• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
Napisme kazda, ktorej co vyhovuje. :wink:

Nitra, hocikedy asi
Bratislava (vikend)
22. jan 2009 o 07:31  •  2 deti  • Odpovedz
autor
Nitra vikend, Blava hocikedy:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2009 o 12:09  • Odpovedz
ja asi tak ako deina.... :slight_smile: :grinning:
22. jan 2009 o 12:11  • Odpovedz
babulky mne tiež tá Nitra vyhovuje, v podstate hocikedy (ak samozrejme nebudem mať nič súrne :wink: )
22. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz
blava hocikedy

nitra neviem (vikend)
23. jan 2009 o 14:08  • Odpovedz
ahojte kocky tak stretko sme zacali riesit v marcovkach tak sa presuvam sem :grinning: :grinning: :grinning:
mne sa tiez pacia tie bojnice a je to taky dobry kompromis a tento link hodila anezena tak tam by sme mohli nieco vybrat http://www.kupele-bojnice.sk/
25. jan 2009 o 12:44  • Odpovedz
a este by som navrhla datum
prvy :17-18-19 .april
druhy 24až26 april
treti 1až3 maj
myslim ze v tomto case bude na slovensku aj jaja tak aby sa mohla zucastnit :grinning:
tak piste ktory komu najviac vyhovuje nech to mozeme upresnit a samozrejme vyberajte tie ubytovania :grinning:
25. jan 2009 o 12:50  • Odpovedz
blska- vdaka ze si na mna myslela :slight_smile:

prvy termin: mame s krpcami oslavu ku 1. narodeninam...takze pre mna nie :frowning2:

druhy termin: este bude s nami aj tatino, takze pre mna je tento termin perfektny 24-26 april :sweat_smile: budeme mat este aj auto takze by sme prisli vsetci styria :dizzy_face: :dizzy_face:

treti termin: uz budem bez tatina a bez auta, takze skor nie ako ano :frowning2:

Babenky AK je to niektorej v podstate jedno (ktory z tychto terminov), mohli by ste sa priklonit k tomu druhemu prosiiiim :sunglasses: :sunglasses:
25. jan 2009 o 18:08  • Odpovedz
autor
babulky, no ja neviem...24-26 aprila ma moj tatino narodky, tak asi bude oslava...ma totiz 50, ale nie som si ista o ake dni ide, tak ak je to vikend my nemozeme :rolling_eyes:
25. jan 2009 o 20:04  • Odpovedz
mne predbezne vyhovuje druhy a treti termin..tatino sa vyjadril, ze by isiel tiez..:slight_smile:
25. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz
v bojniciach sme byvali na kongrese v takomto hoteli, ten asi nepatri ku kupelom..

http://www.hotelsite.sk/sk/hotelpodzamkom/

z liecebnych domov nemam vyskusany ziadny, ale to by neprekazalo..:wink:
25. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz
tak nám zatiaľ vyhovuje hociktorý termín a išiel by ževraj aj mužík :wink: , inak mne sa páči tá remata, neviem kto to hodil link, do bojníc to neni ďaleko, a tam je aspon pekná príroda :confused:
25. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz
Na Remate je pekne, boli sme tam kedysi daaavno v skole v prirode. :grinning: Ja este neviem, ktory termin a ako bude, ale sla by som velmi rada, urcite aj manzel.
25. jan 2009 o 22:07  •  2 deti  • Odpovedz
mne je tiez jedno aky to bude termin ale priklanam sa k tomu 24az 26 :wink:
a k tym hotelom je to vlastne jedno treba hlavne zistit ake su tam moznosti hlavne koli detom co sa aj stravy tyka a aj neakeho spolocneho priestoru v pripade zleho pocasia nebolo by zle ak nieco vyberieme to obtelefonovat a zistit viac info :wink:
25. jan 2009 o 22:19  • Odpovedz
Mne sa asi najviac paci Remata (Capy dala link: http://www.hotel-remata.sk/index_sk.html), su tam aj rodinne chatky, je to v lese a maju aj nejake relaxcentrum.
26. jan 2009 o 08:06  •  2 deti  • Odpovedz
aj mne sa paci ta remata sak mozme ist aj tam ked sa to bude vacsine pacit :wink:
mali by sme sa ale troska rozhybat a zisti co kto ako a hlavne kedy nech to mozme napevno zaistit zistit ake su tam izby a kazdy by mal dat vediet aku bude potrebovat nech sa to moze poobjednavat nech je to vsetko uz istejse lebo cas ide rychlo aby sme si to zarezervovali nech sa mozem uz tesit ze sa stretneme :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2009 o 13:23  • Odpovedz
aj mne sa paci ta Remata ale zda sa mi to zbytcone predrazene :unamused: :unamused: ten link co hodila anez sa mi vidi viac, lebo tam robia aj ponuky na "vikendove pobyty" alebo "predlzene vikendy", kde uz su v cene zahrnute aj rozne sluzby, resp. procedury... a tak :slight_smile:
Ja by som vybrala link od anez, ale tak prisposobim sa vacsine...hlavne by sme mali dohodnut termin :confused: :confused:

Vsade som si vsimla ze uvadzaju 2-postelove izby... kde spia deti?? :fearful:
26. jan 2009 o 14:01  • Odpovedz
ahojky babulky aj my sa priklaname k druhemu terminu v aprili a mylsim si ze sa prikloni aj chym len ma pokazeny pc:(

a nemuselo by to byt zbytocne predrazene,zial my peniaze na zvys nemame ale urobime vsetko pre to aby sme s vami boli aj my s ely:'my dve :grinning:
26. jan 2009 o 14:07  • Odpovedz
Su tam aj chatky - aj tie vyjdu draho? Mne akosi ten cennik nechce fungovat... :angry:
26. jan 2009 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz
http://www.hotel-remata.sk/images/remata_cennik2008.pdf
veru tie ceny sú na tej remate dosť vysoké, akurát tá turistická chata má celkom prijateľné ceny
inak mne je to jedno kam pôjdeme, páčili sa mi všetky linky čo ste sem dali, tak my sa tiež prispôsobíme väčšine :wink:
26. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz
kocky tak vyberte neaky hotel priamo v kupeloch bude to mozno aj lepsie ked budeme priamo v Bojniciach nebudeme to mat daleko do zoo najdite nieco kde su priatelnejsie ceny mne je to jedno :wink:
jaja ono je to vacsinou tak ze dvojlozkove izby ale najdu sa aj vacsie ja ale pojdem do dvojky a pre Elisku mam prenosnu postielku a myslim ze za take male deti nebudeme ani platit
26. jan 2009 o 22:17  • Odpovedz
pozrite aj toto tam boli julovky 2007 trocha som ich citala a pacilo sa im tam dokonca sa dohodli a uvarili im extra vyvar bez soli pre deticky tak vsetky papali spolu http://www.maxim-penzion.sk/index.cfm?NewLanguageID=sk
26. jan 2009 o 22:20  • Odpovedz
To vyzera dobre. :slight_smile:
26. jan 2009 o 22:23  •  2 deti  • Odpovedz
rozhodne by sme mali zvazit to lacnejsie ubytovanie, nech je to prijatelnejsie pre viacerych...a co najblizsie k ZOO :slight_smile: :slight_smile:

...a to si vsetci budete brat prenosne postielky??
Bo to take my mat nebudeme a do dvojky postele sa vsetci 4 nezmestime...a ked je to rekreacne stredisko s programom aj pre deti (pieskoviska a tak) tak by tam mali mat postielky alebo pristelky, nie?
Akurat ze som to nikde v cenovej ponuke nenasla... :confused:
26. jan 2009 o 22:23  • Odpovedz
jaja ja neviem ved ked sa konecne zhodneme na neakom hotely tak tam zavolame a popytame sa konkretnejsie inak v tom maxim som nasla aj izby s kuchynkou ale cennik som nepozerala mne je to vlastne jedno hlavne nech to vyhovuje ostatnym :wink:
26. jan 2009 o 22:35  • Odpovedz
blcha- ten link co si hodila vyzera uz lepsie, aj ceny su o polovicu mensie ako v remate, a maju tam aj pristelky...akurat za 1 pristelok na noc 300 SK :confused: za dve noci oprasit 1200 SK len na pristelkach... :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi si zozeniem tu prenosnu postielku :grinning: :grinning: :fearful:
26. jan 2009 o 22:36  • Odpovedz
ved jasne, len keby sa vyjadrili aj ostatni...hej vsimla som si ze k izbe je aj kuchynka, TV, chladnicka...takze parada, ja som ZA :slight_smile:
26. jan 2009 o 22:38  • Odpovedz
vypadá to v pohode, ale inak dost drahé, aj keď by sme to možno prežili :wink:
26. jan 2009 o 23:28  • Odpovedz
a vlastne neni to moc drahé, som si až teraz uvedomila že je to cena za izbu a nie za osobu/noc, tak v pohode :slight_smile:
26. jan 2009 o 23:30  • Odpovedz
ahojte,
co sa tyka Bajnic, zajtra obvolam kamosky z PD a pozistujem. a nas dirigent boli uz dva krat v BOjniciach na predlznom vikende STVR - NEDE - to asi asi najviac oplati a dostali normal postielku malu. takze pohoda, ale zistim viac. Oni boli tusim v Luxe a teraz naposledy nepamatam. Zajtra obvolam, ahodim najnovsie info :wink:
nam tiez vyhovuje ten aprilovy termin, ked tu bude aj jaja. podla mmna by sme to asi uz mohli stanovit na 100% tento termin: 24. - 26. april a ja zistim kolko stoji ubytko presne v tieto dni a ci sa da aj nejaka cena urbit ked nas pojde viacej. a izik, v tento termin su zevraj Strasidla na zamku :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 00:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.