt :frowning2:
30. aug 2008 o 00:07  • Odpovedz
Panebože :frowning2: :cry: :cry: :cry:
30. aug 2008 o 07:52  • Odpovedz
Ktovie co je pricinou takeho ochorenia?!!No je to strasne smutne ze sa rodia aj take deticky... :frowning2: :cry:
30. aug 2008 o 16:14  • Odpovedz
Baby,tam by sme sa mali vsetky MK maniacky stretnut :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2008 o 18:34  • Odpovedz
Elise-ja som si pred precitanim najprv myslela ze sa to stalo niekde v Indii ci Bangladesi a to par km od mojho rodneho mesta :angry:
3. sep 2008 o 17:24  • Odpovedz
etuska to je sila a to je buď na vine šofér alebo zlý stav autobusu a na ten stav to hodia :angry: :angry: :angry:
3. sep 2008 o 17:28  • Odpovedz
12. sep 2008 o 01:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.