• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
anez- jasne, to bude fajn vediet do coho ideme :grinning: :wink:
11. feb 2009 o 23:03  • Odpovedz
veru anez, to bude super ke´d to bude niekto vydieť na živo :slight_smile:
11. feb 2009 o 23:49  • Odpovedz
ahojte tak mi trojlozkovu :slight_smile: uz sa tesime aj mangel :wink:

anez to bude super ked to omrknes :wink:
12. feb 2009 o 01:52  • Odpovedz
Nam staci dvojlozkova, berieme cestovnu postielku. :slight_smile:
12. feb 2009 o 07:24  •  2 deti  • Odpovedz
ahojte babenky, som tam teraz volala, ta trojlozkova izba, tak tam su oddelene postele, kazda postel zvlast a tie dvojlozkove su spolu
ohladom stravovania radsej sa prestravovat niekde inde, lebo plna penzia stoji na osobu 14.36 eur, ale pani hovorila, ze je blizko do centra a aby sme neboli viazani casom, tak sa prestravovat inde, je tam moznost, stale nevaria, iba na poziadanie, maju nejake technicke priciny, preco nevaria :unamused:
travnata plocha k dispozicii a ohnisko tiez :slight_smile:
12. feb 2009 o 08:25  • Odpovedz
k tym stolickam na krmenie su tam k dispozicii dve :wink:
12. feb 2009 o 08:48  • Odpovedz
jaja a capy napiste, ci vam to vyhovuje, 2-lozkove je zatial obsadenych 7 a je ich osem :fearful:
tieto damy:
blcha
kristina
jaz
anez
ivula
deina
moja malickost
12. feb 2009 o 08:57  • Odpovedz
Baby ja som volala večer s mužom tak sme sa tak dohodli že napríklad tento výkend bude doma ale je otázne či bude mať volno aj vtedy ked je stretko :unamused: tak ak bude doma aspon v sobotu čo pevne dúfam že bude máte nás tam ale iba na den :frowning2: ale aj to je úspech lebo som sa bála že vobec neprídeme. tak aspon do zoo alebo tak cez den pojdeme s vami :dizzy_face:
12. feb 2009 o 09:21  •  3 deti  • Odpovedz
mamatata- a tie postele co su v 3-lozkovej izbe sa daju spojit??? Ak sa nedaju spojit, tak to je o nicom a na dvojlozkovej sa styria nevyspime :unamused: :unamused:

Ani to stravovanie nieje boh vie co, trepat sa s detmi do centra ak sa budeme chciet najest, a ak bude prsat tak to bude pekne o drzku...to som teda prekvapena ze taky penzion a nemaju restiku... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. feb 2009 o 10:21  • Odpovedz
cafte,
tak volala som do Maximu - je to zrusene :wink:
12. feb 2009 o 10:22  • Odpovedz
Tak som volala tej pani na mobil, tie 3-postelove sa nedaju spojit su tam na pevno :confused: :frowning2:

mama- tak mi tu 2-lozkovu zober, ale uz to vidim ze muz nebude nadseny (ani ja niesom)...to jeden z nas bude na zemi alebo si to dost dobre neviem predstavit... :rolling_eyes:
12. feb 2009 o 10:33  • Odpovedz
jaja - to som zabudla napisat, ze sa nedaju spojit, ale podla mna sa da vsetko, ked sa chce, dobre teda tak ty mas tu dvojlozkovu, to stravovanie nie je daleko, zevraj :wink:
12. feb 2009 o 10:53  • Odpovedz
mama- jasne, ja si donesiem karimatku a budem spat na zemi na tej strane kde bude dieta, keby sa cez noc zosypalo tak aspon nie na zem, ale na mna... :grinning: :wink: alebo este lepsie, na zemi bude spat manzel :grinning: :wink:

Len neviem co na to ostatne maminy ktorym tymto padom ostala len 3-lozkova izba, to bude kazdy spat na oddelenej posteli... pytala som sa ci nemaju pristelku alebo postielku, pani mi povedala ze v tej izbe uz moc miesta na postielku nieje :fearful:

Mozno by sme si potom mali zarezervovat miesto aj v tej restike na nejaky den lebo nemyslim ze ked nas pride do restiky 30, ze nas budu mat cez vikend kde usadit... :sweat_smile:
12. feb 2009 o 10:58  • Odpovedz
jaja - to je dobry napad s tou restikou, treba to urcite zajednat :wink: , je to inak blbe, ze to tak maju kombinovane a to som este nevidela v ziadnom hoteli, ze tri postele zvlast :fearful: aspon, keby boli dve spolu a tretia zvlast, to co im tam chodi detsky tabor, alebo co, ze tri postele zvlast :dizzy_face:
12. feb 2009 o 11:03  • Odpovedz
...neni nutno, neni nutno aby bylo primo veselo, hlavne nesmi byti smutno, ne toz aby se brecelooo... :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 11:03  • Odpovedz
...si sa trafila.... :grinning: "naše služby ocenia hlavne školské výlety, detské tábory, mládežnícke sústredenia, firemné školenia, autobusové zájazdy" :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 11:05  • Odpovedz
A teraz ostatne baby budu musiet brat trojlozkove izby, kde sa postele nedaju spojit? To je divne. :confused: Nebol uz potom ten Maxim lepsi?
12. feb 2009 o 11:22  •  2 deti  • Odpovedz
a preco sa Maxim zrusil, kvoli tym kuchynkam?
12. feb 2009 o 11:39  • Odpovedz
Kvoli terenu, zeby sme tam museli deti strazit kvoli schodom - ale ved aj tak ich musime strazit, aspon toto moje treba mat furt na ociach.
12. feb 2009 o 11:43  •  2 deti  • Odpovedz
ale anez to uz zrusila, tak co teda, hlasujeme: kto je za Maxim a kto za penzion Nitra?
z mojho pohladu je lepsi penzion Nitra, lebo je to blizsie k centru a je tam ta travnata plocha :wink:
12. feb 2009 o 11:52  • Odpovedz
Mne je to vpodstate jedno - len skoda, ze tam nie je restauracia, ale ked uz je Maxim zruseny a ide sa sem, tak to nekomplikujme. :wink:
12. feb 2009 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz
Nie koli kuchynkam ale aj preto, ze Maxim je penzion ktory je rozdeleny do dvoch budov-takze by sme boli ubytovani oddelene, z toho vyssia budova je dobre do kopca, cely teren je strmy a nic moc pre deti ktore vedia (alebo sa ucia) chodit...
Ja mam moje dve problem ustriehnut na rovnej ploche, na sikmej si to ani neviem predstavit :grinning:
A tiez neviem ako by sme to ubytko podelili v Maxime, pochybujem ze by sa niekto hrnul v Maxime byvat do tej hornej budovy, kde su okrem ineho mensie izby a jedalen aj spoloc. miestnost su v dolnej budove...

Ono to nikdy nebude vyhovovat vo vsetkych smeroch, musime najst kompromis a kedze toto stretko je hlavne o nasich detoch, mali by sme sa prisposobit tomu co je pre ne vhodnejsie...ani mne tie postele nevyhovuju ale dve noci hadam prezijeme :wink: Tiez mi vadi ze tam nieje restika, ale tak vzdy si v piatok mozme navarit gulas na 3 dni :grinning: :wink:
Hlavne ze sa drobce budu mat kde realizovat... :slight_smile:
12. feb 2009 o 11:54  • Odpovedz
Nitra je uz rezervovana?

To by sme museli mat riadny kotlisko na gulas. :grinning: Ale dala by som si.
12. feb 2009 o 11:58  •  2 deti  • Odpovedz
deina- ano, mamatata tam uz volala :slight_smile:

Joooj taky gulasik by bodol, len neviem ci to neskonci na sackovom gulasi, nie kotlikovom :grinning:
12. feb 2009 o 12:06  • Odpovedz
Ze ten Misulo este stale chrni v tom kociku... :fearful: :fearful: nemozem ho vylozit, je tam kopec nakupu :sweat_smile:

Kupime spekacky a tie mozeme opekat, daju si aj deti. :grinning:
12. feb 2009 o 12:08  •  2 deti  • Odpovedz
dobre, tak predbezne je to dohodnute, ideme teraz prec na dva dni, tak v sobotu sa ozvem, cauky-mnauky :wink:
12. feb 2009 o 12:33  • Odpovedz
kocky ved to nebude az take hrozne ze tam nieje restika ved ranajky nam zabespecia na obed budeme jeden den v zoo tak tam sa napapame a vecer mozme vyrazit niekam do restiky pre deti sa mozme dohodnut a v spolocnej kuchynke nieco navarit neaky vyvar ved to sa samo robi a je to len jeden vykend taze to neako zvladneme uz vidim ako sa Eliske cely rezim zrusim ked tam budeme ale neva hlavne nech sa zabavime :wink:
12. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz
ozaj babenky a beriete si so sebou do penzionu aj sedacky na krmenie? alebo ako tam budete krmit drobce....?
12. feb 2009 o 15:50  • Odpovedz
jaja my urcite nie, lebo to by sme sa uz asi nezmestili :grinning:
ja sedacky nevlacim so sbeou, krmim potom na rukach a v pohodicke, ziaden problem
12. feb 2009 o 18:17  • Odpovedz
...ved ani nam by sa dve sedacky do auta nezmestili, len u nas na rukach to je nonsens...myslim ze to budem nakrmena ja a nie deti... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: budem to musiet premysliet nejako... :unamused:
12. feb 2009 o 18:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.