• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
31. okt 2008 o 19:24  • Odpovedz
nema to chybu,pozerame s malou ako "puky". :grinning:
no darmo,je to umenie. :wink: :slight_smile:
31. okt 2008 o 19:28  • Odpovedz
super....
ja by so mneurobial ani tie uši... :grinning:
Ali, ak si sa chcela vyšantiť, mohla som Ti dať vedieť, Jarko mal narodeniny a ja som mu zvrzala tortu, mal to byť Blesk McQeueen... :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 19:50  • Odpovedz
Ale...Monkula,urcite to nedopadlo tak zle!Hlavne ze bola z lasky a chutila vam!!! :grinning: Ale ozvat sa mizes hocikedy.Rada ti vyhoviem. :grinning:
31. okt 2008 o 20:04  • Odpovedz
ale hej, boal výborná, skúsim pohľadať fotku....
Aspoň by sme mali zámienku na stetko :grinning: :grinning: ma muž zvozil čo som mu nepovedala, že by ma hocikedy za Tebou zviezol :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
31. okt 2008 o 20:07  • Odpovedz
ty kokso ja padam na rit-ten psik je naaaaaaaaaaaaaaaadhera
31. okt 2008 o 20:31  • Odpovedz
31. okt 2008 o 21:34  • Odpovedz
Alionuska škoda,že bývaš tak daleko.Dala by som ti urobit tortu malej princezne našej na narodky.Aby si sa vyšantila. :grinning: Joj ked ja raz neviem vyrábat z marcoča ani kvietky neto také divy.To bud mám tak lavé ruky alebo nerozumiem tomu. :frowning2: Alionuska skús mi dat námet na krásnu a jednodochú tortu na ozdobenie.Pre slečinku.Možno niečo také nájdeš aj pre lavorukých ako som ja. :grinning:
31. okt 2008 o 21:56  • Odpovedz
vinka, skús na www.mimibazar.sk , sekcii recepty vyber si torty, tam budeš mať inšpirácií a aj s blbuvzdorným návodom pri niektorých tortách :wink:
31. okt 2008 o 22:22  • Odpovedz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja si nemozem pomoct...mne je z toho az zle!
1. nov 2008 o 09:12  • Odpovedz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2008 o 09:18  • Odpovedz
mne stačilo prečítať si v linku o čom to je, ani som to neotvárala, bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2008 o 11:46  • Odpovedz
tak to som ani ja neotvorila. :sweat_smile: :grinning:
1. nov 2008 o 12:19  • Odpovedz
mne len zaciatok stacil......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2008 o 12:39  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten starý tam je najlepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2008 o 14:02  • Odpovedz
...ja umrem....a v dalsej casti budu cinanky tahat nakupne voziky .....cim??? :sweat_smile: ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2008 o 20:38  • Odpovedz
baby oni to mozno mali uviazane okolo pasu.........ved to bolo zahalene,nie? :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2008 o 21:13  • Odpovedz
tak tato zenska ma dostala :sweat_smile: :grinning: :grinning: :astonished: skoro som sa pocikala od smiechu :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.mojevideo.sk/video/1c0a/hra_vaginou.html
1. nov 2008 o 22:28  • Odpovedz
a toto je druha zena, na ktoru nemam slov , ale len v zlom zmysle.... je mi fakt luto tej dcery... taket relacie by mali zakazat.... :confounded: :angry: :unamused: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
http://www.mojevideo.sk/video/1b28/nic_len_pravda_jehovistka.html
pozrite si to cele
1. nov 2008 o 22:51  • Odpovedz
ta sibnuta jehovistka :astonished: ....chudiatko dcera,mat taku mater... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
2. nov 2008 o 08:44  • Odpovedz
Boze, to je hruza :pensive:
2. nov 2008 o 08:51  • Odpovedz
ja by som takych ludi vrazdila. ta ja tak akurat do cvokarne schopna.
A taketo relacie su akurat "dobre" na rozvrat rodiny. :unamused: :rolling_eyes:
...co su dnes...ludia ochotni urobit prepreniaze... :frowning2:
2. nov 2008 o 10:55  • Odpovedz
panabeka to prve je trapne-a to druhe radsej nepozeram :confounded:
2. nov 2008 o 11:36  • Odpovedz
tak pre mna je najvacsia sila momentalne ako sa spravaju madarsky radikali....sak ked sa vyrastkovia na futbale nevedia vpratat do koze, neznamena to, ze sme vsetci slovaci rasisti...tak nech si zablokuju vsetky cesty, nech si zoberu vsetkych madarov, ktorych tu tyrame, postavia berlinsky mur na celej hranici a budu spokojny....uz ma riadne vytacaju a to som nikdy nic proti madarom nemala...ale skoda, ze takto si nicia sympatie aj u tych, co predtym pri nich stali.... :angry:
6. nov 2008 o 13:03  • Odpovedz
no a fico je arogantny nafukanec, co si pod sebou pekne pily konar :confused:
6. nov 2008 o 13:05  • Odpovedz
a nemal pravdu? nechápem načo sa stáel tým USa pcháem do zadku.... ja som Obamovi držala palce, ale to je asi tak všetko...
Add fanúšikovia na zápase.... Mám zdroje, z ktroých viem ,že tam vykrikovali na Slovákov, že sme cigáni, že nemáme štát, že félvidék a podobne a začali po policajtoch hádzať kamene...
tot oisté sa urobilo aj na zápase Poľko-Slovensko a nikto z toho vedu nerobil, je to politicky nafúknuté, lebo Maďari.... Je tu oveľa vaic menšín, tak nechápoem, prečo tu nie je napríklad poľská strana, česká strana, bulharská stana... aj tých je tu dosť....
Ja za tý mvidím len politizovanie a je mi podozrivé, ako rýchlo dokázali zorganizovať demosštrácie pred naším veľvyslanectvom v Budapešti, to bolo všetko pripravené, išli sme s cieľom robiť bordel ,ako odvetu za rok 1992, keĎ prehrali so Slovanom tuším 0:4 a pár fradi fanúšikov dostalo na frak, preto isté, čo urobili teraza povedali, že zabijú každého Slováka, čo príde na odvetný zápas... v deň zápasu sedel n tribúne jeden jediný fanúšik Slovana.... toho potom aj odviezli hráči domov... :wink:
6. nov 2008 o 15:25  • Odpovedz
monkula mne to uz pride zo strany madarov ako fanatizmus, ved aj csaky naco vytahuje teraz tie kauzy s preciarknutymi madarskymi nazvami obce...len aby vyvolal este vacsie napatie, ako deti.... sa mozme ist pozriet na juh slovenska, kde 90% obyvatelov dedin tvori madarska "mensina" a tam su bezne zatrete slovenske nazvy....ale to je zrejme ok....
6. nov 2008 o 16:10  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.