• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
zabka, prvú som si nechala, to je to, čo som si objednala. ďalšiu som vrátila na svoje náklady a ďalšie som vôbec nevydvihla.
22. mar 2009 o 23:12  • Odpovedz
a tiež bol problém, že kam to vrátiť, lebo spätnú adresu mali tuším vo švajčiarsku :angry: . ale našla som objednávkový lístok a vrátila tam.
22. mar 2009 o 23:13  • Odpovedz
nemali co kradnut cigani cigansky!!
23. mar 2009 o 22:00  • Odpovedz
krasuliak-ked si precitas pozorne-bolo to 7-rocne chlapca z krizoveho centra-otec tusim alkoholik,matka nezvestna...a on tuzil po nejakej hracke.
Nechcem zlahcovat fakt,ze kradol,ale predstav si seba ked si mal sedem rokov :pensive:
23. mar 2009 o 22:03  • Odpovedz
strasne :frowning2:
23. mar 2009 o 22:04  • Odpovedz
no a co myslis ze z neho vyrastie????? ked uz v 7r kradne len aby tebe raz nevybielil dom :sweat_smile: :sweat_smile:

ja nemam pre toto pochopenie moze mat aj 5r je to jedno kradol??, KRADOL a to este dobre obisiel :angry:
23. mar 2009 o 22:08  • Odpovedz
no tazko sudit...ale s takymito sa budeme stretavat coraz viac...bohuzial...
23. mar 2009 o 22:10  • Odpovedz
krasuliak, dobre, ale za jeho cinom stoja ini, co mali byt zodpovedni a neboli, chlapec je zraneny a opusteny a zial, nemal mu zrejme kto vsepit zasady, ktore su ostatnym detom s milujucimi rodicmi vstepovane..... :zipper_mouth:
23. mar 2009 o 22:13  • Odpovedz
a som zabudla dodat, ze taketo jednanie voci dietatu, to teda nie, za ziadnych okolnosti!!! ani keby mal 15 alebo viac rokov!
23. mar 2009 o 22:14  • Odpovedz
ajja som kradla ked osm mala 7 :sweat_smile: a to som ani nebola v hmotnej nudzi,,deti su take proste,...a si neviem predstavit z eby mi za to niekto toto spravil..a co vyrastla zo mna nejaky grazel? Nie..Ja by som tych sbskarov zabila..debilov...
23. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz
kazdy ma na to svoj nazor

mas pravdu ze nema mu to kto vstepit ale to nie je moj ani tych sbs problem ani obchodu a za 10 r co budu robit???

hm?? keby sa stalo ze niekoho znasilni uz by vam to nikomu nevadilo ze ho vlacil po zemi !!

tak im treba nemali kradnut a hotovo !! nicc dobre z nich nebude a treba to hned na zaciatku riesit po kym to ma nejaky zmysel a aj takymto sposobom aspon si zapamata !! ved sa len pozri na dnesnu mladez hroza a des :angry: :angry:
23. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz
ale kradnu aj biele deti a mozno este viac, mozno tento chlapcek kradol prvykrat v zivote...a nie za ucelom schvalnosti alebo zakernosti.krasuliak vobec s tebou nesuhlasim..nemozes hadzat do jedneho vreca delikventov a agresivnych ciganov a dieta s tuzbou po hracke...To sa moze stat kazdemu jednemu dietatu..aj nasmu,,ze raz na nieco siahne neopravnene,,,
23. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz
otec vo vezbe matka nezvestna nemam k tomu co dodat ziadna lutost u mna

krasulka a ty tu netrep ako to mozess porovnavat
23. mar 2009 o 22:31  • Odpovedz
krasuliak, no uz teraz mi je luto tvojho dietata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz
ja mám nazor ako krasuliak,teraz tie deti lutujete ale ked vam za 10 rokov podrežú hrdlá pre sto korun,alebo znasilnia dcery bude neskoro nariekať,je jedno či sú biely alebo cigani,kradnuť nemôžu...nebudeme ich teraz hladkať po hlavičke a lutovať za to že chceli hračku alebo čo...je smutné aky osud maju niektoré deti ,ale odtial potial....
24. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz
aby som pokracovala...ved chuda chlapec, on tu hracku, alebo co to bolo CHCEL a nemal mu ju kto kupit...a co je najhorsie, nemal mu ani kto vysvetlit, ze je to zle...a aj tvoja zena kradla ked bola dieta...to by si ju mal nenormalne potrestat...povlacit po zemi minimalne...alebo rovno dochramat, hm? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2009 o 20:04  • Odpovedz
bashka ale teraz je aká doba? pozri tel.noviny ,normalny člokvek sa už aj cez deň bojí chodiť po vonku :unamused:
24. mar 2009 o 20:07  • Odpovedz
bashka - pridavam sa aj ja do zoznamu malych zlodejok :grinning: . Mala som kamosku, ktorej rodicia davali vsetko a rada kradla v obchode...iba tak zo srandy, z nudy mozno a cojaviem preco. Dalsia kamoska mne kradla hracky a tiez bola z normalnej rodiny. Teraz su z nich normalne zeny, ktore ziju normalne. A co sa tyka mojej zlodejciny, tak mne ta prva kamoska ukazovala ako sa kradne a ja som to v tedy skusila...podarilo sa. Dolezite je, ze som to potom nezopakovala a ani nezopakujem... :wink:
24. mar 2009 o 21:14  • Odpovedz
BASHKA o moju rodinu si hubu neutieraj na to som haklivy a az mas nieco konkretne na mna tak mi napis IP :wink:
peky vecer :sunglasses:
24. mar 2009 o 21:15  • Odpovedz
krasuliak, no neviem...to vzdy takto "uhasis" kazdeho kto si povie svoj nazor?
najskor krasulku potom bashku...
24. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz
zabka, ved aj ja...asi nie je normalne dieta, ktore to neurobi...oni tie najmensie to vonec nerobia cielene, proste si vezmu nieco co chcu, nechapu, ze je to niekoho ineho a nemozu si to zobrat...v takomto pripade sa to ani trestat nema...skusit vysvetlit, ale aj tak im to nejde do hlavky...no a tie vacsie deti proste skusaju...a vo vela pripadoch nejde o to, ze na to same, alebo ich rodicia nemaju, smutnejsie su take pripady ako uvedene vyssie

ruky dolamat tomu, kto ublizi dietatu!
24. mar 2009 o 21:26  • Odpovedz
krasuliak, viac-menej sa mi zdá, že ty si celkom spokojný s tým, ako "potrestali" toho "cigáňa cigánskeho"-tvoj výraz...

Jaj,jaj....trocha rasistické, nie?!! :rolling_eyes:

Normálny človek by zareagoval trocha inak,...Žeby sme všetky deti už v 5 rokoch utýrali za blbosti,len aby nám v 20-tke nevykradli domy?! Len tak preventívne, no nie krasuliak??? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz
ono asi kazdy z vas ma svoju pravdu...ohladom toho chlapca..
ale ked si tak porovname..je to chuda dieta..a dostal dost tvrde ponaucenie a veelmi vela faciek od zivota .. tak je to smutne.. ze si nejaky zamindrakovani sbs-kari vybijaju zlost na dietati... nemaju na to pravo..
a co je kradez auticka ci coho oproti tomu co sa robi v nasom state??a ti nasi uzasni tunelari xi xi su delikventi?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kradne sa, okradaju aj nas a robia to verejne... stale hovorim ze male muchy chytaju a velke lietaju :grinning:
chuda dieta..a keby to mal doma mozno by to nezobral... a ako hovoria baby..ked kradli aj oni a su normalne... zeny a matky..krasuliak ty si mozno na tajnaka fajcil alebo ja neviem co.... :wink: a zbili ta rodicia ako zito ked ti na to prisli?? :confused:
24. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz
Podla mna netreba odsudzovat ani dospeleho cloveka, ked spravi nieco proti etike...ludia nie su dokonali tvorovia. Neexistuje clovek, ktory ani raz v zivote nekonal skratovo a ak niekto nieco take tvrdi, tak je obycajny pokrytec. Dospely maju na skrat pravo a deti nie???
24. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz
Samozrejme, ak su to ciny iba skratove a nie systematicke...
24. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz
žiadne dieta si nezaslúži aby s ním takto jednali. ako by reagovali keby toto robili ich detom? vetšie zlodejiny sa robia ktoré nik nepotrestá. a on nemože za to akých má rodičov
24. mar 2009 o 21:45  • Odpovedz
presne tak matica...mozem uviest priklad. rodicia ta nenaucia utierat si zadok, tak si ho jednoducho nebudes utierat lebo to nebudes povazovat za dolezite. mozno na to prides casom, ze robis chybu, mozno nie...a ked sa najde niekto, kto potom na teba nahulaka za to, nebudes to chapat. takychto prikladov mozem uviest kopec.
v prvom rade by sa mali riesit rodicia a tak isto ti, co ublizili.
24. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz
v podstate by som tých sbs-károv chytila a zavrela aspoň na 20 rokov do basy-a tam sa môžu hrať na silných chlapcov zákona... :rolling_eyes: :angry:
24. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.