• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
a cely pobyt VIP mu zaplatime my :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
10. jan 2010 o 00:15  • Odpovedz
Tak toto je sila ... niekolkodnove dieta opustiti kvoli plesu ... ... ja som tyzden po porode mala co robit, aby som normalne chodila a nieto tancovat.
http://www.cas.sk/clanok/146047/video-ples-v-opere-kollar-splnil-heringhovej-sen-o-popoluske.html
10. jan 2010 o 11:20  • Odpovedz
len jej drzim palce, aby tam nieco nenachytala. po porode je zena velmi oslabena a hlavne nachylna na prechladnutie od spodu. ale figuru ma dobru aj po porode.
10. jan 2010 o 11:27  • Odpovedz
Mala jedinecnu prilezitost,aby sa reperzentovala ako zatial oficialna a momentalna partnerka Borisa Kollara.Na dalsom plese uz to tak nemusi byt.Vyuzila sancu,kym su spolu,lebo ja osobne im vela nedavam.
10. jan 2010 o 11:35  • Odpovedz
to strasna "drina" urdrzat si takeho milenca... to musi obetovat aj ten cas s dietatom... na ten ples by isla, aj keby bola den po porode... nehladi nalavo, napravo... ide len o jedno, neprist o bohateho sponzora... a svetu dokazat, aka je "uuuzasna".. vie ze to je len docasne, pretoze dotycny pan strieda milenky a plodi deti jedna radost... bud ma vymlety mozog, alebo je strasne vypocitava... ale odhadovala by som oboje.. na druhej strane, je to obycajna chudera... pretoze pre dotycneho je iba doplnkom...
10. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz
A čo je na tom? Niektoré ženy sa cítia po pôrode výborne, niektoré menej dobre. Ples v opere je udalosť, ktorú by som si ani ja nenechala újsť (ani 9 dní po pôrode), keby ma tam niekto pozval.
10. jan 2010 o 11:37  • Odpovedz
Láska, dievčatá, láska je to :wink: Nezávidťe :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 11:39  • Odpovedz
babulka :grinning:

neviem načo sa zaoberáte týmito "celebritami". Myslíte, že im je čo "závidieť"? :slight_smile: Myslím, že nie... :dizzy_face:
10. jan 2010 o 11:44  • Odpovedz
ja som pat dni po porode maturovala tak aj na ples by som isla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: -ved na rok pojde s dalsou matkou dalsiehop dietata :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 11:45  • Odpovedz
babulka...aaano... laaaaaska (k jeho peniazom...) :wink:

tak ja by som si ples v opere nechala ujst.. (pripada mi ako poriadna snobaren..)
10. jan 2010 o 11:45  • Odpovedz
Ja by som išla,aspoň raz v živote,keby ste mali ísť sestre alebo bratovi na svadbu tiež by ste nešli?
o malú bolo postarané,tak prečo nie,šaty super.
10. jan 2010 o 11:49  • Odpovedz
vsak prave preto by som tam isla :grinning: :grinning: :grinning: ze snobaren!!! nech si ich obkukam :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 11:51  • Odpovedz
Včera ma akurát JoJ na.rala, lebo o 20,15 mal ísť film, ktorý som videla pred sto rokmi a chcela som ho vidieť znova....a oni dávali priamy prenos z plesu....tak som nakoniec viac pozerala Americkú tragédiu na STV2 :grinning:

Myslíte, že sa tie "matky" raz vzbúria a omámia ho voľačím a na tajňáša mu dajú spraviť vazektómiu? Lebo keď bude aj naďalej takto deti kotiť, tak im z toho majetku veľa nezostane, predsa len sa lepšie delí medz 3-4 ako medzi 15 detí :grinning:
10. jan 2010 o 11:52  • Odpovedz
mne ani nevadilo, ze tam isla, ale celkom si to z praktickeho hladiska neviem predstavit... ved 8 dni po porode urcite este krvaca... to mala v kabelke natlacene tie hnusne hrube vlozky z lekarne a behala si to na zachod furt menit... kokso, neviem si to predstavit :grinning:
11. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz
petruška, dobrý postreh :grinning:
Ja súhlasím s bihan, je na nej, ak sa na to cítila, prečo nie.... Ja som pri Chiare prišla z pôrodnice, prezliekla som sa, nakŕmila som Chiaru a uvarila som mojim chlkapom konečne poriadne jedlo a upiekla bábovku :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2010 o 14:47  • Odpovedz
Petruška, nemusí krvácať 8dní po pôrode :wink: takéto baby nezvyknú rodiť takým spôsobom ako my obyčajní smrteľníci a tiež určite existujú lieky na zastavenie krvácania a podobne... netreba diskutovať o tom, či je to zdravé pre matku... chcela ísť, zvládla to fyzicky, tak čo...

Každý máme právo na výber :wink: a určenie priorít :wink:
11. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz
keby sa krvacanie po porode dalo zastavit tak by to asi viacere vyuzivali ale ja som o tom nepocula :confused: podla mna nemusi uz vela krvacat, len malo, neviem ako rodila ale ak sekciou tak aj tampony si moze dat, nektore zeny maju MS silnejsiu ako poporodne krvacanie a tiez normalne funguju
11. jan 2010 o 21:12  • Odpovedz
ja som po cr vela nekrvacala :slight_smile: ale ples bolo to posledne, naco som myslela 8 dni po porode :grinning:
11. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz
ale mala krááásne šaty, to sa musí uznať :wink: a že tam išla tak skoro po pôrode? keď sa na to cítila ...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2010 o 21:22  • Odpovedz
ona tam v podstate musela ist, inak by sa odtial vratil s dalsou tehulou...
11. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz
dosť pravdepodobné :grinning:
11. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz
mne sa nezda, ze rodila sekciou, podla toho ako sa pisalo o tom porode v novinach... ja som si len predstavila seba 8 dni po porode a nevedela som sa vzit do tej situacie, krvacajuc tancujuc v bielych satach na plese :grinning: ale ja jej to nezazlievam, ze tam isla, ked sa na to citila :wink:
11. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz
ja som sa 8 dni po porode citila nahodou super, len ta biela farba by ma desila :grinning:
po cr sa asi krvaca rovako ako po normalnom porode, len po cr si zena moze dat v pohode tampon, po normalnom asi tazko :sweat_smile: preto ma napadlo ze to tak riesila, ale ozaj je to jej vec, ak tam bola od 7mej do 1nej tak to neni taka tragedia, ked odmyslime ze ju este dalsieho pol dna licili a cesali :grinning:
11. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz
a co ked mala poharik? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teda ma nikdy nenapadlo, ze sa budem zamyslat nas krvacanim nejakej onej z Nitry :confused:
11. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz
to video :grinning:
22. jan 2010 o 00:17  • Odpovedz
ty vole, to sa neviem ci sa mam smiat, ci co... :grinning:
22. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz
bobistka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz
23. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.