• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
to snáď nie...veď to teda otehotnela v 4 rokoch... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: čo??????? To sa mi nechce veriť...
29. okt 2009 o 18:08  • Odpovedz
...menstruacia vo 8.mes. :confused:
29. okt 2009 o 18:18  • Odpovedz
malena • 1d • Včera o 21:55
Som normálne z toho nanič. Práve som si prečítala o dievčatku, ktoré má dnes 4 rôčky a otec ho sexuálne zneužíval a pravdepodobne od narodenia... :frowning2:
Spávali v jednej izbe, dievčatko sa zobúdzalo na krik, že to bolí, takže matka to musela vedieť. Potom keď povyrástla o tom rozprávala v škôlke, susede,...pravdepodobne celá dedina vedela čo jej ten sviniar robí, bol už predtým trestaný za pedofíliu. Nikto nič, až statostka obce nakoniec zavolala políciu.
Nechápem, že riaditeľka škôlky nič nenahlásila, keď to dievčatko v škôlke hovorilo a konkrétne opisovala, čo jej otec robil. Len to neskôr potvrdila, až keď sa jej pýtali, kde bola dovtedy ?
Je toto vôbec možné ??? Ako môžu byť ľudia takí ľahostajní a nechať bezbranné dieťa trpieť. Chudinka malinká, čo tá musela zažiť. :frowning2:
Je to na stránkach markízy.

marianka79 • 1d • Včera o 22:06
oko za oko zub za zub :angry: to je matka? :confounded: asi aj ona je prij....á :rolling_eyes:

luise • Dnes o 16:34
Fuj... hnus!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: Zaživa ich zodrať z kože je málo! :angry: Je mi s takýchto vecí neskutočne smutne... :pensive: :frowning2:
13. nov 2009 o 16:37  • Odpovedz
chúda dieťa ozaj je taká sprostá doba, že ľudom je všetko jedno ked sa to priamo ich netýka des :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. nov 2009 o 17:36  • Odpovedz
23. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz
smutne..http://krimi.cas.sk/clanok/140050/video-vrah-lekarky-zuzany-42-unika-usiel-aj-s-pistolou.html
24. nov 2009 o 10:11  • Odpovedz
Bola to doktorka môjho synčeka... je to hrozné... stalo sa to o ulicu vedľa...
24. nov 2009 o 11:31  • Odpovedz
veru-aj ja som bola zhrozena z oboch tychto clankov..... :frowning2:
1. dec 2009 o 21:29  • Odpovedz
Chce sa mi verit, ze po operacii budu v poriadku. Daj Boze..
4. dec 2009 o 13:27  • Odpovedz
no ja som ani neverila že by šiel sedieť...
8. jan 2010 o 23:37  • Odpovedz
napísala som to ako tatár- preložím- nemyslela som si, že by ho odsúdili..
8. jan 2010 o 23:38  • Odpovedz
po roku/polovice trestu / poziada o podmienecne prepustenie a kedze sa bude spravat dobre, umoznia mu to.
9. jan 2010 o 00:36  • Odpovedz
nadhera, ale ten rok, ten mu spoluväzni dúfam osladia....
ja som minuel manželov Žitných stretla v Kauflande.... Keby si videla, aký boli ako bez radosti a bez života...
myslím si, že až pôjde sedieť, veľmi, veľmi sa im uľaví... :pensive:
9. jan 2010 o 00:38  • Odpovedz
este to nie je pravoplatne :pensive:
9. jan 2010 o 00:44  • Odpovedz
monkula - myslis manzelov Zilavych, vsak?
9. jan 2010 o 00:52  • Odpovedz
ježiši, jasne, že ŽIlavých, ospravedlňujem sa :sweat_smile: :sweat_smile:
9. jan 2010 o 00:54  • Odpovedz
mozni si vybavi VIP celu - TV, knihy , casaky, cez vikend semtam doma, posilnovna, kniznica /nauci sa dalsi jazyk/
9. jan 2010 o 01:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.