• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
jaja ani ja sedcku na krmenie neberiem ved sa napapa tak ze ju budem mat na rukach tak papava ked sme mimo domu a pohodicka a tam maju dve sedacky tak budeme pouzivat tie ved aj tak nejedia deticky rovnako :wink:
12. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz
Ani ja ju neberiem, ale neviem si celkom predstavit, ako ho bez nej nakrmim - asi ho bude manzel drzat, nech sa furt nekruti.
12. feb 2009 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz
my možno stoličku zoberieme ak sa manželovi bude chcieť ju rozoberať a ak sa nám mestí do auta, tak požičiame :wink:
12. feb 2009 o 22:00  • Odpovedz
tak ja zozeniem zvieraciu kazajku a ta sa do auta urcite zmesti a potom vam poziciam :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 22:01  • Odpovedz
Blcha. :grinning: To mas uz vyskusane?
12. feb 2009 o 22:02  •  2 deti  • Odpovedz
baby, predavaju aj taketo kresielka, aby ste nemuseli vlacit celustolicku niekam:
http://www.bambini.sk/index.php?main_page=index&cPath=56_655_663
12. feb 2009 o 22:26  • Odpovedz
anezka dnes sa da tusim kupit uz vsetko ale my stolicku nepotrebujeme ona sa vie najest aj ked ju drzim na rukach len si pre istotu zoberiem viac oblecenia keby strajkovala :grinning:
12. feb 2009 o 22:43  • Odpovedz
anez- akurat dneska som uz nieco take hladala, nasla som ze "nafukovaciu sedacku" na krmenie....
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/0986313/Trail/searchtext%3EBOOSTER+SEAT.htm
alebo potom takyto sedacik aj s podnosom....http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3763409/Trail/searchtext%3EBOOSTER+SEAT.htm

Tu nafukovaciu asi kupim na ebayi za par libier to sa zide aj u nasich... :slight_smile:
12. feb 2009 o 22:45  • Odpovedz
jaja super napad :wink: :wink: kup, jasna vec
12. feb 2009 o 22:48  • Odpovedz
jaja ten vas ebayi to je zazrat ty tam kupis vsetko co? :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 22:49  • Odpovedz
blcha- to si pis :grinning: a za facku :wink: potrebujes nieco konkretne? :wink:
12. feb 2009 o 22:53  • Odpovedz
prave ma nenapada nic co by sa ti zmestilo do kufra :sunglasses:
12. feb 2009 o 22:55  • Odpovedz
...ahaaaa :slight_smile: tak dom ani auto sa mi do kufra nezmesti, to mas pravdu :grinning: ale keby ta nieco napadlo kludne daj vediet :wink:
12. feb 2009 o 22:58  • Odpovedz
jaja - mna napadlo, pozri co tam stoji taky maly stan s nejakymi peknymi motivmi :slight_smile: dik
14. feb 2009 o 15:29  • Odpovedz
jaja tak ja by som nechcela stan tie mame doma dva aj tunel ale chcela by som taky domcek v ktorom by sa mohla postavit ale z takeho materialu ako je ten stan taky stanovy domcek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. feb 2009 o 23:15  • Odpovedz
TEN PRVY LINK TREBA SKOPIROVAT CELY (az po smajlika)...na tie dalsie dva staci kliknut... :wink:
15. feb 2009 o 00:38  • Odpovedz
...ten zamok fialovy je vysoky 125 cm a ten stan 105 cm...
15. feb 2009 o 00:40  • Odpovedz
jaja - ten piratsky moze byt, objednas mi ho a donesies na stretko prosim, dikes :wink:
15. feb 2009 o 09:44  • Odpovedz
mamatata- uz je moj za 13.44 £, buduci tyzden ho mam doma :wink:
15. feb 2009 o 11:25  • Odpovedz
jaja ja som si len srandu robila sak to by si mala toho vela :wink: ale ten hrad sa paci aj mne musim ho najst niekde na slovensku alebo nieco podobne :sunglasses:
15. feb 2009 o 12:12  • Odpovedz
blcha-jasne budeme mat toho dost, ale ten hrad sa zlozi na plocho, takze nezaberie tak vela miesta...samozrejme by som ho bez krabice musela zobrat... :wink: jasne pokukaj aj u nas, porozmyslaj a ak si rozmyslis, tak napis... :wink:
15. feb 2009 o 12:26  • Odpovedz
jaja zasa az tak moc to nepotrebujeme takze ta nebudem zatazovat my mame dva stany len chcela by som nieco kde sa moze aj postavit :wink: som u svokrovcov tak hned si jeden zoberiem domov aj s tunelom len to musim ist pohladat :grinning: :grinning: ale dakujem za ochotu :wink:
15. feb 2009 o 12:31  • Odpovedz
Baby ja som si kukala vase albumiky som sa zameriavla tento krat na maminy :slight_smile: tak dufam ze si od zaciatku budeme tikat, lebo niektore maminy mi pridu velmi serizone a take ze za normalnych okolnosti by som im vykala :sweat_smile: ale toto stretko nieje "normalna okolnost", ze? :grinning: :grinning:
heslo: selma zubata :grinning: :sunglasses:
15. feb 2009 o 12:50  • Odpovedz
jaja ja som z tych serioznejsich ze?????? :grinning: :grinning:
no jasne ze si budeme tikat :wink: :wink:
SELMA ZUBATA
15. feb 2009 o 13:00  • Odpovedz
blcha jasneeeee, keby serioznost kvitla tak si sama ruza :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2009 o 13:02  • Odpovedz
dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale ze si to ty tak ti dovolim tikat mi :grinning: :grinning:
15. feb 2009 o 13:04  • Odpovedz
ale ved ja som v albume len na dvoch fotkach aj to len hlava ale tu serioznost tam vidim tak pozor na mna :sunglasses:
15. feb 2009 o 13:14  • Odpovedz
Selma zubata? :grinning: Ja som minule stretla spoluziacku zo strednej, ktoru som strasne davno nevidela s dalsou spoluziakou a pozdravila som ju pekne "Dobry den", no trapas... :sweat_smile:

Kebyze nieco dolezite nove bude o stretku a ja tu nebudem, ze ma budete informovat? Poslem tel cislo do ip. :wink:
15. feb 2009 o 16:32  •  2 deti  • Odpovedz
jaja a blcha - ziadna serioznost, vsak sme uz ako taka velka rodina, jasne, ze si budeme tikat, vsak uz si v podstate tikame :slight_smile: :grinning: , zajtra to teda rezervujem mailom, uz sa nikto neprihlasil tak zostava nas devat parov aj s krpcami :wink:
15. feb 2009 o 16:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.