• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
sirinka a co povies na tento nazov....http://noviny.joj.sk/zo-zahranicia-azia/01-12-2008/clanok/matke-sa-narodilo-tehotne-dievcatko.html?from=archiv
tiez si myslim ,ze by sa mali krotit :confounded:
2. dec 2008 o 22:25  • Odpovedz
minkak - to čo je??????????? som to čítala. To je sila!
2. dec 2008 o 22:27  • Odpovedz
Fuuha, to je fakt teda sila, prvykrat citam o niecom takom.
2. dec 2008 o 23:00  • Odpovedz
minkak to je ten isty problem...podla mna tehotnost je nieco celkom ine...
3. dec 2008 o 14:38  • Odpovedz
skor by som to prirovnala k "siamskym dvojcatam"
3. dec 2008 o 14:41  • Odpovedz
napr. moja svokra mala taky zhluk buniek na ruke, rastli jej z toho dost dlhe tmave chlpy. vybrali jej to, az ked bola dospela a udajne to malo byt jej dvojca....ale tehotnostou by som to nenazvala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2008 o 14:44  • Odpovedz
roasha, presen, aké tehotenstvo :angry: :angry:
u nás v dedine boal jedna baba, čo dllho nemohal donosiť plod, včdy potratila... a potom zistili, že má pri ľadvinách nejaký cudzí útvar, tak ju operovali a vytiahli jej odtiaľ zopár zubov a nejaké chlpy, proste to bolo jej dvojča, a zabíjalo plod :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
A tuším sa t ovolá syndróm miznúceho dvojčaťa
3. dec 2008 o 14:47  • Odpovedz
preboha :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :frowning2: :frowning2: :cry:
3. dec 2008 o 17:34  • Odpovedz
mirka, boze to je strasne :frowning2:

a ten otec este place za svojou manzelkou hoci ho podvadzala? tak ich potom velmi lubil
3. dec 2008 o 17:37  • Odpovedz
zuzana, inak napadlo ma to isté ,za takou k...ou plakať.. :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
3. dec 2008 o 17:38  • Odpovedz
smutne... hrozne co sa ludom odohrava v hlave a ako reaguju... :frowning2:
3. dec 2008 o 17:40  • Odpovedz
a co je hrozne on maka na kamione dlhe hodiny,cesty a niekto si uziva a odnesie si to nevinne dietatko :frowning2: :frowning2:
3. dec 2008 o 18:16  • Odpovedz
3. dec 2008 o 18:27  • Odpovedz
mirka ,presne... on chudá kmaká od nevidí md onevidím a ona chrápe s druhým....
3. dec 2008 o 18:59  • Odpovedz
to je strasne :fearful:
3. dec 2008 o 20:28  • Odpovedz
babulky, trosku sa odreagujte :wink:

http://en.akinator.com/
3. dec 2008 o 20:33  • Odpovedz
Na webe kritizovali premiéra, vypočúvala ich polícia!
04.12.2008 09:50
ZÁHREB - Chorvátsky premiér Ivo Sanader v stredu prikázal, aby sa prešetrilo zatknutie a vypočúvanie ľudí, ktorí na internete kritizovali vládu. "Požiadal som ministra vnútra a šéfa polície, aby mi predložili správu o nedávnych zatknutiach a aby prijali primerané postihy, ak polícia nepostupovala správne," uviedol Sanader vo vyhlásení.

esteze nie u nas :angry:
4. dec 2008 o 10:28  • Odpovedz
to je ale tvrda praca :angry: :angry:http://www.cas.sk/clanok/97839/pracovat-v-parlamente-lustenie-je-predsa-lepsie.html
4. dec 2008 o 11:03  • Odpovedz
miriam, u nás v Martine sa stalo niečo podobné, jeden chlapík anonymne kritizoval primátora na mestskom webe, tak ten naňho podal žalobu, policajti ho normálne vypátrali a ak nechcel byť stíhaný, tak sa musel ospravedlniť
najväčšia sranda bola, že to bol jeho známy
4. dec 2008 o 15:10  • Odpovedz
titkova u nas pre istotu len zrusili forum na obecnej stranke, a oficialny dovod znel: "neustale napadanie pana starostu" :grinning: boli tam normalne kritcke pripomienky na chod obce, nic nehorazne ani poburujuce ci urazajuce
4. dec 2008 o 16:21  • Odpovedz
tak to je sila, ze narkomani v Ba v elektricke napichaju pouzite ihly do sedadiel...a potom aby sme nase deti nechali jazdit MHD :frowning2: z tohoto mi je skutocne do placu...
4. dec 2008 o 21:24  • Odpovedz
Sirinka, podľa mňa je tvoja správa výsledok HOAXU - veľmi podobný koloval o narkomanských ihlách na sedačkách v pražských kinách asi pred 3 rokmi....
4. dec 2008 o 21:37  • Odpovedz
sue, hej ,t osi pamätám :wink:
4. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz
sue davali to v hlavnych spravach
4. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz
Em,ja našťastie hlavným správam neverím :grinning: :pensive:
4. dec 2008 o 21:57  • Odpovedz
hlavne spravy to su ktore? :sweat_smile:
4. dec 2008 o 21:57  • Odpovedz
ikke, tie kde je najviac bulváru a neoverených kvázi faktov :rolling_eyes:
4. dec 2008 o 22:01  • Odpovedz
jedny z tych troch, ktore bezia o pol osmej :grinning: vsetky su aj tak o tom istom :grinning:
4. dec 2008 o 22:02  • Odpovedz
ja len, ze ktore si mam pozriet... :sweat_smile:
predvcerom som sposobila stiahnutie clanku z portalu SME - pisali tam, ze holandania vyrabaju vyzivove produkty z ludskeho tuku a posielaju to do afriky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: tak som si to vyhladala a bolo to, ze jedna umelkyna urobila reklamu a propagaciu vymyslenemu produktu, ktory mal ludi prinutit sa zamysliet, podobne ako to nedavno bolo s "reality show" na darovanie organov. samozrejme, z ludskeho tuku sa nikde ziadne potraviny nevyrabaju :wink:
4. dec 2008 o 22:07  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.