• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
uz tam niekto volal do toho penzionu, je to tam volne na ten april?
7. feb 2009 o 19:58  • Odpovedz
ahojte babule, tak pozeram, ze nastavaju asi zmeny co?
ja halusky nelubim, ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a varit sa mi nechce, uz som navarena az az. Kazdy druhy den.
7. feb 2009 o 20:21  • Odpovedz
mne sa ta Nitra tiez celkom pozdava, len neviem ako tie trojpostelove a dvojpostelove izby, ako by sme to rozdelili. A rada by som spojenu postel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . No snad sa budu dat zrazit dokopy :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2009 o 20:25  • Odpovedz
a este co by som si pekneho napisala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Ked sem pridem tak tu prave nik nieje...no idem radsej do marcoviek, tam snad budete :pensive:
7. feb 2009 o 20:25  • Odpovedz
Jaja, to sa ozvala moja nostalgia z detstva - chodili sme kazdy rok do Bojnic a hentam na salasi robievali supeeer halusky a kadejake domace mnamky.
7. feb 2009 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz
viete co ten moj muz sa tusim aj zacina tesit ze sa stretneme najskor na mna pozeral ze ci mi sibe a teraz to furt kuka ze kam to ideme co tam budeme robit co vsetko musime malej zobrat a mal celkom dobry napad mohli by sme sa dohodnut a kazdy by kupil neaku hracku malickost tak pre jedno dieta a tam by sme im to dali taky mali darcek :wink:
8. feb 2009 o 13:13  • Odpovedz
blcha to je zlaty napad. Muz je podareny :grinning:
8. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz
To by bolo mile, velmi zlate. :sweat_smile:
8. feb 2009 o 21:59  •  2 deti  • Odpovedz
blcha- pekna myslienka, ak chces tak zarezervujem este jednu letenku a zoberiem s nami aj zirafu, Eliska bude mat dve :grinning: :wink:

To by sme ale asi mali podelit "kto komu" aby som vedela ze ci pre chlapca alebo pre dievca... ci to je jedno? :confused: :sweat_smile:
9. feb 2009 o 00:06  • Odpovedz
Tak to bolo myslene, nie? Ze kazdy kupi jednemu dietatu, vyberie sa kto komu a deti budu mat darceky.
9. feb 2009 o 09:28  •  2 deti  • Odpovedz
deina- a podla coho sa vyberie kto komu? Kto sa podujme na darcek pre nase dve baby, dostane od nas dva darceky :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2009 o 10:23  • Odpovedz
...ale to by sme asi mali nejako losovat z fitktivneho klobuka vytahovat fiktivne listocky s menami :grinning: :grinning:
9. feb 2009 o 10:24  • Odpovedz
No to neviem ako, ale ved nejako to poriesime - niektora bude doma losovat listocky. :grinning:
9. feb 2009 o 13:41  •  2 deti  • Odpovedz
Alebo kto ma chlapca, kupi darcek pre dievca a kto dievca, pre chlapca - a losovat sa bude pri ohnisku. :sweat_smile: Alebo to hodime vsetko na kopu, pustime do toho deti a tie si uz uchmatnu, co sa im bude pacit. A pobiju sa pritom. :grinning:
9. feb 2009 o 13:42  •  2 deti  • Odpovedz
deina- ta posledna moznost sa mi paci najviac, kazdy nieco donesie, dame to dokopy a kto si co vyberie bude mat...ale tu melu okolo toho si nechcem predstavit :grinning: :sunglasses:
9. feb 2009 o 14:11  • Odpovedz
hej baby to sa aj mne páči, už počujem tie revy :grinning: ako si to budú kmásať z rúk :sweat_smile:
9. feb 2009 o 15:51  • Odpovedz
tak to si viem zivo predstavit, ja som praxovala v skolke a doniesla som im rozne cukriky, to ste mali vidiet, za vlasy, za tricka sa kmasali, tak potom to vsetko vratili naspat a kazdemu som dala do ruky a nemohli namietat :slight_smile:
9. feb 2009 o 16:30  • Odpovedz
tak to spravime tak ze sa bude losovat a kupime taku hracku co je vhodna aj pre chlapca aj pre dievca a mali by sme si dohodnut aj cenu :slight_smile:
a ked si budu deticky hracky vyberat same tak Eliska ma vyhodu lebo kradne hracky Matuskovi a potom ho aj riadne vyplieska tak pozor na nu :grinning:
9. feb 2009 o 21:13  • Odpovedz
blcha- ak budeme losovat tak to znamena ze uz budem vediet ci kupujem chalanovi alebo babe, tak uz naco potom kupovat hracku vhodnu pre oboch....? :confused: ci to som ta zle pochopila? :confused:
9. feb 2009 o 22:00  • Odpovedz
...teda ja som myslela ze losovat budeme este pred tym stretkom aby kazdy vedel komu kupuje....ci nie?
9. feb 2009 o 22:01  • Odpovedz
...pockaj...teraz citam ze deticky si hracky budu vyberat same...tak na co potom budeme losovat?? :sweat_smile: Noze mi to ujasni :sunglasses: :sweat_smile:
9. feb 2009 o 22:15  • Odpovedz
Jaja? :fearful: Teraz si doplietla aj mna... :grinning:
9. feb 2009 o 22:16  •  2 deti  • Odpovedz
jaja tak u som z toho zmetena aj ja :sunglasses: :sunglasses:
ja som myslela ze losovat by sa mohlo az tam aby sme nevedeli ze komu bude patrit ta hracka co kupim nech je to prekvapko ale bude asi tazke kupit hracku ktora sa bude hodit pre chlapca aj pre dievca a asi v hodnote takych 200 -300sk ale aspon budeme mat nad cim rozmyslat :grinning:
9. feb 2009 o 22:20  • Odpovedz
Mozeme aj tak, ze sa dohodneme a kupime hracky pre chlapcov, aj dievcata - nejako si to podelime a losovat sa bude na mieste dvakrat (chlapcensky klobucik a dievcensky klobucik). :sweat_smile:
9. feb 2009 o 22:24  •  2 deti  • Odpovedz
Babenky ved to je uz tak komplikovane a zamotane, ze to by pri tom losovani musel byt aj Derick, inak by som z toho nemala dobry pocit :grinning: :grinning:
To by sme museli presne vediet kolko pride chlapcov a kolko dievcat, a to sa nedozvieme lebo niektori vedia len na 50% ci pridu...a ak pridu tak len na otocku, nie je iste ci sa tam stretneme vsetci v jeden den... (niektori mozu prist len na sobotu, niektori len na nedelu...)
A tie hracky budu urcite kolovat, nikto si nevybere babiku s umyslom strcit ju do vrecka (alebo zeby Eliska ano? :grinning: :wink: )
Mozeme este dat hracky na jednu kopu, detom zaviazat oci a zatocit ich 5 x okolo svojej osi a na ktoru hracku ich to hodi, ta je ich... :grinning: :wink:
9. feb 2009 o 22:56  • Odpovedz
...a to v hodnote 10 eur? To su u nas hracky tak draheeee? :fearful: Kazdy nech nabehne do Ludovky a donesie euracovsku somarinku, ved k skromnosti tie deti treba ucit, potom si budu mysliet ze hracky padaju z neba :grinning: :wink:

Ale vazne-10 eur sa mi zda moc... :fearful: nie ze by som na to nemala, to len tak z principu...
9. feb 2009 o 23:00  • Odpovedz
...ta zirafa ma stala 10 libier, Blcha ty si o nu koledujes... :grinning: :grinning:
9. feb 2009 o 23:02  • Odpovedz
Vsak staci za menej, detom to je viac menej jedno - aspon Miskovi, ozuzle hocico, ani to nemusi byt hracka. :sweat_smile:
10. feb 2009 o 09:10  •  2 deti  • Odpovedz
jaaaj, baby, dobre som sa nasmiala - jaja - myslim, ze niektore deticky by ani tocit netrebalo (napr. nasu), staci pustit a hned ich taha k zemi :grinning:
inak Livka sa potesi aj nejakej prazdnej tube od kremiku, mam nenarocne dieta :wink:
10. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz
kocky tak to nekomplikujme kupime nieco co je vhodne aj pre chlapca aj pre dievca ved takych hraciek je milion a nech je to teda tak do 200sk za to by sa dalo nieco kupit a mozme to spravit tak ze kazda z nas dostane pridelene jedno cislo a tam budeme losovat cisla a ja si npr vylosujem cislo ktore patri deine tak od tej dostane eliska hracku len neviem co s jajou ked ta by mala dostet hracky dve to este neako vyriesime :grinning:
jaja mna ta zirafa stala viac ako 1000sk :confused:
10. feb 2009 o 12:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.