• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
4. apr 2009 o 20:43  • Odpovedz
dadulka :grinning: :grinning:
rozmyslam koho by som ja chcela za adoptivneho otca :grinning: :grinning:
4. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz
zabka jáááj,ja by som vedela :wink: ...keby si tak človek fakt mohol vybrať :wink:
4. apr 2009 o 23:21  • Odpovedz
zabka :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2009 o 08:02  • Odpovedz
Zabka, ja som to video videla este nieco pred vyse rokom a cele na youtube..Vtedy mi to ukazal kolega a my sme sa v praci tolko narehotali, mne normalne az sli slzy potokom..Doma som si to pozerala este niekolkokrat... A ten chlapik tam potom tvrdil, ze to bolo asi na neho nasite, lebo Boomerang bola vtedy relacia slobodneho nazoru...
10. apr 2009 o 08:14  • Odpovedz
A je to, ze: "moderator can't stop laughing" alebo "laughing moderator" ..Ma to cele asi 6 min. ale nasmejes sa pritom viac.. Najlepsie, ked na konci je osloveny jeden chlapik z publika s extremne hrubym hlasom a to uz nie je co riesit, moderator je nezvladnutelny... A je to aj s angl. titulkami, takze este vacsia stranda
10. apr 2009 o 08:18  • Odpovedz
pensadorcallisto - posli link. Ja som sa aj na tomto kratkom nasmiala, ze mi tiekli slzy. Viem si uplne predstavit ako sa citil ten chlapik, pretoze som nieco podobne zazila. Narozdiel od neho som sa musela ovladat iba pred par ludmi, ale bolo to tyranie, cele lica som mala z vnutra rozhryzene :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2009 o 08:29  • Odpovedz
nehcem vam kazit radost, ale to video je fikcia :sweat_smile:
toho moderatora aj tych dvoch "poskodenych" hraju herci..video je velmi uspesne a obletelo cely svet, ale napriek tomu - je to hrane..
moderatora Erika Hartmana hra Tom van Dyck :wink:

http://en.wikipedia.org/wiki/In_De_Gloria
10. apr 2009 o 08:34  • Odpovedz
16. apr 2009 o 10:17  • Odpovedz
http://tvnoviny.sk/spravy/domace/foto-dalsie-nebezpecne-kozmeticke-vyrobky-z-ciny.html

osobne taketo somarinky dcere nekupujem,len ma napadlo,ze na roznych akciach/podujatiach pre deti je velmi popularne malovanie na tvar-tak uz budem obozretnejsia :unamused:
16. apr 2009 o 19:25  • Odpovedz
na túto "dámu"nemám slov http://www.cas.sk/clanok/113343/video-toto-ma-byt-talent-britka-sokovala-porotu.html ,ale výraz v tvárach porotcov nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz
no to je fakt sila :unamused: :zipper_mouth:
17. apr 2009 o 23:16  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudak :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 16:03  • Odpovedz
padol ako poleno :grinning: :grinning: ja som začiatok miss nevidela tak ma to dnes prekvapilo čo som našla
18. apr 2009 o 17:22  • Odpovedz
aj hubinskej sa celkom fajn šmyklo :grinning:
18. apr 2009 o 20:02  • Odpovedz
trochu zábavy,aj keď je koniec trošku blééé,hoci pravdivý :grinning: :grinning: :grinning: http://www.cas.sk/clanok/113485/uz-ste-sa-videli-ked-kychate.html
19. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz
Pre mňa je sila toto :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
"Ministerku Tomanovú však svojimi nápadmi bezpečne predbieha jej podriadený, šéf Sociálnej poisťovne Muňko. Má problém, rozpočet tejto inštitúcie je v riadnych ..., a tak musí šetriť ako sa dá. Takto vlani v parlamente vyhlasoval, že zo systému vyradí 40000 invalidov. Tým by sa v rebríčku schopnosti uzdravovať invalidov dostal pred samotného Kaníka.

Dnes si zobral na mušku matky poberajúce vysokú materskú. Rád by zlikvidoval možnosť dobrovoľného nemocenského poistenia. To je možnosť, ako si budúca matka vylepší slabučkú materskú, ak má príliš nízky príjem v zamestnaní alebo ak je živnostníčka a odvody si platí z minimálneho základu."

...a sorry ale aj tu na koníku sa nájdu tak hlúpe osoby, ktoré volia Smer
:angry: :zipper_mouth: :angry: :zipper_mouth:
20. apr 2009 o 10:26  • Odpovedz
sue :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hovoríš mi z duše :grinning:
20. apr 2009 o 10:29  • Odpovedz
hmmmmmmmm :angry:
20. apr 2009 o 20:24  • Odpovedz
no a potom to nehaj tak :angry:
20. apr 2009 o 20:26  • Odpovedz
krasuliak ty to nenechaj tak
20. apr 2009 o 20:27  • Odpovedz
vsetko sa uz riesi :wink:
20. apr 2009 o 20:30  • Odpovedz
super,drzim palce :wink:
20. apr 2009 o 20:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.