• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Váš názor na včerajšie Črepiny na Jojke

(zamknutá)
31. marca 2008 
Ahojte babule,
vcera v Crepinach * ukazovali cisarsky porod bez cenzury. Mna by len zaujimalo, aky je Vas nazor na to ci TV JOJ porusila nejaku etiku a ako na Vas posobi mamicka ktora sa takto dala nahravat?
Dakujem
18. mar 2008 o 22:14  • Odpovedz
podla mna ked to patri k zivotu, tak preco nie...
18. mar 2008 o 22:16  • Odpovedz
Nechapem matku ktora ide s niecim podobnym do TV, ale respektujem to, len si myslim ze porod je velmi intimny na to, aby vsetci pozerali ako rodim...
18. mar 2008 o 22:22  • Odpovedz
Ahoj, sice som Crepiny nepozerala a neviem presne, co sa tam ukazovalo, ale tiez si myslim, ze to patri k zivotu. Ked mozu byt v telke ukazovane rozne obscennosti, preco nie toto...
18. mar 2008 o 22:22  • Odpovedz
ja som to nevidela ale ak rodička súhlasí tak je to jej želanie, čo majú určite podchytené, tak je to všetko v poriadku.a cisársky rez je tiež jedna s foriem pôrodu aj môj manžel fotil celýpôrod.
etiku by porušila keby to natáčali bez súhlasu rodičky :wink:
18. mar 2008 o 22:23  • Odpovedz
Ja tiez hlasujem, ze je to sucast zivota a normalna vec. Vobec mi taketo veci nevadia.
Viac mi vadia nejake sproste horove krvave filmy uplne bez zmyslu a vkusu.
18. mar 2008 o 22:23  • Odpovedz
ja som to nepozerala iba sestra mi to rozpravala,ja som mala cisarsky tak by som bola zvedava ako to prebiehalo.
18. mar 2008 o 22:30  • Odpovedz
ja som to sice nevidela, idem to online kuk.. myslim, ze je to kazdeho osobna vec, ci do toho pojde.. niektori ludia su taki exhibicionisti od narodenia,so why not :sweat_smile: .. pre nich to problem nie je, mozno aj dobrou motivaciou boli aj peniazky, kedze je porodne nizke :grinning: :wink:
18. mar 2008 o 22:30  • Odpovedz
ahojte,ja som to pozerala a tiez som toho nazoru ze je to sucast zivota a pokial rodicka suhlasila tak preco nie,
18. mar 2008 o 22:31  • Odpovedz
tiez sa pripajam k tomu nazoru ze je to sucast zivota a kazdeho osobna vec
18. mar 2008 o 22:36  • Odpovedz
pošlite niekto linku na online prosím :wink:
ja ked som rodila tak som mala pôrodný plán...aj podmienku že okrem nažela dokiny a pôrodnej asistentky nikto ale ked som tlačila tak mi bolo absolutne jedno či predomnou prefrčí rota vojakov alebo kohokoľvek iného :grinning: ja som bola šťastná že sa mi narodil malý takže nedá sa povedať že je toneetické ked ju snímala jojka ved aj študenti sa na niečom učia :grinning: :wink:
18. mar 2008 o 22:37  • Odpovedz
ja som to videla, bolo to zvlastne ale prirodzene...
patri to k zivotu :slight_smile:
18. mar 2008 o 22:37  • Odpovedz
http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html
treba si to tam najst...
inak, takych je na internete toooolkoooo
a je to urcite lepsie, nez umierajuci v hlavnych spravach :frowning2: :pensive:
18. mar 2008 o 22:38  • Odpovedz
ikke vďaka :wink:
18. mar 2008 o 22:45  • Odpovedz
ja som to tiez videla a brala som to v poho kedze tam neboli ziadne drasticke sceny len babatko ktore sa pytalo na svet :wink:
18. mar 2008 o 22:49  • Odpovedz
ja na porod este len cakam - a aj ked zatial nie su indikacie na cisara :confused: clovek nikdy nevie...takto aspon viem ako to bude prebiehat - mne osobne nielen ze ta reportaz nevadila, ale som si ju so zaujmom pozrela - a ked Elisku vybrali von az mi slzicky vyhrkli od dojatia :dizzy_face:
..nevidim na tom nic nepristojne pokial to hlavnej protagonistke nevadi tak je to v poriadku
18. mar 2008 o 22:50  • Odpovedz
no ja som si to kukla prave teraz...a mam zmiesane pocity...preco?
Lebo som to uz raz zazila a ani som netusila, ze co so mnou robili...a teraz ma to caka znovu...a aj som bola zvedava, ale som to cele nekuki, len som pocuvala...
Mozno ze by som si to cele kukla, uz ked budem odrodena...teraz to je citlive dost... :confounded:
18. mar 2008 o 22:51  • Odpovedz
ja si tiez myslim,ze operacia ako kazda ina co sa tyka napr.ked ukazuju plastiky ako sa robia a podobne..viac mi vadia v telke serialy typu "kosti,kriminalka miami,las vegas" a podobne sr...y co zacali davat uz aj o 18-00hodine co by mali davat po 22-00 :angry:
18. mar 2008 o 22:54  • Odpovedz
ja som to tiez vcera videla a bolo to krasne ako malicka vysla z bruska, peknych "votrelcov" tam skryvame, podla mna to bolo v pohode, kto to nechcel vidiet, nemal sa pozerat...
18. mar 2008 o 22:54  • Odpovedz
Aj ja som to pozerala a priznávam, že ma k tomu viedla hlavne zvedavosť, keďže som niečím podobným prešla pred takmer rokom, tak som to chcela vidieť z druhej strany :wink: . Len tejto maminke dali epidurál a ja som mala spinál :wink: . Ale keď som videla malú Elišku, ako prišla na svet, tak som mala v momente slzy v očiach, vybavilo sa mi, ako mi priniesli ukázať najskor Simonku a potom Simonka, bolo to úžasné :slight_smile:

A myslím, že etika porušená nebola, maminka s tým súhlasila, aby ju prišli natočiť počas cisárskeho, takže je to v poriadku :slight_smile: .
18. mar 2008 o 22:55  • Odpovedz
Bolo to pekné, ale ja som rada, že som rodila normálne. :sweat_smile:
18. mar 2008 o 22:58  •  2 deti  • Odpovedz
Ja by som tiez bola radsej, keby som bola mohla aj prveho rodit prirodzene...predsa len, sekcia = operacia... :confounded:
18. mar 2008 o 23:00  • Odpovedz
autor
babule, dakujem zatial za Vase nazory. Temu som vytvorila na margo informacie z NČ nech sa paci: http://www.bleskovky.sk/cl/15/224885/Straca-Jojka-sudnost-Ukaze-cisarsky-rez-
18. mar 2008 o 23:02  • Odpovedz
ja som za ked to rodicka vidi ma z toho mensi strach vie co ju caka :slight_smile:
18. mar 2008 o 23:02  • Odpovedz
egyptanka, ja som si to včera prečítala na bleskovkách a bola som prekvapená, čo ich tak rozhorčilo :confused: . Ale vďaka tomu som sa aspoň dozvedela, že to dávať budú a mohla som si na črepiny počkať, inak by som už spala :grinning:
18. mar 2008 o 23:03  • Odpovedz
mne osobne hrozila sekcia kvoli zlej ulozenej placente a vobec mi neprekazalo sa na reportaz pozerat ..... a ak by sa aj pri porode, ktory ma caka vyskytli nejake komplikacie a musela by ist akutna sekcia, tak viem a mam predstavu ako a co sa bude so mnou a mimi robit :wink:
osobne to bol pre mna silny emotivny zazitok, ked som videla ako sikovne a rychlo malu Elisku lekari vybrali a aj som si pri tom od dojatia poplakala :wink:
18. mar 2008 o 23:08  • Odpovedz
rodiť prorodzene je super ja som mala mať cisársky ale den pred cisárskym sa mi malý pretočil z poohy kp dolu hlavičkou, takže niekedy je cisársy nutnosť:slight_smile:
18. mar 2008 o 23:09  • Odpovedz
áno elise ako napríklad v mojom prípade :wink: . Simonka bola prvá a otočená KP, takže doktor povedal, že hazardovať nebude. Simonko bol hlavičkou dole, ale keďže bol druhý, tak to bolo jedno. Tam by totiž hrozilo, že ako by vychádzala Simonka, tak by sa mohli zakliesniť briadkami alebo by sa mohli pupočné šnúry zamotať, jednoducho pri dvojičkách je veľa rizík, takže Simonkina poloha rozhodla o porode :wink:
18. mar 2008 o 23:14  • Odpovedz
tiez mi pritom vcera vybehli slzy :wink:
ci porod prirodzene alebo cisarskym,je to zazrak, ked sa narodi maly cloviecik :dizzy_face:
18. mar 2008 o 23:15  • Odpovedz
no, práve som si to pozrela, neskutočne krásne... hlavne prirodzené
18. mar 2008 o 23:15  • Odpovedz
reportaz o cisarskom reze - co je svojim sposobom tiez zazrak zivota aj ked nie uplne prirodzeny - zo zavaznych dovodov ich poburuje, ale to ze v sobotu poobede davaju kadejake trillery a reprizy vecernych filmov kde sa vrazdi a ukazuju dalsie najma pre deti nevhodne veci to je uplne v poriadku :angry: :angry:
ma to az zaraza :confounded:
18. mar 2008 o 23:19  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.