• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
ahojte, tak som sa vytešovala, že som dostala poslednú izbu s kuchynkou a teraz sa dozvedám, že bez mikrovlnky... :grinning: :grinning: :grinning: je tam nejaka dvojplotnička, či nebodaj šporák? :slight_smile: v podstate my je to jedno, lebo ja som tu kuchynkovu izbu chcela koli mikrovlnke, ale vooobec, neva aspon som sa s chuti zasmiala... :grinning:
4. feb 2009 o 20:45  • Odpovedz
jaja ale ja som serioznost sama o sebe takze sa budem radsej len pozerat :wink: :wink:
4. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz
prave si muzik pozeral ze kde to vlastne pojdeme a skomentovalt uplne super "vyzera to ako poziarna zbrojnica to ste nic lepsie nenasli? "ale sak on je frflos ako sa patri
4. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz
blcha moj tiež pozeral,že ake ubytko či tam nebude trpet a povedal, že vydrží... :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 20:56  • Odpovedz
anez beriem postielku a este neviem co mangel vymysli tak neviem :sweat_smile:
4. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz
ja myslím že prídeme určite aspoň tak že kuk na celý deň alebo na jednu noc neviem....lebo v tie týždne sme vážne stále niekde...ale chcem vás spoznať osobne :slight_smile:
4. feb 2009 o 21:02  •  1 dieťa  • Odpovedz
jahodas nic ine m ani neostava len vydrzat :grinning: :grinning:
bubli super ze pridete cim nas bude viac tym lepsie ja sa uz tak tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz
blcha :grinning:

to bude sranda tolko bábätkáčov pokope :slight_smile:
4. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz
som zvedava ze aky tam bude teren dufam ze odtial nepojdeme s rozbitou pusou :confounded:
4. feb 2009 o 21:26  • Odpovedz
teda myslela som ze si tam Eliska nenabije pusu nie ja :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 21:49  • Odpovedz
blcha- ja zas niesom az tak uchylna ako vyzeram :grinning: takze sa nebudem ani pozerat :wink: :wink:

Inak babenky neviem ci vas potesim...toto mi poslala do IP-cky ta kamoska co tam tiez uz mali stretko...
"ten maxim je rozdelený do dvoch budov, jedna je nižšie tam je jedáleň-spoločenská miestnosť - tá je super veľká deti sa vyhrali. v tej budove sú aj izby - tie väčšie.
druhá budova je vyššie, dosť do kopca no a tam vedú tie strmé schody, medzi tými budovami je akože posedenie - tam sa môžu deti hrať, len budete musieť stále dávať pozor aby neliezli na tie schody. je to také nakope no nič moc pre deti čo chodia my sme tam boli keď mali asi 7m takže boli v kočíkoch alebo v tej spoločenskej na zemi na deke. vy to budete mať veselsie..

Ten teren sice nic moc, budeme staaale v strehu takze ziadne posedenie pri kavicke :fearful: ale skor neviem to ako budeme rozdeleni do dvoch budov? :unamused: :unamused:

anez- popytaj sa ci sa vsetky zmestime do jednej budovy-do tej nizsej :confused:
4. feb 2009 o 21:53  • Odpovedz
jaja v najhorsom pripade este mozme ist niekam inam ved sme este zalohu nedali
4. feb 2009 o 21:56  • Odpovedz
jaja - oki, zajtra zistim
4. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz
jasne pokukajme, este nieoc ine
4. feb 2009 o 22:00  • Odpovedz
jezisko ja som sa s tym Maximom uz skamaratila, kazdy den si ho obzeram :frowning2: ale vsak dobre mozme este pokukat, snad sa zamilujem aj do druheho :wink: :wink:
4. feb 2009 o 22:04  • Odpovedz
ja som sa zamilovala hlavne do vydrazenej kuchyne a mikrovlnky :slight_smile: :slight_smile: ale zvladnem to aj bez nich hlavne nech maju deti dobry vybeh :wink:
4. feb 2009 o 22:09  • Odpovedz
vidis, to mi ani nedoslo ze tym padom prideme aj o mikrovlnu a kuchynu :grinning: ale vsak to bude hadam aj v inom penzione...ale zas toto vyzeralo celkom dobre, mne sa najviac pozdava to ohnisko, opekacka a tak :sweat_smile: :sweat_smile: aaaaach jaj :frowning2:
4. feb 2009 o 22:12  • Odpovedz
anez- ved ja len tak aspon vidite aka som nepozorna a nestiham citat vsetko. ale dnes som to objavila a som sa moooc potesila:slight_smile: prave dosiel muzik a hned som mu to ukazala vravi ze to vyzera fajn len my ideme aj teraz aj v maji na dovcu a on nevie ci bude mat este dovolenku. (on pracuje aj cez vikendy:()
no ja by som chcela prist aspon na otocku lebo aj tak sa chystam s malou do Prievidze za tou kamoskou. ona ma synceka co sa narodil vo february tak by mozno prisla aj so mnou ak by to nevadilo?
4. feb 2009 o 22:12  • Odpovedz
my budeme mat stretko namiesto lyzovacky a s dovolenkou nastastie problem nieje rodinna firma to isti takze my ideme aj ked budu traktory padat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. feb 2009 o 22:14  • Odpovedz
jaja a ked nahodou v inom penzione nebude ohnisko zoberiem gril a mozme grilovat na balkone :grinning:
4. feb 2009 o 22:17  • Odpovedz
kocky pekne hladajte nieco lepsie ja uz idem spinkat a ked nenajdete tak neva neako tie nase deticky ustrazime aj v maxime dobru :pensive: :pensive:
4. feb 2009 o 22:19  • Odpovedz
jaja ja mikrovlnku nemam, len kuchynku :grinning: ale oželiem. mne sa pačili tie aparmany v alfile tuším... :wink:
4. feb 2009 o 22:24  • Odpovedz
ciska - mooooja, sak pohodka, ja len robim srandicku :grinning: :grinning: peeekne citaj, ja mam dnes straaasne vela zameskane, ale uz nejdem citat dozadu, akosi sa mi nechce :grinning:
jahodas - hod link, uz nepamatam
4. feb 2009 o 22:29  • Odpovedz
:slight_smile:))
kocky som dnes nejaka hotova tak dobru zajtra odchadzame tak este musim pobalit kozmetiku rano to nahadzat do tasky a sup na cestu. len som zvedava ako bude spat mala vzdy ked niekam ideme tak si lubi pospat dlhsie:slight_smile:
4. feb 2009 o 22:35  • Odpovedz
ciska - to iste aj dnauso, ja uz mam na zajtra budika.
dne stiez tak, ja som mala byt o pol osmej u kamosky. a on si spinkal do 8,10. :grinning: na nervy.
a kam ides?
4. feb 2009 o 22:40  • Odpovedz
idem buvat aj ja, dobru nocku :wink:
4. feb 2009 o 22:43  • Odpovedz
babenky tak som sondovala tie penziony a v podstate mi vysli DVA: penzion Druzba alebo penzion Nitra.
V skratke zhrniem oba...

DRUZBA: dvoj-podlazny penzion, 16 izieb a 4 apartmany

-16 dvojlozkovych izieb s moznostou pristelky, postele su oddelene. Na kazdej izbe je TV, chladnicka, kupelna (sprchov.kut+WC)
-4 apartmany: kazdy pre 4 osoby, kazdy ma 2 izby, WC, kupelna, obyvacka, 4 postele

-vstupna hala s recepciou, spolocenska miestnost, jedalen

-letna terasa, otovrene ohnisko, parkovisko, dlazdenny areal s posedenim pri stoloch (moznost grilovania, tancovania...)

strava: ranajky-svedske stoly, polpenzia, alebo plna penzia, nocny bar s tanecnou hudbou, pre deti do 12 rokov moznost zlavy z jedal, polovicne porcie pre deti, na poziadanei dietne alebo veget.jedla

okolie: vychadzky do prirody, ZOO, sokoliari, travertivna jaskyna.....

ceny: od 1.4-14.6 je to SEZONA II

dvojlozkova izba: 33 € (1000SK)
pristelok: 8.96 € (270 sk)
Deti do 3 rokov bez naroku na lozko ubytovanie zdarma, parkovanie zdarma, plna penzia 14 €, polopenzia 9.30 € (deti do 12 r. zlava)

-mesiac pred prichodom- zaloha vo vyske 70% z ceny ubytovania

- skupinové zájazdy majú možnosť stanovenia cien dohodou v závislosti od rozsahu požadovaných služieb,
od veľkosti skupiny, prípadne od dĺžky pobytu.

-pozrite si galeriu obrazkov penzionu, velmi pekneee :wink:
http://www.druzba.sk/index.php?option=com_wrapper&Itemid=46

----------------------------------------------------------------------

Súčasťou poskytovania ubytovacích služieb Penziónu Družba** je aj nový Penzión NITRA: 17 izieb a 2 apartmany....penzion je situovany 15 minut chodzou od zamku Bojnice. Kapacita penzionu je 50 osob

-Interiér: vstupna hala, veľka jedálen, barova miestnost, sauna s relaxačným kútikom, spoločenska miestnost,
SPOLOCNA KUCHYNKA (mikrovlnná rúra, varná kanvica, sporák, základné kuchynské riady, taniere, príbory a poháre.)

-ubytko:
9 trojlôžkových izieb
8 dvojlôžkových izieb
2 apartmany- trojlôžkovy a štvorlôžkovy

TV prijímač a chladnička sú umiestnené v apartmánoch a spoločenskej miestnosti. Na všetkých izbách sa nachádza WC a sprcha.

exterier: kryte ohnisko (grilovanie, opekanie), tenisovy dvorec je sucastou arealu,
ZA OHNISKOM SA ROZPRESTIERA SIROKA A DLHA TRAVNATA PLOCHA, KTORU OCENIA NAJMA DETI PRI ROZNYCH SPORTOVYCH AKTIVITACH :slight_smile: :slight_smile:

ceny: (lacnejsie ako druzba :wink: ) SEZONA II

dvojlozkova izba : 26.56 € (800 sk)
trojlozkova izba: 33.19 € (1000 sk)
dieta do 3 rokov ubytovanie zdarma

Na 15 deti 1 pedagog zdarma!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

obrazky na http://www.druzba.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=42 (pozrite aj galeria penzionu Nitra)

--------------------------------------------------------------------

Nevyhodou DRUZBA je, ze nie je ziadna zmienka o kuchyni a postele su oddelene (nevieme ci sa daju spojit) a na kuchynu by sa trebalo opytat...

Na penzione NITRA je super ze je spolocna kuchynka (takze nikdo nebude ukrateni), je lacnejsi, a sucastou je velka travnata plocha pre deti (Druzba ma len dlazdenny areal, vid foto)

Ak som to dobre pochopila, NITRA nema pristelky, teda pre rodicov +dieta si treba zajednat trojpostelovu izbu :fearful: (treba zistit ci sa daju postele spojit)

------------------------------------------------------------------------

V skratke tolko :grinning: :grinning: :grinning:

ja som za NITRU, davajte vase nazory pripadne linky na ine penziony (kukala som aj ostatne ale s takou kapacitou ako potrebujeme my som nasla len tieto dva :wink: )

dobruuuu :slight_smile:
5. feb 2009 o 01:13  • Odpovedz
V Nitre je aj flipchartova tabula. :grinning:

Mne sa ten Maxim paci, ze je taky divoky - ten teren, ale fakt, ze hentam nahanat deti a uz viem, kde by bol nas krpec neustale (na schodoch). Takze moze byt aj Nitra (kvoli tej travnatej ploche). Aj nam tam nieco navaria? Postacili by ranajky...
5. feb 2009 o 09:02  •  2 deti  • Odpovedz
Ale aj Druzba je velmi pekna. A pekny nazov. :grinning:
5. feb 2009 o 09:05  •  2 deti  • Odpovedz
deina- hej na tu flipchartovu tabulu som tam natrafila aj ja, akurat netusim co to je :sweat_smile: :sweat_smile: K tej strave v NITRE-"Stravovanie poskytujeme len pre organizované skupiny hostí, individuálni klienti si môžu pripraviť vlastné jedlo v kuchynke" :slight_smile:
5. feb 2009 o 10:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.