• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
flipchartova tabula je taka tabula, na ktoru sa da pisat zotieratelnymi fixkami a pripevnovat magnetkami veci a da sa na nu pripevnit taky megablok papiera(flipchart), kam sa moze tymi istymi fixkami kreslit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

teraz sa ozvala manazerska kancelarska krysa :grinning: :grinning: :grinning:

baby. mna teraz napadlo take nieco. poznate horne saliby?
http://www.thermaltour.sk/index2.htm
je to medzi galantou a salou. je sice fakt, ze tam okrem toho kupaliska nic neni (je to uprostred pola) ale su to drevene chatky, kde na prizemi je kuchynka a posedenie a na poschodi spaci vagon (4 oddelene postele, ktore sa daju spojit) je tam riziko tych schodov pre prckov. a to kupalisko je super fakt. my sme tam boli po 3 roky na silvestra. uplna parada. stravovat sa da bud varenim alebo je tam aj restauracia, kde varia uplne super a za dobre ceny

program by sa dal vymysliet urcite, napriklad v kralovej pri senci je ta tigria farma, to ma momentalne napada, ale urcite by sa nasli aj ine zaujimave veci, len treba pokukat na webe

to vam davam len na zamyslenie, zvazte pre a proti :wink:
5. feb 2009 o 10:44  • Odpovedz
kacenqa-dakujem, toho flipcharta som si vyguglila :grinning: :grinning:

to miesto vyzera naozaj krasne, ale tam by som sla tak v lete ked uz budu drobce vacsie aby sa dalo aj to kupalisko vyuzit, aj drevene chatky su praktickejsie uz pre velke deticky (si myslim) ale to miesto vyzera super, kludme by som ta sla na tyzdnovu dovolenku :slight_smile: :slight_smile:

Cela pointa tohoto stretka je aby sme boli pokope a hlavne aby mali decka dobry vybeh, a aby sme mohli urobit nejaky vyletik- ZOO je pre mna bezkonkurencne :slight_smile: :wink: :wink:
5. feb 2009 o 10:50  • Odpovedz
inac to kupalisko je aj kryte, takze sa to da celorocne vyuzit...(to ja len tak aby sa vedelo :wink: ) tak skusim este podumat nad dacim...
5. feb 2009 o 10:55  • Odpovedz
ZOO v Bojniciach stoji za to, len skoda, ze niektore "vybehy" (ci ako sa to vola) vyzeraju hrozne (napr to miesto pre slony, chudence slony).

A ta Limba? Skoda, ze neviem najst nic v lese - je tam taka mensia chatova osada hned nad Bojnicami, blizucko, da sa chodit peso - proste les, miesta na opekanie, detske ihrisko, kedysi sme tam chodievali, daaavno... ale neviem to najst, mozno to uz nefunguje.
5. feb 2009 o 11:01  •  2 deti  • Odpovedz
5. feb 2009 o 11:05  •  2 deti  • Odpovedz
ale divne su tie ceny...
5. feb 2009 o 11:06  •  2 deti  • Odpovedz
limba ma kapcitu len 8-9 izieb, to sme uz pozerali.. :frowning2:
5. feb 2009 o 11:08  • Odpovedz
Mali by sme sa drzat okolo Bojnic, nech aj tie deti z toho nieco maju.
Ta Nitra podla mna vyzera prijatelne- je najlacnejsia, je blizko hradu a ZOO, ma vybech pre deti- ak bude dobre ocasie mozme zobrat deky a spravit si piknik, deti mozu santit, spolocna kuchynka, priroda, ohnisko....
Netreba moc spekulovat lebo je februar a nakoniec sa nikam nedostaneme :unamused:
5. feb 2009 o 11:11  • Odpovedz
jaja, skor ta nitra, suhlas..flipchartovu tabulu ma rad aj moj manzel, ma ju v robote, velmi chcel, tak ma..:sweat_smile: a vyhraza sa, ze kupi aj nasim detom a bude im na nej vysvetlovat..on je syn ucitelky, tak ma take predstavy..:wink:
5. feb 2009 o 11:45  • Odpovedz
tak mne sa paci tusim vic Nitra aj ked deti budu zdrhat aj tam ale budu mat vacsi vybeh a ked pojdeme do zoo aspon sa trosku prejdeme ved co to je 15min na to sme vsetky zvyknute kocikujeme stale no nie
5. feb 2009 o 13:01  • Odpovedz
mne sa paci ze tam je aj ta spolocna kuchyna mozme sa dohodnut a nieco spolocne ukuchtit len tam treba zavolat a popytat sa co a ako :wink: na koho to teraz hodime ked anezka je na orave ?
5. feb 2009 o 13:10  • Odpovedz
Anezka sa kedy vracia? :grinning: :confused:
5. feb 2009 o 13:19  • Odpovedz
mne sa tiež celkom pozdáva tá Nitra, môže byť, ak budú aj ostetné súhlasiť(my sa prispôsobíme :wink: )
5. feb 2009 o 13:20  • Odpovedz
ja neviem kedy sa vracia ale dufajme ze co najskor aby tam bolo volne :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 13:23  • Odpovedz
ja som myslela ze idu len na par dni, do konca vikendu, ci nie? :slight_smile: vsak hadam sa anezka naloguje :sweat_smile:
5. feb 2009 o 13:31  • Odpovedz
idu asi ba na predlzeny vykend tak mozme do pondelka pockat :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 13:43  • Odpovedz
jaji ja v klude suhlasim s tym penzionom nitra :wink: :slight_smile:
dufam, ze vas prideme aspon kuknut. drahy mi povedal ze vsak chod sama :angry: no uvidim co vymyslim. ale tak chcela by som aby isiel aj on.
no a ja vobec nie som narocna na ubytko. my sme uz boli aj v bunkach s malou a v pohode. aj tak sme tam iba prespali :slight_smile:
nechcela som tym povedat ze by som sla neviem do akych podmienok hroznych alebo co ale v pohode suhlasim s tymto. vsak to je parada, krasa. nie som nejaka taka ze by som bola zvyknuta iba na luxus alebo tak.

v pohodke vyberte ten nitra :wink:

bubli budes skoro ako doma :sweat_smile: :sweat_smile:
5. feb 2009 o 18:12  • Odpovedz
Varit? :sweat_smile:

Okay, ta Nitra vyzera dobre, moze byt. :wink:
5. feb 2009 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz
ja suhlasim tiez s nitrou, sa tesim, ze sa spozname, ci to bude maxim alebo nitra, prip. nieco ine
5. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz
ahojte,

Nitra može byt, je to tam v celku OK, tesim sa uz na to. :sunglasses:
5. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz
5. feb 2009 o 22:33  •  2 deti  • Odpovedz
deina- jeeeej ja sa tak tesiiim, hlavne na medvede :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 22:44  • Odpovedz
ja sa tesim najviac na opice :grinning:
5. feb 2009 o 22:46  • Odpovedz
blcha- ja som v cinskom horoskope opica :grinning: ty si co, potkan? :grinning: :wink:
5. feb 2009 o 22:51  • Odpovedz
ja som svina :grinning:
5. feb 2009 o 22:53  • Odpovedz
Aj ja som opica. :grinning:
5. feb 2009 o 22:53  •  2 deti  • Odpovedz
poice sak ja sa na vas tesim :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 22:54  • Odpovedz
oprava -opice nie poice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2009 o 22:55  • Odpovedz
NO TO JE ZOSTAVA :grinning: :grinning: :grinning:

blcha- tak to ti v pohode mozem povedat "ty svina" :grinning: :grinning: :grinning:

deina- my sme take prefikane :grinning: (to je s dlhym iiiiiiii :grinning: )
5. feb 2009 o 22:55  • Odpovedz
jaja :angry:
a aka je svina ked opice su prefiiiiiiiiikane?
5. feb 2009 o 22:56  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.