• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Váš názor na včerajšie Črepiny na Jojke

(zamknutá)
31. marca 2008 
nattie - súhlas
18. mar 2008 o 23:20  • Odpovedz
ja si prave myslim, ze by mali v dnesnej dobe vediet viac informovat mamicky a nemali zo vsetkeho taky strach, ked som bola tehotna, tak som pravidelne sledovala na reality tv program o tehotnych a rodiacich mamickach, a myslim ze mi to velmi pomohlo :slight_smile:

a nattie jednoznacne s tebou suhlasim
18. mar 2008 o 23:26  • Odpovedz
a okrem toho to davali skoro o pol dvanastej v noci a kto nema zaludok aby to zvladol pozerat :pensive: - nech prepne na nejaky krvak na inom programe, no nie ??
so mnou to pozeral aj manzel a s obdivom konstatoval ze "co tie zeny musia vydrzat :wink: a to ho caka este moj (dufam) ze prirodzeny porod :slight_smile:
18. mar 2008 o 23:29  • Odpovedz
nattie: to si pekne napisala, ako konstatoval tvoj manzel, zlaty je :wink:
18. mar 2008 o 23:31  • Odpovedz
Ahoj, já si myslím, že etika vubec nebyla porušená a pokud to tak někdo cítí tak je to asi zastaralým pohledem na svět. v zahraničních televizích je to uplně normální věc, to přeci patří k životu a narození miminka jakýmkoliv zpusobem je přeci pěkná věc a pro mnohých to bylo i poučné. A přesně tak, ukazovat mrtvé a bouračky to ano, ale být pobouřený císařským porodem??
19. mar 2008 o 08:57  • Odpovedz
normalka, ved takisto v tv davaju ako ludia umieraju, tak preco nie zrodenie noveho zivota??? :astonished:
a druha vec, nech tatkovia vidia(ktori nevideli) ako zena trpi kym im na svet privedie potomka...
19. mar 2008 o 09:08  • Odpovedz
Uplne s Vami suhlasim...
Bolo to velmi pekne nastrihane a ked malu vyberali, to bola bomba, naozaj silna vec... Ja som rodila normalne, ale som rada, ze som mala moznost vidiet aj cisarsky porod... A naozaj aj mne ovela viac vadia niektore serialy ci filmy, ktore sa vysielaju v skorsich hodinach ako boli Crepiny...
19. mar 2008 o 09:09  • Odpovedz
tak mne pripadaju omnoho brutalnejsie niektore rozpravky, ktore pozeraju deti a ktore im ponukaju nase televizie. Toto je realita, normalna vec, ked sa to niekomu nepaci, nech nepozera, mna take veci zaujimaju, aj na zahranicnych TV som pozerala porody, v pohode :slight_smile:
19. mar 2008 o 09:10  • Odpovedz
suhlas
19. mar 2008 o 09:10  • Odpovedz
19. mar 2008 o 09:11  • Odpovedz
bolo to z mojej strany emotivne aj mi vyhhrkli slzy ja s tym len suhlasim bolo to krasne ved nie je nic krajsie ako ked pride na svet zdrave krasne dietatko
19. mar 2008 o 09:27  • Odpovedz
moj nazor je,ze na zrode noveho zivota nie je nic poburujuce a bolo to az vecer,ked deti maju spat a pozeraju to len dospeli,kto to nechcel vidiet,mal moznost prepnut Tv :sweat_smile:
19. mar 2008 o 09:29  • Odpovedz
bolo to krasne, nadhaerne a dojimave. Ja by som sa nechala natocit aj pri normalnom porode.
19. mar 2008 o 09:32  • Odpovedz
Ja som si to teda pozrela so záujmom... Dvakrát som rodila sekciou a chcela som vidieť, čo to vlastne so mnou robili... Súhlas s otrivinkajankou, že to bolo nádherné, aj ja som bola dojatá...
Kto nechce na také niečo pozerať, môže predsa prepnúť... Neviem ako môže niekoho niečo také pobúriť...
Potom som hneď na spektre pozerala odstraňovanie tukových vačkov pod očami... To bolo to pravé orechové :grinning: Ráno som to rozprávala manželovi a ten sa ma pýtal, či som mala hororový večer :slight_smile: , on takéto veci nemusí...
19. mar 2008 o 09:33  • Odpovedz
tutifruti ja to na realityzone pozeram stale vola sa to zovnajsok v rukach chirurgov tam su ine brutality ked tocia ako sa ludia nechavaju vylepsit ved porod ci uz cisarskym rezom je prirodzena vec v ludskom zivote a vzdy si rada pozriem prichod dietatka na svet
19. mar 2008 o 09:41  • Odpovedz
ja osobne som s manzelom pred porodom na internete pozerala ozajstne porody ako pripravu do saly. :grinning:
19. mar 2008 o 09:45  • Odpovedz
teraz som si to pozrela a nič poburujúce v tom nevidím..ak si niekto dáva do telky aj také somariny ako plastiku pŕs, alebo odsatie tuku, tak prečo by nemohol byť aj cisársky rez?..veď je to o začiatku nového života, pre ženy oveľa dôležitejšia vec, než kadejaké plastiky, prečo by si to nemohli pozrieť?..a nebolo to až také krvavé, ako bývajú mnohé filmy, ktoré vysielajú v prime time po hlavných správach, keď ešte sú aj deti hore..
a ani etika podľa môjho názoru porušená nebola, tá mamička s nakrúcaním súhlasila, takže nie je o čom..
19. mar 2008 o 09:51  • Odpovedz
kočky a kde sa to dá pozrieť? hodťe link. dík
19. mar 2008 o 10:08  • Odpovedz
lucy, link je na prvej strane témy, dala ho ikke

Inak, osobne, na tomto vôbec nič zlé nevidím, nebolo to až tak brutálne natočené, bolo to celkom slušné. Videla som väčšiu hrôzu, keď som bola tehotná, pozrela som si pôrod, ktorý bol natočený úplne so všetkým a mala som taký strach ísť rodiť, že až... Keď baba rodí cisárskym, toto všetko nevidí, čo sa vlastne deje, lebo má plachtu pred sebou
19. mar 2008 o 10:16  • Odpovedz
Tak som si to pozrela a pohoda, nic hrozne to nebolo, ani nic neeticke alebo poburujuce, proste porod, nieco prirodzene, co sa deje kazdy den. :slight_smile: Nedavno som to zazila na vlastnej kozi, tak bolo zaujimave pozriet sa, co to mnou vlastne robili. Nevedla som, ze siju az 7x. :confused:
19. mar 2008 o 10:33  •  2 deti  • Odpovedz
A preco nie,ako pisu viacere patri to k zivotu,mne vadia skor tie furt sexualne otrcajuce a tancujuce,nahe a neviem este ake sceny.
19. mar 2008 o 10:38  • Odpovedz
ahojte...práve som si to pozrela a idú mi slzičky po lícach... :sweat_smile: :sweat_smile: Ja som tiež absolvovala cisársky a nevedela som si to predstaviť, čo tam somnou robia...je to fakt úžasné vidieť to, neviem to ani opísať..... Hneď ako príde manžel z práce domov, tak mu to určite ukážem, určite bude tiež dojatý....
je to fakt úžasné... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. mar 2008 o 10:38  •  2 deti  • Odpovedz
ako vacsina z Vas, aj ja som bola dojata a vybehli mi slzy :dizzy_face: ...ja som tiez po sekcii, ale v celkovje narkoze..tak dufam, ze pri druhom babatku budem moct mat aspon spinal a budem si moct od dojatia poplakat o par hodin skor :wink:...ten Novy cas uz niekedy fakt nevie o com pisat :rolling_eyes:
19. mar 2008 o 10:58  • Odpovedz
ahojte ja som tiez rodila cisarskym rezom bolo to uzastne teraz to vidiet ako to vlastne je ale ja bi som nebola taka vysmiata mna tam brali po12hod bolesti a pri prisernych tlakoch rovno s porodnej sály na poslednu chvilu ale aspon viem ako to vlastne prebieha kamoska to ma natocene na videu ma manzela lekara ale zatial mi to neukazala tak som si to pozrela teraz
19. mar 2008 o 11:46  • Odpovedz
ahojte, ja som sice rodila normalne, ale pozrela som si to hlavne zo zvedavosti, kedze normalny porod viem ako vyzera, ale ako sa robi cisarsky, tak to nie :sweat_smile: Pridavam sa k tym, co boli dojate, ked vybrali babatko z bruska :dizzy_face:
Je to sice intimna vec, ale ked sa niekto takto rozhodne, tak je to jeho vec a na druhej strane pomohla ostatnym babam, ktore budu rodit cisarskym, aspon vedia, co budu robit (je ine to pocut ako vidiet). Mozno, ze aj mna pri druhom bude cakat cisarsky, aj ked som radsej za ten normalny, ale nikto nikdy neviem, co ho caka...
A inak na RTL v nemecku kazdy den bezi Mein Baby a tam davaju aj normalne aj cisarske porody a komplet cele tehotenstvo aj po porode... Ja, ked som este byvala s nasimi(tam sme tento TV program mali), tak som to kukavala kazdy den :wink: Aspon som vedela, co ma caka. Ibaze oni maju viacero moznosti porodu(napr. prostredie, izby, no samozrejme tie nemocnice a novorodenecke oddelenia vyzeraju lepsie).
A Novy cas?! Ved to nie su noviny, ale obycajny bulvar :angry: :angry: :angry:
19. mar 2008 o 13:17  • Odpovedz
A este dodam,ze na tych nemcoch to chodi cca o 10.30, takze neviem, co riesi Novy cas :rolling_eyes:
19. mar 2008 o 13:29  • Odpovedz
vedje to uplne prirozena sucast zivota ved neako sa to dietatko musi narodit a ked to nejde prirodzenou cestou tak tomu treba pomoct aj takto moj mali mal 4310 a55cm ked sa narodil a ja som mala uzku panvu a inac to neslo tak sup a z porodnej saly rovno na sekciu
19. mar 2008 o 13:36  • Odpovedz
autor
babule, tiez mam taky nazor ako tu pisete, urcite by sa nase nazory mal precitat Novy Cas, ktory urobil z muchy slona
19. mar 2008 o 13:49  • Odpovedz
teraz som to mrkla :wink: ...mám za sebou 2 sekcie,tak som rada,že už viem,ako to vlastne prebieha :dizzy_face:
19. mar 2008 o 20:16  • Odpovedz
Baby a co vlastne riesi Novy cas?vdaka
19. mar 2008 o 20:32  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.