• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Velke jarne upratovanie

(zamknutá)
19. januára 2009 
Ahojte, otvaram tuto temu aby som motivovala aj Vas, rozhodla som sa na MK.sk urobit velke poriadky, vela tem pozlucovat, pomazat duply a popremenovat vystiznejsie, co Vy na to? nepridate sa a neupraceme vsetky stranky? :grinning:
mozno potom aj vyhladavanie pojde lepsie :grinning:
ps: od Boba cakam vyhlasenie este ci nova sekcia "Vybava" bude v dohladnej alebo v nedohladnej dobe a podla toho sa zariadim ze aj kam vlozim temy o kocikoch :wink:
29. feb 2008 o 11:54  • Odpovedz
jaaaaj zuz ja upratujem odvtedy co nam bob spravil to genialnu pomocku so vsetkymi temami pokope:slight_smile:

dnes som zmazala uz 160 starych dupiel, pozamykanych:slight_smile:))))))))
29. feb 2008 o 12:16  • Odpovedz
a este premyslam ze idem o velkom jarnom upratovani informovat aj uzivatelky:slight_smile:
29. feb 2008 o 12:16  • Odpovedz
autor
no my pozamykane zmazavame postupne vzdy :grinning:
29. feb 2008 o 12:37  • Odpovedz
Ja budu delat upratovanie bud tento vikend nebo pristi tyden v praci :grinning:
29. feb 2008 o 14:16  • Odpovedz
jeje, to upratovanie je zabava :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2008 o 22:54  • Odpovedz
Mno, sice je zima, ale to nevadi... ucim se na statnice, takze jsem trosku upratovala mk.cz a beremese.cz
Na konovi jsem smazala dlouha temata, ktera byla zamcena do septembra 2008
Na beremese to same... a pak jeste 1 a 2prispevkova temata, ktera mela posledni prispevek do septembra 2008.
18. jan 2009 o 22:34  • Odpovedz
Ahojky tak já jsem taky tak 2 měsíce zpátky mazala témata uzavřená do Září/Septembera 2008 (ale nechávala jsem společné termíny a takový ty kecací témata kde bylo kolem 10ti tis. příspěvků - po dohodě s ostatníma adminkama MK :slight_smile:).
19. jan 2009 o 08:41  • Odpovedz
spolocne temy, ktore su pouzatvarane take tie kecacie ozaj netreba mazat...ale ostatne urcite hej:slight_smile:)
19. jan 2009 o 08:43  • Odpovedz
a co napriklad s takymi temami, do ktorych uz aj 2 a viac rokov nikto neprispel...? :sweat_smile:
myslim, ze by tiez potrebovali trochu preriedit, hlavne pokial nejde o temy riesiace nejaky konkretny problem... :wink:
19. jan 2009 o 08:45  • Odpovedz
Ikke to bych taky smazala, občas mažu takový ty který sice nejsou zavřený ale maji 0 nebo 2 příspěvky :wink:
19. jan 2009 o 08:46  • Odpovedz
Holky kdo jste smazal diskuzi Látkové plenky??? Právě jsem dostala dotaz od uživatelky která si to četla a když přepla na další stranu tak se jí zobrazilo Thread deleted... kontrolovala jsem to a je to skutečně tak, myslím si, že je to škoda, zrovna tohle bylo jedno z témat které mělo přes 10tis. příspěvků....
19. jan 2009 o 10:06  • Odpovedz
Hm. tak mi to chvíli funguje a chvíli ne, neví někdo čím to je :sweat_smile:
19. jan 2009 o 10:14  • Odpovedz
krista, archiv google funguje vazne len tak ze ti zobrazi prvu stranu, inak to nejde...takze to ze sa ta tema vymaze znamena ze je viac menej stratena... :frowning2:

ja som dnesnym dnom zahajila jarne upratovanie v pripravnych albumoch na beremese.cz, avsak neviem ako to budem stihat kedze ich je denne nenormalne vela a najvacsi problem je s foto kde su linky :cry:
19. jan 2009 o 10:24  • Odpovedz
Ahoj, tak latkove plenky jsem mazala asi ja, prislo mi, ze 300 strankama se asi nikdo prohrabavat nebude... :frowning2: a nevedela jsem o te nove dohode, omlouvam se... nejsem ted na ICQ, takze prosim, napiste bobovi, jestli to jeste nejde obnovit.. delala jsem to vcera vecer... a asi jsem se mela vazne spis ucit :-/
19. jan 2009 o 10:51  • Odpovedz
Aha tak jdu napsat bobovi, jí to skutečně mrzí a ráda by si početla.

Díky za vysvětlení jak funguje ten archiv :slight_smile:
19. jan 2009 o 11:44  • Odpovedz
Ziraf bob mi říkal, že ti včera odmazával už nějaký téma, to asi nebylo tohle?
19. jan 2009 o 12:43  • Odpovedz
Nee. to bylo jine... to jsem se prehmatla a smazala omylem aktualni tema
ty po nem chces obnovit tema c. 20867
19. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz
19. jan 2009 o 13:23  • Odpovedz
no dobre vediet, ze sa nieco take da este zachranit :grinning:
ja tiez obcas mazem stariny bez upozornenia
19. jan 2009 o 17:51  • Odpovedz
...trochu upratujem na streche, tak sa pripadne nezlaknite tej zelene... :grinning:
19. jan 2009 o 18:35  • Odpovedz
emjee - zachranit se to da, ale musi se na to prijit hned... povidal mi tuhle bob, ze temata, ktera se adminsky smazou (nastavi se jim v DB priznak smazano a nezobrazujou se), se z DB mazou cca jednou za 3 dny nebo tak nejak... a pak uz to je definitivni...

kazdopadne pokud budete chtit po bobovi obnovit tema, tak nejvic mu pomuze asi sdeleni ID tematu (v odkazu je to cislo za ThreadID=) :wink: :slight_smile:
19. jan 2009 o 18:37  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.