• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V nemocnici vymenili bábätká

(zamknutá)
16. marca 2011 
Edita-asi ten clanok pisal nejaky "odbornik" :confounded:
Inac-otrasny zazitok teda :pensive:
30. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz
len nechápem ako mohli to babatko tam nechať v tej tácke celý deň samo bez dozoru?
30. apr 2010 o 12:15  • Odpovedz
kočky ja som si vždy myslela že bambulka je tá z paneláku :slight_smile:
30. apr 2010 o 12:35  • Odpovedz
Edita-no ved ono tam mala uz "dobojovat" :confounded: -len asi neratali s tym ze si este pozije :confounded: -otrasne
30. apr 2010 o 13:06  • Odpovedz
Ja trosku nechapem system vykonania interupcie u tejto zeny, pretoze babätko sa pri vyvolanom potrate jemne povedane vybera po kuskoch a po ukone je biolog. material ihned likvidovany. Chudatko male.
30. apr 2010 o 13:48  • Odpovedz
tomu hovorím splnenie poslednej vôle super
1. máj 2010 o 07:17  • Odpovedz
ježiši, to je hrozné... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
82- ročná za volantom :confounded:
12. máj 2010 o 16:08  • Odpovedz
jedine stastie, ze to auto chlap videl a dobre si dieta drzal a otocil sa, keby ho drzal len tak jemne, nie ako kliest, tak amen...
nech sa na mna nikto nehneva, ale 82 rocny clovek nema co soferovat....fakt kazdu chvilu moze cakat, ze nieco rupne...
12. máj 2010 o 16:17  • Odpovedz
@mamutka vo svajciarsku je bezne vidiet aj za volantom takeho auta co bezny slovak nenaspori za cely zivot aj starsich ludi..vzdy sa zamyslim nad tym ci je to dobre.este minuly rok jazdil u nas v dedine jeden pan co mal Alzheimerovu chorobu a zabudal kde byval ale v pohode jazdil na aute az kym sa nenasla dobra dusa a urady mu vzali papiere.
7. júl 2010 o 21:39  • Odpovedz
ja to sledujem od rana, lebo tam mam rodicov a vyrastala som tam...
je to hrozne... mozno aj viem kto to a na koho strielal, lebo mi kadekto volal, ze poznam asi, ze to je ten a ten, ale oni este samotni nemozu mat 100% info, ze kto to strielal a o tej rodine...ale je to hrozne...
no jedno si neodpustim a to skur...ne novinarske pliagy, co pustaju informacie na internet, co vobec nie je pravda /doslovne napisane mrtvy policajt a podobne!/, kruti mi zaludok z medii... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
30. aug 2010 o 15:30  • Odpovedz
http://tvnoviny.sk/spravy/svet/foto-matka-zabila-10-dnove-dievcatko-vyprala-ho-v-pracke.html

Ja keď som to čítala, som mala pocit, že mi stuhla krv v žilách. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. nov 2010 o 19:28  • Odpovedz
@petruska77 nastastie iba omietka :wink:
16. mar 2011 o 19:52  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.