• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
blcha- s tym si nerob starosti, ja donesiem hracky dve :wink:
Podla mna nebude treba ani losovat, oni si tie hracky uz nejako podelia :wink: A zirafa bola z ebayu :wink:
10. feb 2009 o 12:40  • Odpovedz
alebo mam este jeden napad ked chcete vediet ze pre koho budete konkretne kupovat tak to mozme spravit tak ze ked budem vediet kto presne ide tak ja pridelim kazdej cislo a poslem do ip a potom este nieko druhy prideli kazdej druhe cislo a tomu budem davat darcek takze to bude tak ze npr moje prve cislo bude 1 a potom dostanem to druhe cislo a to bude 5 a to bude prve cislo niekoho ineho komu ja dam darcek :wink: rozumiete mi alebo pisem ako pako lebo ja tomu rozumiem :grinning: :grinning:
10. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz
a ja u asi viem co kupim :grinning: :grinning:
a pocuvaje co s tym penzionom ?
10. feb 2009 o 13:19  • Odpovedz
blcha- ja nerozumiem :grinning: a nedalo sa mi to ani nakreslit :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak daj tip, co ides kupovat? :sweat_smile:
A nechces si to vziat na seba a cinkunt tam? :grinning: :grinning: :sweat_smile: anezka uz asi nieco tusi, tak radsej nepise aby sme jej to zase nezavesili na krk :wink:
10. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz
blcha- no furt si kreslim tu tvoju zahadu s cislami a furt mi tam vychadza nejaka rovnica o dvoch neznamych... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2009 o 14:09  • Odpovedz
Blcha, to je co za matematiku? :grinning:

No ale cim castejsie to citam, tym lepsie zacinam chapat...
10. feb 2009 o 14:16  •  2 deti  • Odpovedz
kuk sem. baby vy ale spekulujete. Nebude fakt najjednoduchsie ked si tie hracky vyberu same ako navrhovala jaja, alebo ktora z vas na predoslej strane? :confused: Ja kludne kupim dve hracky, aby aj jajine deti neprisli skratka. Proste pozriem co je v obchode a kupim nieco :wink: Ale bola by sranda, keby si nakoniec vybojovali to co kupi ich mamina :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2009 o 15:37  • Odpovedz
teda ta anez to nejak flaka, kam teda vlastne ideme :fearful: :fearful: :fearful:

aaale, robim si z teba prdel, neber ma vazne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja si tu len sedim a cakam hrozne, co? :slight_smile:
10. feb 2009 o 15:38  • Odpovedz
tak kreslim priklad: na stretko ide blcha deina jaja ja pridelim cisla blcha ma 1 deina 2 jaja 3 potom prideli druhe cisla deina a ta ich prideli takto blcha 2 deina 3 jaja 1 a teraz uz vieme kto ma ake cislo tak ta vychadza tak ze ja som jednotka a v druhom kole je jednotka jaja tak ja dam darcek jej dietatu jaja ma 3 a ta da darcek deine , deina ma 2 ta da darcek blche uz chapete ako som to myslela?
10. feb 2009 o 15:51  • Odpovedz
blcha- jasneeeeee :wink: ide len o to ze mozes vyfasovat dve rovnake cisla...vzhladom na to ze nas je 15...ja ti pridelim cislo 3, ale take iste cislo ti moze pridelit aj niekto iny...alebo som to zase nepochopila? :grinning: :confused:
Ved to je v podstate jedno, hlavne aby sme sa tam zisli a bolo nam dobre... :sweat_smile:

kristina- dakujem si zlata, ja som ratala s tym ze mame o jeden kus navyse, tak ja donesiem 2 hracky... :wink:
10. feb 2009 o 15:57  • Odpovedz
...inak ja som vcera volala do toho penzionu Nitra, ale nikdo mi nedvihal to bolo okolo 17-tej...mozem skusit aj dnes, ale to az ked krpce zalahnu...ved na tej recepcii by mali byt nonstop... :confused:
10. feb 2009 o 15:59  • Odpovedz
jaja - teraz je financna kriza, tak asi zavreli :grinning: , to hadam nie, ked sa nedovolas tak skusim ja zavolat :slight_smile:
10. feb 2009 o 16:51  • Odpovedz
Tak som tam akurat skusala volat, prve cislo ma vzdy niekde presmeruje a nikto to nedviha a druhe cislo tiez nikto nebere (to su pevne linky)...mobil som neskusala, tie ucty by mi doma nepresli... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale inak dost divne, mozno by bolo treba skusit doobeda... :confused:
ak mate este niekto moznost tak skuste...
10. feb 2009 o 17:33  • Odpovedz
jaja - mam dobru spravu, je to volne, tak to treba dat dokopy, najneskor do polovici marca, 70% sa musi zaplatit zaloha mesiac predtym, dala som to na ten termin 24-26. april, napiste co by ste chceli, je tam ta kuchynka a hovorila pani, ze aj ranajky by nam poskytli formou svedskych stolov :slight_smile: , potom to potvrdim mailom, ak to naozaj chcete
penzion Nitra, oki? :wink: :slight_smile:
11. feb 2009 o 15:12  • Odpovedz
mamatata- to sa ti ako podarilo? :sweat_smile: parada :slight_smile: :slight_smile: ja som tam volala na obed (na tie pevne linky) a nik mi to nebral :confused:
Jasne, potvrd tu Nitru a opytak sa napr. ci sa postele daju dat dokopy (nemaju tam pristelky) a bolo by dobre povedat kolko lozkove izby si kto berie...no my zrejme tu 3-lozkovu :slight_smile: :wink:
11. feb 2009 o 15:16  • Odpovedz
babenky ja tam:: 9 trojlôžkových izieb, 8 dvojlôžkových izieb, trojlôžkovy a štvorlôžkovy apartmánu

Takze celkovo sa nas moze ubytovat 17+2 apartmany :wink:
11. feb 2009 o 15:19  • Odpovedz
jaja - zavolam tam kvoli tym posteliam, dam vediet, ja si beriem dvojlozkovu, dalej prosim :slight_smile: volala som na ten mobil :slight_smile: ta pani je velmi ochotna :slight_smile:
11. feb 2009 o 16:17  • Odpovedz
mama- super, tak si pis zoznam ze kto sa hlasi a aku izbu si berie, nech uz mame nejaky prehlad... popytaj sa na okolie, ci je ten travnaty vybeh stale pristupny, ako aj to otvorene ohnisko.... :wink:
tesiiiiiiiiim :sweat_smile: :sweat_smile:
11. feb 2009 o 16:26  • Odpovedz
kocky super ze tam je volne len este sa bude musiet zavolat do toho maximu ze to tam rusime :wink:
co je vlastne s anezku? uz tu dlho nebola :confused: :confused:
ja by som teda chcela dvojlozkovu izbu :wink:
11. feb 2009 o 17:07  • Odpovedz
OKI, zajtra tam este zavolam, pisem zoznam, zatial 3 izby obsadene :wink:
11. feb 2009 o 17:58  • Odpovedz
no co nove? Tak aj ja by som sa hlasila k tej dvojpostelovej.
11. feb 2009 o 18:40  • Odpovedz
ja si prosim tiez dvojlozkovu
11. feb 2009 o 20:43  • Odpovedz
caute maminy,
som tu. napiste v skratke co s adeje, pls.
vybrali ste druzbu, ze?
jansa vec, ideme aj my, chceme 2 - lozkovu aj my - jasna vec.
11. feb 2009 o 21:23  • Odpovedz
takze zatial 6 parov, super sa to zaplna, len tak dalej, zajtra este objasnim info, idem haji, lebo manzelik pozera film a comp ho vyrusuje, tak pa zajtra :wink:
11. feb 2009 o 21:53  • Odpovedz
11. feb 2009 o 22:06  • Odpovedz
anez- a este blcha prisla s genialnym napadom :grinning: :wink: kazdy donesie so sebou jednu hracku pre nejake ine dieta (univerzalnu do 200 SK) a ked sa tam zideme, tak si ich navzajom deticky povymienaju.... :wink:
11. feb 2009 o 22:16  • Odpovedz
noo citala som ze ste riesili 10 eur a potom sa to zemnilo, a akoze mam kupit pre chlapca al. dievcatko? hmmm, rozmyslalm, ze aka je univerzalna, aaaale sak nieco vymylsim
11. feb 2009 o 22:22  • Odpovedz
anez- ved to hocaku drobnost, podla mna aj ked donesies babiku alebo auticko, vzdy si to majitela najde :wink:

Dufam ze tam bude dobre, akurat sa s muzom bavime o tom ze je tam jedalen, ale nepisu nic o restauracii (vieme len ze sa tam podavaju ranajky) ale ak tam nebude restika, musime sa prestravovat niekde inde...ale mamatata to zajtra pozistuje tak uvidime :wink:
11. feb 2009 o 22:26  • Odpovedz
jaja - jasne vec, ok, uz som aj nasla :grinning: :grinning: :grinning:

joooj, ja s atak tesim,. ozik, zajtrra zavolam do maximu a zrusim to

inac my ked pojdeme s drahym do PD, mozme sa tam zastavit a pofotit to, pokukat a potom hodim foto.
11. feb 2009 o 22:32  • Odpovedz
ahojte aj my by sme chceli tú dvojlôžkovú :wink:
11. feb 2009 o 22:47  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.