• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
Ahojte babulky, dovolila som si otvorit tuto temu, nakolko by som vas uz konecne vsetky aj s vasimi deturencami spoznala....prosim napiste kedy by vam to najviac vyhovovalo a mozno sa aj nejako dohodneme :slight_smile: budem mooooc rada....inak ja nechcem byt zla, ale Blava by bola asi naj....ale ani ja nie som z BA, no kompromis by sa mohol nejaky najst.....tesim sa :grinning:

Moj prvy navrh je:
utorok 10:00-15:00, streda 12:00, piatok 12:00
18. jan 2009 o 12:07  • Odpovedz
cau kuko ja som tiez uz nad stretkom uvazovala ja by som navrhla velke stretko nie len take jednodnove mohli by sme ist na vykend do neakeho hotelika pripadne penzionu do prirody a tam by sme mali vacsiu moznost sa spoznat :wink: cez den by sme sa z detickami pohrali a vecer by sme ulozili deti aj s muzmi do postele a my maminy by sme este pokecali :wink: to je moj navrh :grinning:
18. jan 2009 o 14:01  • Odpovedz
autor
No ani to nie je zle, ale nie kazda z nas bude podla mna moct odist z domu na dlhsie, ja by som bola aj za mini stretko a potom ked sa aspon ako tak budeme poznat, tak mozeme ist niekam oddychovat :dizzy_face: ale to je len moj navrh :wink:
18. jan 2009 o 20:23  • Odpovedz
no chysta sa stretko, :slight_smile: ja by som velmi rada prisla a spoznala vas,ale ja nemam odvahu ist do BA... :sweat_smile:
18. jan 2009 o 20:33  • Odpovedz
Aojko cicky:slight_smile:)

kuko super nápad ja som nad tým rozmýšlala keď majovky majú zraz:slight_smile:
18. jan 2009 o 20:34  • Odpovedz
aj ja by som išla ale mám odvahu ísť do blavy jedine s drahým teda cez víkend :unamused: :unamused:
18. jan 2009 o 20:58  •  1 dieťa  • Odpovedz
Ja podobne - nesoferujem, takze neviem, ako by som sa tam dostala, asi len vlakom (pripadne keby niektora soferujuca mamina sla cez NZ...), ale sla by som velmi rada. Takze nieco vymyslime. :sweat_smile:

Vacsina bab je z BA?
18. jan 2009 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz
tak ja by som sa pridala urcite :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz
jeeej stretko :grinning: :grinning: parada

mne vyhovuje piatok o 12,00. ja nemam problem sa dotrepat kamkolvek. a kto je z tt alebo okolia, v pohode zoberiem, jasne ked sa poskladame na cestu :grinning:
18. jan 2009 o 21:37  • Odpovedz
...my prideme na slovensko okolo 13.4 asi na mesiac, mozno do konca maja, tak v tom rozpati by som sa dopravila na miesto urcenia ak by sa nieco konalo :sweat_smile: :sweat_smile: - akurat bez drobcov (to by sa nedalo technicky zvladnut :grinning: ) a urcite by som sla niekde zatrsat :slight_smile: :wink:
Inak skoda ze rozmyslate len nad Blavou, tiez by som bola za nejaky stred... :fearful:
18. jan 2009 o 21:54  • Odpovedz
mne by BA nerobila problem, ale od utorka tu mam svokrovcov, ktori vidia malu parkrat do roka, to by bolo asi blbe, ist prec a ich nechat samych u nas, skoooda :cry:
18. jan 2009 o 21:56  • Odpovedz
kocky ja by som bola tiez za ale do Bratislavy tiez nemam ako ist :unamused:
jaja a ked budes doma tak to potom spravime to vykendove stretko a zvolime neaky stred slovenska nech mozu prist aj tie co niesu z BA
uz sondujem neake hoteliky ked mate neaky typ tak sem s nim :grinning:
18. jan 2009 o 22:00  • Odpovedz
tak ako? ktory termin plati? a kto vlastne moze?
sak mozme potom dat este dalsi termin, mozme neskor napr. aj v NR, ved odtial je tusim po BA najviac bab, ze?
18. jan 2009 o 22:05  • Odpovedz
A stred by bolo co? Aj v okoli Nitry je nas dost, myslim. :wink:
18. jan 2009 o 22:36  •  2 deti  • Odpovedz
jéj baby ja by som vás tiež strašne aj s detičkami spoznala :slight_smile: , ale tiež by som sa radšej dotrepala napríklad do Nitry ako do BA, síce mám auto, ale sama by som si asi netrúfla a cesta by trvala dosť dlho, a manžel tiež chodí raz do týždňa do BA, ten by ma ešte možno zobral, ale to neviem, neviem :unamused:
18. jan 2009 o 22:44  • Odpovedz
baby, tak to dajme v stredu o 12,00 do Nitry. alebo mate lepsi termin?
ja nemozem v utorok a stredu, ale stvrtok aj v piatok mozem. :wink:
18. jan 2009 o 22:48  • Odpovedz
To by aj slo, aspon pre mna. Snad by nas tam niekto dopravil (sestra? :confused: ).
18. jan 2009 o 22:52  •  2 deti  • Odpovedz
my v stredu a v pondelok plávame, to by som nestihla :unamused:, to by som musela ísť rovno z plávania
18. jan 2009 o 23:00  • Odpovedz
jeeej nie v stredu, ja som sa pomylila, sak v stredu som v PK v telke. nie, mysella som piatok. co piatok v Nitre?
18. jan 2009 o 23:17  • Odpovedz
tak piatok je už lepší :wink: , na 90% by som prišla
18. jan 2009 o 23:43  • Odpovedz
oki, super, ved este popiseme
18. jan 2009 o 23:44  • Odpovedz
umývala som si zuby a veď mňa trklo že nám v piatok majú prísť montovať tie skrine :frowning2: sakra :angry:
18. jan 2009 o 23:54  • Odpovedz
čo včul :confused:
idem spať, dobrúúúú
18. jan 2009 o 23:54  • Odpovedz
Ale ved to nie hned tento piatok, ci ano? Kym sa dohodneme...
19. jan 2009 o 07:42  •  2 deti  • Odpovedz
autor
ahojky babulky, no Nitra by mi nevadila...mam tam kamosku tak by sme isli aj s manzelikom na celodenny viletiiik :wink: Ale nam by to tak daleko vyhovovalo cez vikend, lebo stredy a piatky o pol stvrtej mame plavanie....

no ak by sa chcel niekto stretnut napriklad v avione (hocikto) tak by sa tam mohli detusky pohrat v tom ohradenom ihrisku s tymi zvieratkami....naiste mi IP a ja sa urcite pridam ku kazdej:slight_smile:
19. jan 2009 o 08:54  • Odpovedz
no keby to bolo v nitre prisla by som aj ja...mne to vyhovuje kazdy den ale az okolo jednej... :slight_smile:
19. jan 2009 o 09:01  • Odpovedz
ak nie tento tak super :wink:
19. jan 2009 o 11:22  • Odpovedz
oj, pozeram, ze organizujete stretavku..:slight_smile:no ja do BA prist urcite nemozem, iba keby cez vikend a musel by ist aj manzel, ja uz dlhsiu dobu nesoferujem, lebo nemam odvahu..:stuck_out_tongue_closed_eyes: mne by sa skor hodila NR..
19. jan 2009 o 11:49  • Odpovedz
Vcera ste nic neporiesili?
20. jan 2009 o 07:10  •  2 deti  • Odpovedz
Jéj stretko to by bolo super, ale ja sa tiež do BA neodvážim na aute :sweat_smile: Ak by bola NR som tam za 30 minut :wink:
20. jan 2009 o 15:16  •  3 deti  • Odpovedz
autor
no baby tak ako saa dohodneme? Ci to zamrzlo na bode mrazu? :slight_smile:
21. jan 2009 o 19:53  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.