• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
Neviem, do ktorej diskusie to mám napísať, ale dnes ma ide rozhodiť od nervov!!! TO JE SILA !!! Ukradli nám krásny kočík zo zamknutej pivnice...Mám chuť niekoho utrieskať,,,len keby som vedela koho... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz
pekny hajz.. ,a to vam vylomili zámku?
11. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz
mikalove, neviem ako odomkli, ale odomkli si..Museli ísť na istotu, lebo ich nikto nevidel, nepočul... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :frowning2:
11. júl 2009 o 14:02  • Odpovedz
čo budeš robiť? :confused:
11. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz
už som sa dobre vynervačila..dala som upozornenie na dvere a čo už narobím...asi to nikto ani riešiť nebude..Stál síce 9 tis a bol necelý rok používaný, ale na políciu to hlásiť nebudeme...

Najlepšie na tom je, že od tej pivnice máme všetci /7/ kľúče a tak to mohol byť aj niekto z bytovky....Aj máme podozrenie, ale na koho ukážeme prstom? Aj keď všetci o nich vieme/susedovci majú skutočne veľmi pohnutú minulosť-väzenie,krádeže, ...atď/, nechceme si zbytočne komplikovať susedské vzťahy.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: A keby to niekto aj nahlas povedal /všetci ich len potajomky ohovárajú/, tak budeme my tie svine, ktoré to nahlas povedali, aj keď to vlastne všetci vedeli... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. júl 2009 o 14:17  • Odpovedz
no ved to,ked ich obviníš len tak bude problémov viac,ale kedže bolo otvorené klúčom tak máš menší okruh zlodejov :unamused: ale pokial ich nikto nevidel,tak to aj tak nezistíš
:confounded:
11. júl 2009 o 15:19  • Odpovedz
maruschka ja by som to predsa len nahlasila na policiu
a povedz im aj svoje podozrenie...
11. júl 2009 o 16:02  • Odpovedz
to je jednoduchá rovnica...Morgan Freeman má peniaze, majetky, popularitu, je starý, takže s jednodu nohou v hrobe+mladá, milá, určite ambiciózna kočka-nevadí, že z rodiny=skoré dedičstvo, bohatý život, sláva-i keď cez posteľ :confused: :confused: :confused: :confused:
13. júl 2009 o 10:00  • Odpovedz
18. júl 2009 o 19:18  • Odpovedz
http://www.topky.sk/cl/10/530986/Na-demonstracii-Pospolitosti-zadrzali-30-osob

je mi zle uz z tohto nasho policajneho statu!!! som zvedavy co zase bude Kalinak tliapat ze aky bol utok policajtov opodstatneny!! fuj
9. aug 2009 o 13:29  • Odpovedz
Krasuliak, toto neviem či bol správny príklad :sweat_smile: tejto strane, spolku či čo to je, vymletých hláv čosi takéto vôbec neuškodí...
10. aug 2009 o 12:16  • Odpovedz
iba 30? Škodaaaaa
10. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz
no aj mne sa zda 30 malo.....
10. aug 2009 o 13:08  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
10. aug 2009 o 15:24 • sirinka
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
10. aug 2009 o 15:29 • sue
10. aug 2009 o 15:56 • sirinka
10. aug 2009 o 15:57 • vevusiatko
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
10. aug 2009 o 16:10 • sue
10. aug 2009 o 16:17 • vevusiatko
10. aug 2009 o 16:38 • sirinka
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
10. aug 2009 o 17:01 • vevusiatko
baby dnes som nestihala net ale pozeram mimoriadne spravy z Handlovej :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. aug 2009 o 18:02  • Odpovedz
10. aug 2009 o 18:06 • titkovamiriam
10. aug 2009 o 20:11 • krasuliak
11. aug 2009 o 10:35 • vevusiatko
11. aug 2009 o 10:37 • sue
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.