• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
:grinning: :grinning: :grinning: TAK TAM IDEM AJ KEBY ZLAVA NEBOLA!!!
19. feb 2009 o 13:43  • Odpovedz
a vobec, malo byt ak vobec prídeme... lebo mm ma nieco v praci.. :wink:
19. feb 2009 o 17:00  • Odpovedz
blska - fajny hotelík :wink: a tie masaze, wauuuu :wink:
19. feb 2009 o 17:04  • Odpovedz
jahodas a bez muza nemozes prist ?
ja som sa tiez dozvedela ze mame ist ten vykend na oslavu 10tich narodenin muzovho syna ale to maleho este ukecam nech to presunu na dalsi vykend :wink:
no a na stretku oslavime meniny mojho draheho bude Juraja :sunglasses:
19. feb 2009 o 20:27  • Odpovedz
jú ten hotel vypadá dobre, nooo, tam by som šla :slight_smile:
19. feb 2009 o 21:44  • Odpovedz
pekny hotelik. tam by som sla :wink:
19. feb 2009 o 21:52  • Odpovedz
ahojte,

jaja dik že si ma informovala, tak ja som pisala že suhlasim aj s novym hotelom, a predpokladala som že ostatne plati. To jest, že som chcela 2 ložkovu izbu zo soboty na nedelu, tak teraz neviem ako to je????????????
19. feb 2009 o 21:54  • Odpovedz
blcha, mohla len on by nemohol ist do prace a musel by ma priviezt, vlakom alebo busom nehrozí to je daleko, ale dufam, ze aspon tu zoo sihneme, ved este uvidíme... :wink:
19. feb 2009 o 23:29  • Odpovedz
jahodas- ak teda isto vies ze pridete len na tu sobotu, teda bez noclahu, tak tu 2-lozkovu izbu by si mohla zobrat namiesto vas petka, nie? :sweat_smile:
19. feb 2009 o 23:43  • Odpovedz
jasne jaja, len ja som si v penzione nitra nerezervovala ziadnu izbu, ale ak ste mi pridelili, tak ju prenecham petke :wink:
19. feb 2009 o 23:52  • Odpovedz
jaja a ty si už doma? :slight_smile:
19. feb 2009 o 23:54  • Odpovedz
jahodas, aha tak to som nevedela, ja som myslela ze si na zozname izieb, tak to sa musime opytat, mamatata bude vediet :slight_smile: Nie este sme v angl., na Velkonocny pondelok uz budeme u nasich v MT :slight_smile:
20. feb 2009 o 11:10  • Odpovedz
jaja - myslela som vcera, doma z vecere.... :slight_smile: sa mi zdalo, že to rýchlo ubehlo... :wink:
20. feb 2009 o 14:08  • Odpovedz
jahodas, ahaaaa vidis to ma nenapadlo ze sa pytas "doma z vecere" :grinning: :grinning: hej hej, isli sme tam neskor az ked baby zaspali tak nebolo casu tam posediet, spapali sme co sme mali a sli sme lebo potom uz zatvarali... :wink:
20. feb 2009 o 23:13  • Odpovedz
babyyyy, galiba, ja neviem ci nakoniec pojdeme, svagor objednaval dovolenku cez nich cez firmu, strasne lacnu, a akurat ten tyzden s tym vikendom ako je stretko. :frowning2::frowning2::frowning2::frowning2: Este skusime ci sa to nahodou neda prehodit na iny termin, lebo ja vas chcem straaasne vidiet vsetky nazivo, aj vase malinke, tak dufam, ze sa to bude dat prehodit, inak by som bola mooooc smutna. Zatial so mnou ratajte, ja vam dam este vediet, drzte palce, aby to slo!!!!
21. feb 2009 o 18:12  • Odpovedz
ahojte babulky, tak sa hlasim na koni :slight_smile:

takze cenova kalkukacia:
ubytovanie: 1 izba - 26,56 eur x 2 noci = 53,12 eur
pobytovy poplatok: 2 dospeli x 1 euro x 2 noci = 4 eur
ranajky: 2 dospeli x 4,32 x 2 dni = 16,64 eur
Spolu je to pre kazdy par: 73,76 eur a 70% z ceny je zaloha mesiac dopredu t.j. 51,63 eur
potom poslem do IP cislo uctu a ako variabilny symbol bude datum narodenia dietatka :wink:

zavazne teda idu na dve noci tieto osobky:
jaja + manzel a babulky
blcha + manzel + babulka
kristina + manzel + babulka
jaz + manzel + babulka
ivularadula + manzel + bambulko
anez + manzel + bambulko
deina + manzel + bambulko
ja + manzel + bambulko

dufam blcha a kristina, ze sa vam to podari posunut a pojdete :wink:
22. feb 2009 o 11:31  • Odpovedz
inak je to pekne poparene, 5 bambuliek a 4 bambulkovia, jeden z nich bude mat 2 frajerky :grinning: :grinning:
22. feb 2009 o 11:33  • Odpovedz
v pripade, ze aj deticky budu mat objednane ranajky samostatne, za detsku porciu ranajok sa
plati 2,99€/dieta/den, tak ako chcete,ale osobne si myslim, ze oni zjedia z nasich ranajok, ved vela este toho nespapaju :wink:
22. feb 2009 o 18:36  • Odpovedz
jani, dikes za detaily :slight_smile:
A to nas fakt zatial ide iba 8? A kde je zvysok??? :confused: :confused:
23. feb 2009 o 00:08  • Odpovedz
petka- a vy ako, ak sa nik neodhlasi, zoberiete na jednu noc aj tu 3-lozkovy izbu? :confused:
23. feb 2009 o 00:17  • Odpovedz
jaja - no 3 lozkova je pre nás zbytočná, a ináč kolko stoji ta trojložková.? Uvidim ale potom asi skor nepojdeme. :frowning2:
23. feb 2009 o 07:58  • Odpovedz
petka- dvojlozkova izba : 26.56 € (800 sk)
trojlozkova izba: 33.19 € (1000 sk)
23. feb 2009 o 12:21  • Odpovedz
Dokedy to treba zaplatit?
23. feb 2009 o 12:52  •  2 deti  • Odpovedz
deina - max. do toho 24. marca, potom poslem cislo uctu :wink:
23. feb 2009 o 13:11  • Odpovedz
Dobre, jasne. :slight_smile:
23. feb 2009 o 13:19  •  2 deti  • Odpovedz
a v tej trojlôžkovej sa tie postele teda nedajú spojiť? :confused:
23. feb 2009 o 22:51  • Odpovedz
ivu - ano, nedaju sa spojit :confounded:
24. feb 2009 o 08:12  • Odpovedz
petka, uvidis ci sa niekto odhlasi mozno sa uvolni jedna dvojkova izba, a ak nie tak stale mozete prist aspon na tu sobotu od rana do vecera pojdeme do Bojnic, urcite bude dobre, vyzera to na super zostavu takze ja nepochybujem... :slight_smile: :slight_smile:
24. feb 2009 o 11:52  • Odpovedz
ahojte bambulky, tak vas potesim a prepustam vam dvojlozkovu izbu, bohuzial ako som vam pisala, ze ideme na tu dovcu, tak sa to vraj neda prelozit :cry:
Ale sme to vymysleli tak, teda moj drahy manzelik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ze by sme prisli teda piatok, zostali aspon na tu jednu noc a potom vyrazili. TAkze babulky, kto zasa nemozete od piatku, tak vam na sobotu prenechame izbu. Som rada, ze aspon takto budeme moct prist, lebo vas chcem straaaaasneee moc vidiet.
24. feb 2009 o 22:18  • Odpovedz
jeeezis, ja som to blbo napisala, ta prva veta neplati, ja som najprv isla pisat, ze nejdeme, ale potom moj drahy vymyslel tu variantu, a som to zabudla zmazat.Takze plati to na ten piatok, ta druha cast. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. feb 2009 o 22:19  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.