• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
prasiatko30: videli, len aby tych pilotov bolo co najviac...

Neda mi sem nepacnut rasizmus z ineho uhlu pohladu....ked uz bieli su taki rasisti....(ved kto iny by aj bol), tak nieco na zamyslenie....Nemam sajnu ako som sa k tomuto prispevku aj dostala....len som klikala a zrazu sa mi objavilo toto..

http://www.mojevideo.sk/video/252a/hip_hop_a_cierny_rasizmus_.html
18. jan 2009 o 05:03  • Odpovedz
mon, sirinka just kidding :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2009 o 15:32  • Odpovedz
svokra tusim vcera pocula v spravach nieco o tom, ze ci a ako postihovat (pokutovat? :angry: ) ludi, co v panelakoch malo alebo v niektorych izbach vobec nekuria a tym padom su poskodzovani obyvatelia zijuci nad nimi, lebo maaju od noh zimu.
poculi ste o tom tiez? neviete, kde by sa dalo o tom nieco precitat?
20. jan 2009 o 00:00  • Odpovedz
martina... :confused: .......jaaaaaj tak to by som mala narobit poriadky so susedmi,oni si dali odstavit cely byt,a mne sa objavila plesen na spojovacej stene s nimi??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak aj mna to v tomto pripade zaujima.... :rolling_eyes:
20. jan 2009 o 13:44  • Odpovedz
slnieckova......... :astonished: ................tak tak dlho sa nechat tyrat......take zany nikdy nepochopim...... :pensive:
20. jan 2009 o 13:45  • Odpovedz
digysa no...mna viac stve ta pozitivna diskriminacia nasich ciganov...oni roky neplatia, humpluju a potom sa postazuju, ako ich nas stat necha zivorit a za nase peniaze dostanu nove unimobunky a este sa im nepaci...a pod...skus ty par mesiacov nezaplatit najom a uvidis, co sa bude diat :angry:
alebo teraz, ked zomrelo to ciganske dievcatko...jeho otec do kamery krical, ze toho chlapa zabije, kua, ale ze ich deti sa bez dozoru sankovali rovno pri ceste, to nikoho nesere...hned tam mala nabehnut socialka a urobit s nimi poriadok a nie aby sa este slusny clovek, co takto pride do nestastia musel bat o holy zivot...
20. jan 2009 o 13:58  • Odpovedz
a s tym kurenim, resp. nekurenim v bytoch, nikto nikomu nemoze prikazat, kolko ma kurit :wink: ved to uz by sme sa kam dostali...
20. jan 2009 o 13:59  • Odpovedz
k to digysa sa nevyjadrujem......to video som nahodou nasla na nete..........ciganov-hercov :grinning: poznam osobne,denne su na mol,doma 12deti,su na VPP/verejnoprospesne prace/-pokial ich uz aj s tadial nevykopli...??...ale na chlast a cigarety je stale :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takze bez dalsieho komentara z mojej strany... :unamused:
20. jan 2009 o 14:05  • Odpovedz
....a nepovazujem to za rasizmus,len realitu....... :unamused:
20. jan 2009 o 14:10  • Odpovedz
http://tvnoviny.sk/spravy/svet/video-britski-vojaci-odhryzaju-hlavy-zivym-kurcatam.html

no a toto je fakt sila-humus :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Na to video nemam odvahu sa pozriet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2009 o 15:55  • Odpovedz
:grinning: jeee,celkom sa mi pozdava :sweat_smile: -vyzera tak solidne diplomaticky,tak preco nie? A verte ci nie,ja som si Obamovu farbu pleti ani nejako neuvedomovala...posobi charizmaticky a vyrovnane.Dnes som pozerala cast inauguracie a boli obaja sympaticki-Barak i "first lady" :slight_smile: -fandim mu.
20. jan 2009 o 21:25  • Odpovedz
obama...no comment :zipper_mouth:

gasparovic cernoch? alebo mulat? no nech... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2009 o 13:19  • Odpovedz
sirinka-nepozdava sa ti taky cokoladovy Gasparovic-nahodou vyzera takto mladsie :sweat_smile:
21. jan 2009 o 16:26  • Odpovedz
etuska, sak vravim, ze nech... :wink:
21. jan 2009 o 19:30  • Odpovedz
21. jan 2009 o 21:25  • Odpovedz
jaj takych rychlych uradnikov by sme potrebovali aj u nas...len aby potom nepeciatkovali bezhlavo vsetko za radom...
21. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz
21. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz
wow tie papagaje su zazracne tvory :slight_smile:
22. jan 2009 o 13:41  • Odpovedz
melory,uf,už ten názov :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..idú mi zimomriavky,tak ten článok ani nebudem čítať :confounded:
23. jan 2009 o 11:38  • Odpovedz
Smutne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. jan 2009 o 11:40  • Odpovedz
to snad nieje ani mozne :frowning2:
23. jan 2009 o 11:40  • Odpovedz
fuha...nemam slov-melory :angry:

baska-ale toto je zlate,skoda ze ja take neviem natocit.Tiez mame papoucha a mala ked ho krmi,alebo ked mu ide dat pusinku a on nastavuje zobacik...kym chytim kameru je vsetko prec :grinning:
23. jan 2009 o 12:16  • Odpovedz
az mi zostalo tazko od zaludka :frowning2: To muselo byt strasne pre tie dievcatka. :frowning2:
23. jan 2009 o 12:55  • Odpovedz
to je hrozne, hrozne, hrozne...dufam, ze su z nich pekne anjeliky...je mi do placu :cry:
23. jan 2009 o 14:21  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.