• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
baby ten internet aj pre nás :grinning: aby sme aj my niečo mali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2009 o 22:08  • Odpovedz
baby to by bola haluz keby sme si po veceroch este aj konikovali :grinning:
3. feb 2009 o 22:15  • Odpovedz
ale tam bude konik fungovat tak ze ak sa budeme chciet nieco opytat alebo sa niecim pochvalit tak zaklopeme na izbu tej dotycnej :wink:
3. feb 2009 o 22:20  • Odpovedz
alebo budeme konikovat z anezkinho telefonu budeme si ho podavat :sunglasses: :sunglasses:
3. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz
tak to by bola pekna haluz... :grinning: ale nahodou take to wi fi pripojenie na net (ci ako sa to vola) tam nie je? :grinning:
3. feb 2009 o 22:35  •  2 deti  • Odpovedz
blcha-ake zaklopat na izbu dotycnej? :grinning: sak o 22-hej vyhlasime stretko pri ohnisku a konikovat sa bude tam, ak bude prsat tak sa presunieme do vnutra ku krbu :grinning: a konikuje sa do rana, ziadne ze vecierka so sliepkami :sweat_smile: :sweat_smile:
Uz to vidim ako tam budu o 2-hej rano posledni odpadlici...blcha,anez,ivu, jaja... :grinning: a posledna bude ohnisko hasit jaja alebo capy :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 00:22  • Odpovedz
Inak ma napadlo s tym klopanim na izbu v ramci konikovania (blcha inak super napad :grinning: :grinning: ) tak sa pripravte ze vam bude vyklopkavat na dvere do 2-hej rana :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 00:34  • Odpovedz
jaja a kto iny by ho hasil? :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 01:36  • Odpovedz
anez ja tiez na 50% mangel musi zistit ako robi. ale mozno by som dobehla aj bez neho :sweat_smile: :grinning:
4. feb 2009 o 01:40  • Odpovedz
O 22-hej? Ved vam tam zaspim. :cry: Podte skor, tak okolo pol deviatej - ved berieme au-pairov, nie?
4. feb 2009 o 10:01  •  2 deti  • Odpovedz
deina- jasne vsak ked zalomia drobce dame stretko to bude isto aj skor :slight_smile: to bolo len obrazne, mozme dat stretko pri ohnisku uz poobede :grinning: :grinning: my budeme doma fungovat podla nasho casu co je u vas o hodinu viac-takze drobce nebudeme ukladat o 21-ej ale o 22-hej :fearful: :wink: ale to neva, aspon kym pridem uz budete dobre naprudeniii :slight_smile: neboj, donesieme nejake hnacie motory :wink:
4. feb 2009 o 10:12  • Odpovedz
Mikrovlnka je iba v kuchynkach?
4. feb 2009 o 11:27  •  2 deti  • Odpovedz
a na nas ste zabudli?..my tiez budeme vediet v aprili, ale mozno aj skor, hned ako budeme vediet, pisem sem..snad manzelovi jeho skolitel povie, kedy bude obhajovat..lebo nie je nic horsie nez au-pair v strese, to by bolo fakt na nic.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mne o kuchynku nejde, ak budeme mobilni, jest sa da vsade, pre nas tam varit nebudem a maly bude mat uz vyse roka, tak hadam ani pre neho to so stravou nebude take hrozne, donesiem navarene a snad ma pustite ohriat niekto..:wink:nas bohuzial kupovane nezje..

ale chcela by som vidiet, ako bude jaja s capy hasit krb..:grinning:
4. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz
lienocka- no co vies ci ja nie som chlap :grinning: :sunglasses: vies ako chlapi hasia krb? :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 12:36  • Odpovedz
jaja-viem, sak som chodila opekat..:grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 12:42  • Odpovedz
a my co? nas tam nechcete?:(((((((((((
4. feb 2009 o 12:52  • Odpovedz
ciska- jasne ze ano, len sa treba nahlasit :slight_smile: :slight_smile: mozete na cely vikend? :sweat_smile:

anez-neviem ci nam tych 15 izieb bude stacit :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz
sak som ale ani nevedela ze je takato tema:slight_smile: ja sa vecer popytam manzela a urcite napisem. ja mam inak v prievidzi kamosku takze by som mohla byt u nej a na jeden den prist za vami:slight_smile:))
4. feb 2009 o 13:01  • Odpovedz
čaute baby, idete do maximu? :confused: tak si zoberte na deti vodítka, lebo je to tam do kopca a všetko do schodov :wink:
inak ohrievať nám dovolili aj v ich kuchyni. a varia dobre, my sme mali polpenziu a boli sme spokojní.

Jani - tebe nech pridelia z tých väčších izieb . my sme mali takú menšiu a bol problém rozložiť sa :grinning:

tak vám prajem príjemné stretnutie a sorry že som vám sem skočila :sweat_smile:
4. feb 2009 o 13:03  • Odpovedz
lenka- dikes, si zlata :slight_smile: ty mas to voditko pre dvojky? Na Velku noc budeme doma tak sa ozvem :wink:

anez- prosim si vacsiu izbu, dakujeeeeem :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 13:07  • Odpovedz
nemám, my sme nepotrebovali. ale na ten terén pri maxime sa vám zídu :wink: alebo klietky aby vám neutekali a nepadali na tých schodoch :wink: fakt je to tam dosť strmé :confounded:

oki ozvi sa dáme stretko, tešíííííííííííííííím :slight_smile:
4. feb 2009 o 13:09  • Odpovedz
okej, si ma predbehla akurat som ti poslala IP... :wink:
4. feb 2009 o 13:12  • Odpovedz
A to som si myslela ze sa tam deti budu moct vonku hrat pred hotelom...takze asi ani velmi nebudu :confounded: :confounded:
4. feb 2009 o 13:13  • Odpovedz
cafte baby,
mirkovlnka len v kuchynkach

ciska - treba citat celeho kona a nielen poslednu stranu, ptoom nevies co sa deje :wink:
my sme to s jajou viackrat pisali ze treba kuk do tejto temy, nemozeme za to, ze baby necitaju poriadne!!! :sunglasses: :sunglasses: ze jaja? :wink: :wink:

manzel odkazuje ze ohen budu hasit chlapi :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 19:04  • Odpovedz
anez- mozem sa k nim potom pridat? :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 19:11  • Odpovedz
jaja a to chces ako ocuravat??? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 20:13  • Odpovedz
sak a co ty vies co ja tam dole mam :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 20:18  • Odpovedz
jaja :fearful: :fearful: :fearful:

ozik, capy chces aj pristelku? :wink: :wink:
4. feb 2009 o 20:26  • Odpovedz
jaja a mozem sa na to tvoje hasenie pozerat???
4. feb 2009 o 20:28  • Odpovedz
blcha- jasneee, mozes sa aj pridat :grinning: :wink: :wink: vsak uz nebudte taki seriooooozni :wink:
4. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.