• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
sirinka, ja som vyrástla v dedine, 12 km od Senca takže úúúúplne presne viem ,o čom hovoríš... v škôlke sa so mnou nikt onehral, lebo som bola Buta tót, to svedčí o tom ,čo je do detí vštepované od maička....
6. nov 2008 o 17:04  • Odpovedz
že Buta tót :grinning: :grinning: :sweat_smile: pardon, ale to pomenovanie ma vždy dostane :grinning:
6. nov 2008 o 17:10  • Odpovedz
monkula) treba, aby sme mohli chodit do USA bez viz :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 17:54  • Odpovedz
no s Ficom jedine do Vietnamu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tam bol dohadovať obchody, nech nám sem viacej tých sračiek posielajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2008 o 18:18  • Odpovedz
k.a.t.k.a., hlavne, že jedno z najrozšírenejšícj maď. priezvisk je práve Tóth a potom to moje zaslobodna :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 18:31  • Odpovedz
monkula ja som zase vyrastala pri roznave a na strednej sme mali vzdy dve triedy v rocniku...slovensku a madarsku a vzdy sme dobre vychadzali, ja som sice z cisto slov. rodiny, ale privydala som sa do madarskej a nevidim v tom ziadny problem...ale to co sa uz deje v poslednej dobe, mi pride ako zbytocne nafukovanie bubliny a vyrabanie kauz a problemov, kde nie su :unamused:
to je skoro ako ked cigani, co nikdy nerobili, neodvadzaju ziadne dane a ostatne odvody sa v hlavnych spravach stazuju, ze ich idu stahovat do novych bytov blizsko smetiska....ze ako si to oni zasluzili take ponizenie...ved to kde zijeme preboha...zachvilu aby si slusny slovak bal aj doma prdnut, aby ho niekto neobvinil z rasistickeho podtonu...
6. nov 2008 o 18:39  • Odpovedz
sirinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to hadam nie :grinning: :grinning: :grinning:

ale to vsetko robia politici... :angry: ja sice neviem co z toho maju, ale asi im to robi dobre....ja nemam problem ani s madarmi, ani so slovakmi, ani s mantakmi, ani so ziadnou mensinou, ale mam problem s ludmi ktori mi ublizuju, ktori su vulgarni...... proste vadi mi clovek a nie narodnost ktoru ma... :rolling_eyes:
6. nov 2008 o 19:23  • Odpovedz
berni no ved prave, tak ma neskutocne uz vytaca, ako sa veci v mediach a v zahranici prezentuju.
6. nov 2008 o 19:47  • Odpovedz
http://tvnoviny.sk/spravy/svet/jobbik-kto-ublizi-madarovi-toho-nakopeme-do-zadku.html

tak ja som hotova z tohto :confounded: nezijem na Slovensku,tak som si tuto spravu precitala az teraz a je mi z toho zle,najma preto,ze mam par madarskych znamych a vzdy som ich brala ako ludi-priatelov a nie ako Madarov. Neznasam,ked niekto podnecuje taketo nepokoje a je mi jedno,ci je to Madar,Slovak,alebo Cinan,len mi je smutno z toho aka vie byt politika svinska :angry:
6. nov 2008 o 20:35  • Odpovedz
etuska v mojej praci nas bolo 7 narodnosti a vsetci sme dokopy dobre vychadzali...moja sefka je origos madarka a velmi hrda na to, ale nikdy som nemala pocit, ze by voci slovakom citila nenavist a tak to bolo aj naopak. je smutne, ako sa ludom vtlaca nazor a neznasanlivost, zaujimalo by ma, kto si z toho slubuje aky prospech...
6. nov 2008 o 20:42  • Odpovedz
sirinka,ved to :angry: ,maximalne ma to vytaca,lebo ja som clovek tolerantny a nemam rada takyto druh "extremizmu"
6. nov 2008 o 20:44  • Odpovedz
etuska uz nam len zostava dufat, ze na obidvoch stranach je vacsina takychto uvedomelych ludi a nedame sa vyprovokovat...ale aj mna to uz strasne vytaca, uz je toho nejako moc v poslednej dobe a uz nedokazem cez to prejst len mavnutim ruky...skoda, ze kvoli par tupym fanusikom futbalu, ktorych ten futbal ani nezaujima sa takto posudzuje cely narod.
6. nov 2008 o 21:08  • Odpovedz
holky ale si vsimnite co sme tu pisali ani jedna z nas nepisala, ze neznasame madarov, alebo iné mensiny, proste nam to pripada absurdne... tak ked nie ludia to robia, potom len politici... ale co z toho maju, len mi to vysvetlite....bo ja to vobec nechapem, ci im za to niekto plaiti alebo co....?
6. nov 2008 o 21:08  • Odpovedz
berni no ved prave to je to, co ma vytaca...ze nikde okolo seba nevidim tie problemy a neznasanlivost, ktora sa navonok prezentuje a SMK co dokaze za kauzy navymyslat, ved su horsi ako deti...len tiez by ma zaujimalo, co si od toho slubuju...
6. nov 2008 o 21:10  • Odpovedz
berni-politika,moc a peniaze idu stale ruka v ruke a este k tomu chut z manipulacie davu :confounded: :frowning2:
Moja dcerka ma tu v UK kamaratku madarskej narodnosti a rozpravaju sa spolu anglicky :slight_smile:
6. nov 2008 o 21:11  • Odpovedz
etuska no to ma stastie, to ked schvalia vsetky zakony, co SMK pretlaca, tak nase deti sa s tymi madarskej narodnosti porozpravat nebudu vediet...jedine ak anglicky :frowning2: aj ked ja by som bola rada, keby tie nase vedeli aj po madarsky, ved aj ich krv je z casti madarska...ibaze ja neviem nic a manzel len biedne...
6. nov 2008 o 21:13  • Odpovedz
a stari rodicia?
6. nov 2008 o 21:15  • Odpovedz
my sme tiez miesanci s manzelom madarka a mantak (teda nemec) .... :slight_smile: ale ze by som mala problem nejaky....len dufam, ze nase deti budu vediet aj po madarsky aj po mantacky.... :slight_smile:
6. nov 2008 o 21:16  • Odpovedz
etuska u nas vie po madarsky perfektne dedko, manzelov otec, ale jeho mama nie, ta pochadza zase z moravy...a nasi su zase slovaci....no a potom este nagymama a nagypapa :grinning: ale s tymi sme malo v kontakte, kedze byvame 100km od nich.
berni odkial su mantaci? uz som o nich pocula, ale neviem si teraz vybavit...
6. nov 2008 o 21:20  • Odpovedz
medzev, stos, hacava a tam to okolie....
6. nov 2008 o 21:29  • Odpovedz
ano monkula, s tou amerikou s tebou plne suhlasim. neviem kvoli čomu sa ma každý hadzať od radosti o zem, ked je o nich reč. a myslim si, že takato zmena im len prospeje, nakolko si myslím, že to tam maju už moc "prebushované" a ten druhy by v tom bol len pokračoval :fearful:

no a s tymi madarmi..., poviem pravdu moc to nesledujem, ale kde sa začali ohadzovať tými kamenmi? lebo ked na štadione, tak podla mna tam kamene nie su, takže to bolo vopred pripravované, nie? :rolling_eyes:
na tých "našich(?)" politikov nemám slov......... radšej :rolling_eyes:
6. nov 2008 o 21:40  • Odpovedz
inac som kdesi pocula taky nazor na baraka, ze jeho predvolebna kampan a hlavne prejavy silne pripominali nasich politikov z cias tvrdeho socializmu :wink:
jednoduche vety, silne myslienky...ja ameriku moc nemusim, ale priznam sa, ze hlavne kvoli panovi bushovi :rolling_eyes:
6. nov 2008 o 22:45  • Odpovedz
no a uz to tu mame zase...madarsky "fanusikovia" sa chystaju na futbalovy zapas dvoch slovenskych timov do kosic....pekne to fico povedal..."naco do certa???" asi vieme na co... :frowning2:
8. nov 2008 o 12:29  • Odpovedz
su to provokacie z ich strany/zaujimalo by ma,kolko za to dostanu. :pensive: :zipper_mouth:
nerozumiem,o co im ide,ved to je uplna hlupost vsetko toto,robi to len vlada-tak slovenska,ako aj madarska,tu na juhu ziadne napatie medzi narodmi nieje. :sweat_smile:
boze ludia,ved sa nedajme vyprovokovat. :frowning2: :pensive:
ja by som im dala gardy/obom stranam!/,pozatvarat ich. :angry:
8. nov 2008 o 12:37  • Odpovedz
Ešte k tej jehovistke...........
Mala som spolužiačku,ktorá mala 14 rokov a dvoch mladších súrodencov.Jej mama si nepovolila transfuziu krvy , lebo dodržiavala jehovistické prikázania a tak umrela.Vedela,že umrie!Aj tak to urobila.
Jej 3 deti už otca nemali a tak si ich rozobrala rodina po SR a súrodencov porozdelovala.
Nechcite vedieť,čo sa stalo z mojej večne usmiatej,veselej spolužiačky! :cry:
8. nov 2008 o 12:45  • Odpovedz
roasha presne tak...madari chcu od nas dokaz, ze zasah na futbalovom ihrisku bol adekvatny... :confused: a zaroven ich premier vyzval svojich spoluobcanov o zmierlive sa chovanie a aby necestovali na sk za ucelom provokacii...tak uvidime :wink:
8. nov 2008 o 14:04  • Odpovedz
Minkakaj take veci sa stavaju asi im preplo a poriadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: neuvedomili si zrejme co robia a hlavne kde.
10. nov 2008 o 01:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.