• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
14. nov 2008 o 16:23  • Odpovedz
lili to je teda sila :cry: :cry: :cry:
14. nov 2008 o 17:11  • Odpovedz
ano,je to sila,ale je aj super,ze ich ta zena nezabila,ale takto im dala pravo na zivot...ako by sa tie deticky dali adoptovat??
14. nov 2008 o 20:38  • Odpovedz
aj podla mňa je to sila, ale tie dvojičky a celkovo detičky odložené v hniezdach záchrany dostali novú nádej a je skvelé, že niečo také tu existuje, zachránili vela detičiek ktoré inak mohli skončiť všelijako :zipper_mouth: a nikto nevieme prečo to tie matky spravili čo ich k tomu viedlo vzdať sa detí, preto nikoho za to neodsudzujem práveže je skvelé ak sa deti o ktoré sa nemôžu alebo nechcú starať, dostanú do starostlivosti nových milujúcich rodičov :wink:
14. nov 2008 o 20:57  • Odpovedz
moja svokra si tiez spolu so svokrom adoptovali dve deti...jedno uradne aj so zmenou priezviska a to druhe si vzali len do pestunskej starostlivosti...jeden dodnes navstevuje svokra a svokor stale rad spomina,ako ten chlapcek bojoval za to aby mu mohol vraviet ocko...a aj teraz uz dospela dcerka stale navstevuje dedka a vravi mu dedusko...
14. nov 2008 o 21:08  • Odpovedz
babule akurat som dokukala toto video...hroza.... :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :pensive:

http://www.mojevideo.sk/video/1b28/nic_len_pravda_jehovistka.html
14. nov 2008 o 21:12  • Odpovedz
Mirka 414:deticky sa adoptovat daju,ale musela by si prejist psychopripravou a byt potom zapisana do zoznamu ziadatelov o adopciu. :wink:
14. nov 2008 o 21:18  • Odpovedz
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/article1941993.ece

Hrozne co i len pomysliet. :astonished: :cry: :cry: :cry: Chudiatko malicke, bodaj by sa uz nikdy nic take iadnemu dietatu nezopakovalo.
Nie som ziadny fanatik, ale nech ti, co mu to urobili, zhoria v pekle :angry:
18. nov 2008 o 20:03  • Odpovedz
babulka, ja neviem po anglicky, tak popíš aspoň zhruba čo sa stalo :confused:
18. nov 2008 o 20:05  • Odpovedz
Tento pripad sa stal este pred rokom, 17mesacneho krasneho anjelika utyrali a ubili na smrt vlastna matka s jej priatelom a podnajomikom. Rozsah poraneni bol taky obrovsky a strasny, ze to ani nebudem pisat, lebo mi je z toho nevolno. Teraz zacne sud, a preto sa to znovu objavilo v mediach, lebo ti socialni pracovnici, ktori nezabranili tejto hroze (aj napriek nespocetnym varovaniam, 60. navstevam v dome a X lekarskym vysetreniam) este stale pracuju s detmi, tak ludia po celom anglicku podpisuju peticiu.
18. nov 2008 o 20:09  • Odpovedz
18. nov 2008 o 20:10  • Odpovedz
Hrozne :cry:
18. nov 2008 o 20:16  • Odpovedz
strašné, keď ani v takejto modernej spoločnosti nedokážeme zabrániť takýmto hrozným veciam. Nie kedy keď pozerám ako dávajú v telke ako prebiehajú aj v amerike vyšetrovania rôznych prípadov a súdy, tak si hovorím, že v tejto čudnej spoločnosti je už viac chránený vinník ako obeť, alebo ďalšie potencionálne obete :confounded:
18. nov 2008 o 22:05  • Odpovedz
21. nov 2008 o 10:10  • Odpovedz
jasne ze nie!!! nech len pekne schudnu :angry: :angry:
21. nov 2008 o 10:11  • Odpovedz
a co tak dvaja chudi na jednom sedadle v prvej triede za cenu jedneho? Ja a priatel by sme boli v pohode :grinning:
21. nov 2008 o 10:16  • Odpovedz
no tak to by bola fakt drzost! :rolling_eyes: ...ked ja platim za malu pri cestovani, ako za dospelaka sedadlo... :rolling_eyes:
22. nov 2008 o 18:50  • Odpovedz
30. nov 2008 o 23:35  • Odpovedz
jaaaj, idem pozrieť tiket, či to nie som ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2008 o 23:40  • Odpovedz
Mon :grinning: -potom posli nejake to percento-potesi :grinning:
30. nov 2008 o 23:41  • Odpovedz
30. nov 2008 o 23:42  • Odpovedz
nejde mi to kopirovat:na www.zoznam.sk-z ludskeho tuku vyrabali susienky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2008 o 13:51  • Odpovedz
Firma vyrába z ľudského tuku po liposukcii sušienky!
01.12.2008 12:00
HAAG - Holandská firma využíva ľudský tuk na prípravu sušienok a iných potravín, ktoré následne vyváža do rozvojových krajín. Informovala dnes o tom agentúra MTI.

O praktikách spoločnosti pod názvom Irfak priniesla správy vo svojej reportáži holandská televízia Netwerk. Na internetovej stránke spoločnosti jej zakladateľ Mieke Smits tvrdí, že "recykluje ľudský tuk a po jeho premene na potraviny ho vyváža do krajín tretieho sveta" alebo takých regiónov, kde v dôsledku vojnového stavu bojujú s problémami so zásobovaním potravinami.

Riaditeľ spoločnosti vysvetlil, že jeden z ich výrobkov, ktorý balia do hermeticky uzatvoreného obalu, aby bol prevážateľný použiteľný aj v najťažších podmienkach, "spolovice obsahuje ľudský tuk, spolovice cukor a veľké množstvo pridaných vitamínov".

K ľudskému tuku sa firma dostane prostredníctvom svojej internetovej stránky. Ľudia
1. dec 2008 o 13:52  • Odpovedz
miriam toto by som nejdedla.... :unamused: nie je to tak trochu kanibalizmus...ja neviem :rolling_eyes:
2. dec 2008 o 14:37  • Odpovedz
ooooooooooooooooooo,ty kokso!-chce sa mi vracat! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dala by som to zozrat tomu co to vymyslel... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2008 o 16:27  • Odpovedz
nazov tohto clanku je velmi nevhodny a zavadzajuci... :angry: nech sa aspon trochu novinari krotia a maju respekt!
2. dec 2008 o 21:19  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.