• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
....ma niekto zarucenu xut na zjezene xlpy od vzruuuusa????...ked to 12-rocny talent rozbalil v Britains Got Talent 2009... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

...hla....
http://www.youtube.com/watch?v=hRBLe3UxE_E&feature=related

Po krátkej ukážke jeho srdcovej skladby Valerie od Amy Winehousovej ho ústredný porotca Simon Cowell vyzval, aby si vymenil pieseň a Shaheen nakopol Who's Lovin' You od Michaela Jacksona. Mnohým musela padnúť sánka aké výšky a zmenu hlasu tento školák zo Swansea predviedol.

:wink:
20. apr 2009 o 21:18  • Odpovedz
wow, ja nemam slov ten chlapec je genialny
20. apr 2009 o 21:29  • Odpovedz
21. apr 2009 o 17:36  • Odpovedz
...mata2....tato kocka je na predxadzajucej strane :wink:
21. apr 2009 o 20:33  • Odpovedz
predchadzajucu stranu som si nepozrela :sweat_smile:
21. apr 2009 o 20:40  • Odpovedz
uz som ich oboch dnes videla a musim povedat, ze ma dojali k slzam obaja :pensive: :sweat_smile: :slight_smile: ..........ta pani je dokaz, ze prvy dojem je castokrat klamlivy :pensive:
21. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz
http://www.youtube.com/watch?v=1k08yxu57NA&feature=related

ani paul potts nieje krasavec a dojal k slzam,a stal sa dokonca vitazom :dizzy_face:
/dufam ze neni na predchadzajucej strane :grinning: /
21. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz
21. apr 2009 o 21:24  • Odpovedz
21. apr 2009 o 22:42  • Odpovedz
smutne,kamaratka ma tu istu liecbu co mal on- ma 31 rokov :frowning2:
22. apr 2009 o 07:59  • Odpovedz
24. apr 2009 o 12:08  • Odpovedz
27. apr 2009 o 20:31  • Odpovedz
Bože prečo ho neodniesla do hniezda záchrany :frowning2: :cry: :frowning2: :cry: kde je otec toho dieťatka :cry: :cry: čo rodičia vrahyne :frowning2: :cry: kde boli,že nevideli, že je ich dcéra tehotná :frowning2: :cry: :frowning2: :cry:
27. apr 2009 o 20:35  • Odpovedz
30. apr 2009 o 16:11  • Odpovedz
2. máj 2009 o 05:30  • Odpovedz
no radšej som mohla prekonať svoju zvedavosť a nepozrieť si tú fotku,je to strašné :cry:
2. máj 2009 o 08:04  • Odpovedz
jedna z najstrasnejsich fotografii, ake som videla :pensive: :cry:
2. máj 2009 o 16:41  • Odpovedz
Prave som citala, ze ten fotograf, co tu fotku urobil spachl samovrazdu, lebo sa nemohol zbavit pocitu viny, ze tam to dieta nechal na pospas tomu "nenazranemu" supovi. Nikto vraj nevie, co sa stalo s tym dietatom....

Africka vlada......takto sa stara o svoj narod a vsetku pomoc, ktoru im ostatne staty poskytnu nikdy nedostanu ich ludia ale vlada, alebo rebeli, co tam zabijaju ludi hala-nehlava :cry:
3. máj 2009 o 02:22  • Odpovedz
digysa,necudujem sa :pensive:
aj keby mu ten fotograf nemohol pomoct,ale aspon by ho niekde odniesol a hladal pren pomoc... dietatko by umrelo niekde "v bezpeci,a dostojne",urcite aj on by zil s vedomim,ze urobil aspon nieco.... :pensive:
3. máj 2009 o 07:32  • Odpovedz
dievčatá, ja keď si čítam tieto príspevky, alebo sa dozviem v správach, som z toho nanič, prežívam to akoby šlo ov vlastné dieťa.
Ja som si napríklad teraz na českých stránkach čítala o tom, ako pražský radní rýchlou jazdou zabil mladú mamičku a ťažko zranil jej malú dcérku. Dotyčný šiel džípom, telefonoval a šiel rýchlo, zle predbiehal ...mamička nemala šancu...Chuďatko dievčatko, okrem zranení utržilo ťažkú psychickú újmu.
A viete čo, ten smrad dostal podmienku, na súde vykrikoval, že doteraz nedostal žiadnu pokutu, dodržuje predpisy /očividne !/ a že čo má čo dostať podmienku. ˇ
V skratke on zabil nevinnú mladú ženu a zmrzačil dieťa a ešte sa mu nepáči, že mu to snád chcú nejako vytknúť...!!! Je to vôbec možné, niečo takéto !!!
:angry:
11. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz
taky debil mal byť na reťazy,potom by neušiel :angry:
12. máj 2009 o 10:27  • Odpovedz
TAk to s tym dietatom je strasne....neskutocne...Ja by som ho vlastnymi rukami zniesla z tohto sveta...myslim, ze ziadny trest nieje dostacujuci pre tohto vraha.
12. máj 2009 o 10:38  • Odpovedz
http://liptov.sme.sk/c/4841565/muz-tvrdi-ze-pri-stankovanoch-videl-tigra.html
no ktovie, čo to bol za tiger
Náš Matej tak raz za nami pribehol, že videl na záhrade krokodíla. A bola to jašterička... :sweat_smile:
Ružomberčanky neviete o tom niečo viac?
13. máj 2009 o 20:13  • Odpovedz
no vzhladom na to,ze u nas uz tigre v klietkach chovaju :confused: ....ktovie ci sa prizna ten,komu usiel.... :sweat_smile: :grinning:
13. máj 2009 o 20:15  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.