• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
ja ti neporadím,tiež som podobne tech.zdatná a úspečne sa branim akymkolvek tech.znalostiam,mne to pustil mm včera.
28. jan 2009 o 19:49  • Odpovedz
Ale zvedavost bola silnejsia...predsalen sa mi to podarilo...teeeda :sweat_smile: :sweat_smile: trapošina hotova! :grinning: :grinning: Aky playboy!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 19:53  • Odpovedz
mne Lukacova pripadala ako pubertacka podla tych reci co prvykrat vidi holeho chlapa a jeho penis. :rolling_eyes:

Ani by som dvakrat nepovedala ze to von nepustila ona
28. jan 2009 o 20:00  • Odpovedz
ved ako by jej to niekto ukradol?ešte tam aj spomína že do nového času..
28. jan 2009 o 20:02  • Odpovedz
Ja si tiez myslim,ze to bola jej robota... Ved to v tom videu aj sama hovori.. :grinning: Inak fakt trapna... :sweat_smile:
28. jan 2009 o 20:03  • Odpovedz
ja si myslim to iste, ze je to jej robota :unamused: Ale riadna odvaha teda :sweat_smile:
28. jan 2009 o 20:09  • Odpovedz
alionuska ani ja to neviem najst..poradis mi prosim ta :sweat_smile:
28. jan 2009 o 20:22  • Odpovedz
....Skrúcaný a Lukáčová: Čo vidieť a počuť na ich sexvideu? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Keďže tie sa už niekoľko dní objavujú na slovenských internetových stránkach a meno nášho denníka sama Lukáčová vyslovila, prinášame čiastočný opis celej scény. Na záberoch jasne vidno Skrúcaného tvár (vyzerá unavený ako po náročnej noci), partnerka všetko - vrátane vlastného tela - bez ostychu nakrúca. Lascívne vyjadrenia Lukáčovej tak zaznievajú vo chvíli, keď mobilom kĺže po nahých telách v hotelovej izbe...

Skrúcaný: - Nerob!
Lukáčová: - Budem mať dôkazový materiál pre Nový Čas. Aby som mala čo predávať, keď ma opustíš. Teraz ukážeme celému Slovensku, že tu leží veľký Števo Skrúcaný úplne nahý, ako ho Pán Boh stvoril... Strašne ho to vzrušuje teraz.
Skrúcaný: - Prestaň!
Lukáčová: - Mne tu medzi nohami čaruje s rukou... Vidíte všetci, urobili sme detailný záber... Pozdrav! (smiech)
28. jan 2009 o 20:30  • Odpovedz
mikalove, ak mala zapnutý Bluetooth, tak veľmi jednoducho... Ja som tak sestre cez bluetooth "snorila v mobile a ukradla jej fotku... Sedela vedľa mňa samozrejme a vedela o tom :wink: :grinning: :sweat_smile:
28. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz
Monkula a to sa da? Ja som asi ozaj antitalent? :grinning: :grinning:
Monuska9 ja neviem ani ako sa mi to podarilo otvorit.Som sa zaregistrovala a neslo to.Tak som stranku zatvorila a ked som tam prisla potom a prihlasila som sa,tak tam to video same naskocilo... :grinning: :grinning: Preto som machrovala :grinning: :grinning:
29. jan 2009 o 08:41  • Odpovedz
ja som si ho dnes nasla v sukromnom maile-kamos mi ho poslal-no traposina
29. jan 2009 o 09:07  • Odpovedz

preco to nespravit aj jemu?
29. jan 2009 o 10:25  • Odpovedz
ali hej... mala zapnutý modrý zub a ja som si ju len potvrdila, dala som prehľadávať súbory a bolo to.. všetky jej videá, fotky, nahrávky, potomsom len dala prebrať súbor a už som mala foto u seba.. netrvalo to ani minútku :wink:
29. jan 2009 o 12:45  • Odpovedz
tthp://krimi.cas.sk/clanok/104229/video-sialenec-zabil-svoju-dcerku-4-hodil-ju-z-mosta.html myslela som toto...
29. jan 2009 o 13:25  • Odpovedz
Monkula ...ty si šikulka! :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 00:03  • Odpovedz
A ja som asi debil,lebo rozmyslam,ze co je to modry zub a az teraz mi to zaplo! :grinning: Uz idem spat,lebo mi to nepali... :grinning: :grinning:
30. jan 2009 o 00:05  • Odpovedz
To zneužívanie tej malej je fakt niečo, nad čím treba plakať. A je fakt hrôza, že takéto veci sa dejú vo svete každý deň a len málo dievčat má odvahu to povedať.

Dnes som čítala v Plus jeden deň o zneužívaní 13-ročného chlapca, ktorého od leta minulého roku zneužíval 15-ročný kamarát z partie. Fakt otrasné.
30. jan 2009 o 09:54  • Odpovedz
neviem sem hodit link no vcera medzi ivankou a bernolakovom skocila pod vlak 16r.dievcina-dufam ze nie zo synovej skoly :cry: ,mam zimomriavky az na riti :frowning2: -je to strasne ze tak mlady ludia siahnu na svoj zivot :frowning2:
30. jan 2009 o 10:43  • Odpovedz
tiez davali ako hodil z mosta 4 r.dievcatko jej otec,este sa trapilo a tusim v sanitke umrelo :frowning2:
30. jan 2009 o 10:53  • Odpovedz
lilu,včera som to videla v spravach :cry:
30. jan 2009 o 11:22  • Odpovedz
30. jan 2009 o 11:26  • Odpovedz
jasne az mi je zle ,milan asi nebude vediet-lebo dnes ma prazdniny,tento tyzden sa v triede zberali na veniec pre spoluziackinho otca a ked to tak bola dievcina zo skoly... :astonished:
30. jan 2009 o 11:30  • Odpovedz
MR.GAY-tak to uz co???!! :grinning: -aspon troska odlahcenia
30. jan 2009 o 11:31  • Odpovedz
to je hrozné... :frowning2: ..my sme kedysi bývali pri trati a vlak nám chodil takmer pod oknami.Raz v noci pod vlak skočila 17 ročná babenka pred očami svojho otca.Zobudil ma,ako hrozne kričal :cry: :frowning2:
30. jan 2009 o 11:33  • Odpovedz
áno,to bolo včera v správach o tých gayoch-veď nech sa ukážu chlapci :grinning:
30. jan 2009 o 11:34  • Odpovedz
v ivanke raz opiteho chlapca strhol vlak z nastupista ked sedel na tom obrubniku-zapijal ze zmaturoval a isiel mudry rovno do neba :frowning2: .otec este v ten den hovoril ked bol na pive ako sa tam maturatni strasne spili a hlavne dievcata.ked sa dozvedel co sa stalo bol z toho normalne nestastny :cry:
30. jan 2009 o 11:37  • Odpovedz
Aj ja som to videla. Ale boli tam riadny fešáci - poniektorí. Myslím, že to bude celkom sranda, keď si zvolia toho svojho najlepšieho a najkrajšieho. No čo, veď aj oni sú len ľudia.
30. jan 2009 o 12:55  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.