• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
joj - tv noviny, zhruba 4.minuta
4. dec 2008 o 22:22  • Odpovedz
sue...bolo to v spravach na joj, bol tam aj rozhovor so soferkou a zabery s tej elektricky...tak neviem...
4. dec 2008 o 22:30  • Odpovedz
dik, uz som to nasla :wink:
4. dec 2008 o 22:30  • Odpovedz
ikke a teda aky mas z toho pocit? je to fakt iba vymyslene?
4. dec 2008 o 22:33  • Odpovedz
Je to cudne ze tolko vela dievcat z nico nic zmizne a potom ich najdu ubite na smrt :frowning2: :frowning2:
5. dec 2008 o 01:13  • Odpovedz
silvia bohuzial nielen dievcat :pensive: my sme hladali bratranca 2 mesiace :pensive: doteraz nevieme, co presne sa stalo
5. dec 2008 o 06:50  • Odpovedz
sirinka, neviem, ale nieco mi tam na tom nesedi...
5. dec 2008 o 08:24  • Odpovedz
myslim si ze myznu aj chalani :frowning2: -neviem si to ani len predstavit :frowning2:
5. dec 2008 o 08:37  • Odpovedz
tie striekacky urcite vymyslene niesu-ja som nedavno isla so synom a priamo na nastupisti na bajkalskej si to chalani pichali priamo do zili -no normalne grc.sedeli na lavicke a uz aj to pichali.nechapala som a ani syn a pritom tak chodi kopec sbs karov koly tym trom veziam a aj policajti,no vsetci nato seru ved nech aj sa predavkuju. :frowning2:
5. dec 2008 o 08:39  • Odpovedz
no mne pride divne, ze na strankach dopravneho podniku nie je o tom ani ciarka... :confounded: ani len upozornenie, nic.
a potom ta vodicka tam vravi "nevenovala som tomu pozornost". a pritom vodic je tym, kto ma moznost a musi v pripade akehokolvek ohrozenia cestujucich volat prislusnu pomoc (policajtov, poziarnikov, pohotovost).

a inak... hadam sa pozriem, kam a na co si sadam, nie? :wink: takze ten uvod o tom, ze si sadnes a nieco ta pichne, sa mi zda prinajmensom ... prehnany... :pensive:
5. dec 2008 o 09:10  • Odpovedz
mne tiez prislo dost divne, ze tomu nevenovala pozornost, kua ved to je dost dolezite...
ale ja som casto zazila, ze nastupi clovek, plne ruky tasiek alebo niecoho a nepozrie sa, kam si sada...alebo deti...takisto tomu nevenuju velku pozornost
5. dec 2008 o 10:08  • Odpovedz
v ivanke pri stefanikovej mohyle je striekaciek od vymyslu-ivanka policiu ani pochodzkarov nema ,tak maju narkaci a fetosi v ivanke raj a bohuzial aj na strednej skole sa veselo fajci maricka ci fetuje na intraku :frowning2:
5. dec 2008 o 10:15  • Odpovedz
Striekačiek a ihiel je bohužiaľ všade veľmi veľa, ale na sedadle v MHD som ich teda ešte nenašla... proste tomu neverím... inak ja v MHD nesedím nikdy... pripadá mi to dosť nehygienické aj bez ihiel a striekačiek :zipper_mouth:
6. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz
sue a ked nesedis, drzis sa nehygienickej tyce? alebo balansujes a snazis sa udrzat za kazdu cenu rovnovahu, aby si nepadla? :confused:
6. dec 2008 o 21:52  • Odpovedz
Siri, stojím a držím sa... ruka mi pripadá menej problematická ako zadok a pohlavné orgány :zipper_mouth:
6. dec 2008 o 22:21  • Odpovedz
potesilo by pred vianocami..http://krimi.cas.sk/clanok/98603/hladaju-zenu-ktora-vyhrala-v-lote-odniesla-si-o-56-700-sk-viac
9. dec 2008 o 10:00  • Odpovedz
a to sa ako mohlo stat :grinning: no idem si kuknut tiket ci nahodou.... :grinning:
9. dec 2008 o 10:04  • Odpovedz
9. dec 2008 o 10:04  • Odpovedz
urcite uz ma prefarbene vlasy a nosi ine veci...chudiatko postarka,co ju caka...
9. dec 2008 o 10:12  • Odpovedz
mirka, čo j učaká? Vyhadzov..... :sweat_smile: :sweat_smile:
Neviem, ja so mpracovala ako predavačka chvíľku a keď som vydávla napríklad z 5000 Sk ,tak som si trikrát prerátala, či vraciam dobre....
9. dec 2008 o 11:03  • Odpovedz
sue jaaaj...ja som zvykla cestovat v mhd oblecena :sweat_smile:
9. dec 2008 o 13:10  • Odpovedz
9. dec 2008 o 19:26  • Odpovedz
sirinka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
9. dec 2008 o 19:28  • Odpovedz
Siri :grinning: :grinning: :grinning: vidíš ...a jaže v čom je problém :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2008 o 20:34  • Odpovedz
Ty brdo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2008 o 16:41  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.