• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
Tak to je fakt sila, keď 14 ročné dievčatá ukazujú prsia, len kvôli tomu aby sa stali modelkami a 17 ročné dievčatá si len tak v triede stiahnu nohavice a onanujú na lavici. fuj. :angry:
18. aug 2009 o 08:31  • Odpovedz
Layla - to je teda riadna bomba. 12 detí, ale nemyslíš si , že je to riadne riziko. A šanca na prežitie tých detičiek?
18. aug 2009 o 12:00  • Odpovedz
nic sa nedeje,len madari este stale nepochopili,ze uz existuje xx rokov Slovenska republika,predtym Cesko-Slovensko,a nie Rakusko-"Uhorsko",tzn.- na nase uzemie nemaju co chodit ako do holubnika,aby tu stavali" sosky svojich byvalych kralikov". :grinning:

skoda zapodievat sa temou,pretoze aj link ako taky je provokaciou. :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

slovensko-madarske vztahy na "pohranici "su uplne v pohode,a provokanti/ci uz politici,alebo rozne hnutia /by potrebovali prefackat. :wink: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz
babule - neda mi neozvat sa. Nie je chyba v soche ktora je krasna, je to symbol. Ja osobne nemam nic proti tej soche, tu dole zije madarska vacsina a snad niet rodiny ktora by nemala v krvi urcite % madarskej krvi. Takze ta socha sem aj patri.
Je len skoda ze aj z obycajneho stavania a odhalenia sochy urobia politici politicku aferu na ktorej sa snazia profitovat. Nechapem co sa sem miesali politikoci. Chybu urobili obe strany.Termin odhalenia sochy bol znamy hadam uz pred dvoma mesiacmi a nikto sa neozval az den pred slavnostou. A to sa do toho zamiesal kazdy kto sa chcel zviditelnit- ci uz tu alebo v MR. Nechapem preco sa sem kazdy miesa. Peniaze na podporu regionov, prace, socialnej situacie sem nedava nikto ale miesat sa sam miesa kadzy.
Ak sem MR prispeje na skolstvo- chyba, ak neprispeje- chyba.
Nehnevajte sa, ale nedalo mi neprispiet sem
23. aug 2009 o 12:04  • Odpovedz
Ja si myslím, že nech už sem mal namierené z Maďarska hociktorý štátnik, tak keby má trošku charakteru mal sa stretnúť s našimi štátnikmi a nebol by takýto cirkus, ale maďari jednoznačne chceli ukázať, že im ide len o ich menšinu a na slovenských politikov kašľú ako aj na celé Slovensko, lebo oni sú niečo viac (pamätám sa ako dnes keď naši politici odišli z Maďarska urazení, lebo po nich ani pes neštekol), v podstate sa im to len vrátilo... aj keď je to všetko nanajvýš smiešne v dnešnej vyspelej dobe takéto "vracačky" ale čo už... naozaj- akoby neboli iné problémy na svete...
23. aug 2009 o 12:21  • Odpovedz
http://www.aktuality.sk/clanok/144119/lekar-sa-pomylil-zena-otehotnela

chudak ta zena a chlap.. bez penazi a mozno aj s poskodenym babetkom :rolling_eyes: .. kde mal myslienky ten lekar?..sice aj on je len clovek ale ..ale..
28. aug 2009 o 19:30  • Odpovedz
miroslava to je hroznééé ...ten ako doštudoval medicínu ???
31. aug 2009 o 16:48  • Odpovedz
správne, možno sa aj deti najdedia :pensive: :sweat_smile:
1. sep 2009 o 15:34  • Odpovedz
mirka414 • 1d • Dnes o 21:19
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/palba/32109

mirka414 • 1d • Dnes o 21:23
dost mi to nahnalo strach,vsade len podvody a este ked si predstavim,ze sa niekto mlady vyberie do cudziny a takto dopadne az teraz som pochopila strach mojich rodicov,ked som odisla do zahranicia.
10. sep 2009 o 22:38  • Odpovedz
22. sep 2009 o 12:13  • Odpovedz
no, ja sa divim, ze vobec nieco take vyrabaju...
22. sep 2009 o 12:17  • Odpovedz
ach jaj deticky prominentov... :rolling_eyes:
22. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz
23. sep 2009 o 19:11  • Odpovedz
3-rocne dievcatko a opatky?..v 20si kolena ani len citit nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
23. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz
k tym opatkom...

...to sa nedeje iba v zahranici ale aj tu...ved aj jedna moja kolegyna kupila 3 rocnej dcerke slapky na vysokom opatku...
...ja to naozaj nechapem, ale mne to vysvetluju, ze to je preto, lebo nemam vlastne deti...
24. sep 2009 o 08:48  • Odpovedz
24. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz
pacna :pensive: a to som si myslela, že teraz už pod Strečnom také nehody nebudú...
24. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz
Mracik, my keď sme tadiaľ minulý týždeň išli,tak som práve mala pocit,že sa tadiaľ jazdí nebezpečnejšie :pensive:
24. sep 2009 o 14:51  • Odpovedz
ja som čítala v nejakom odbornom článku, že deti do 5-6 rokov by nemali mať šľapky, dokonca ani papučky nasúvačky, lebo si veľmi namáhajú nôžku.. k tým opätkom sa myslím nemusím vyjadrovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz
je to hrozne cela rodina co sa chystala na svadbu pojde na pohreb :frowning2:
24. sep 2009 o 16:48  • Odpovedz
3. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz
http://tvnoviny.sk/spravy/svet/foto-a-video-babatko-v-kociku-presiel-vlak-prezilo.html

ja uz by som to asi neprezila :frowning2: :frowning2:
a zda sa mi ze ta pani ma kocik PT ak dobre vidim :frowning2:
16. okt 2009 o 13:14  • Odpovedz
ja by som sa asi zbláznila....
16. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.