• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
kristinka- tak ste to celkom dobre poriesili, aj vlk bude syty aj ovca cela :sunglasses:

Takze by ste zobrali dvojkovu izbu z piatka na sobotu a petka by si ju potom mohla zobrat zo soboty na nedelu :sweat_smile: :sweat_smile:
25. feb 2009 o 00:59  • Odpovedz
Ahojte,

tak Kristinka, ak pojdete len z piatka na sobotu tak zo soboty na nedelu si zajednávam tu izbu ja, teda ak možem.

Velmi pekne dakujem, hlavne tebe jaja že na mna myslíš, nejak nestiham v poslednom čase internet, tak dik.
25. feb 2009 o 08:06  • Odpovedz
akurat som mu pozrela do pusiny a aj my mame 8. zubok hore vpravo 4, sa mi to nezdalo, lebo posledne dni viac kakal a mal cervenu ritku, tak uz vieme pricinu, ale v noci to v poho zvladal :wink:
25. feb 2009 o 09:03  • Odpovedz
to som chcela napisat do marcoviek, ale aj tam to je :slight_smile:
kristinka a petuska dobre ste to vymysleli :wink: oki
25. feb 2009 o 10:12  • Odpovedz
petka za malo, som rada ze to vyslo aspon takto, moc sa uz tesim :slight_smile: :slight_smile:
25. feb 2009 o 10:38  • Odpovedz
jani jasne, ze vdaka tebe :wink:
25. feb 2009 o 11:11  • Odpovedz
babulky ja sa tiez uz tesim cez vykend zistim co s tou oslavou a v najhorsom pripade pojdem aj sama sice neviem ako sa dopravim ale ja aj na sarkanovi
25. feb 2009 o 22:20  • Odpovedz
blška - moja znama hovorila...,,a čo tam mam ist jako? na šarkanovej ptíci?,, si mi ju pripomenula s tym šarkanom... :grinning:
25. feb 2009 o 22:59  • Odpovedz
jasne Petka, bratsky sa o izbu podelime, len dufam, ze sa stihneme aj vidiet :wink:
26. feb 2009 o 06:58  • Odpovedz
blcha - veriiiiime. ze pridete, by ste nam tam chybali :wink: :slight_smile:
26. feb 2009 o 10:13  • Odpovedz
blcha- no to ani nesranduj ze by si neprisla, inak toho sarkana poslem pre teba osobne :grinning:

Ozaj a kto pride kuknut aspon na jeden dnik ze od rana do vecera...? cim viac tym lepsie, bude super :sweat_smile:
26. feb 2009 o 12:05  • Odpovedz
babenky, my sme sa dnes s muzikom bavili o tej nasej mini dovce v Bojniciach a napadlo nam, ze mozno niektore maminy odradza to, ze nie su uz volne 2 lozkove izby a 3 su predsa len o cosi drahsie.
mamatata, nemozes sa tam spytat, ze by nam dali tie 3 lozk. za cenu 2? ze nas chce ist viac ale ze ich odradza cena a ak nebudu suhlasit, povedz ze to zrusime :wink: :wink: :wink: skus ich ukecat. ved ked chcu zarobit, mohli by nam vyjst v ustreti. no nie,
co myslite, baby? :slight_smile: :slight_smile:
27. feb 2009 o 12:46  • Odpovedz
anez- to je super napad, len ak nam potom daju tu zlavu, aby sa potom naozaj aj niekto este prihlasil :confused: lebo aj do Maxu nas bolo prihlasenych len 9 na prespatie, ostatni boli na 50% alebo len na jeden den bez noclahu... :fearful:

Tak by bolo dobre najprv zistit ci by sa este niekto prihlasil ak by bola ta zlava... :wink:

Len mam pocit ze tu skoro nikto nenakukne z nasich marcoviek, ved si tu piseme dookola ti isti ludia... :frowning2: :frowning2:
27. feb 2009 o 13:19  • Odpovedz
tak ked to maju v pazi, kaslat na ne, ved my sa predsa nikomu vnucovat nebudeme, nie? kto nechce anejavi zaujem, toho zbytocne prehovarat. :wink: :wink:
27. feb 2009 o 13:43  • Odpovedz
mas pravdu, ved vsetci vedia ze sa chysta stretko...no a podla mna zostava sme dobra, a vsetci ostatni su samozrejme tiez vytani... :slight_smile: :wink:
27. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz
anez - tie 3-lozkove su nepouzitelne, lebo maju oddelene postele a mozno to ich odradza, nedaju sa spojit :confounded: , ale ked iny penzion, ci hotel sme nenasli, neboj bude dobre, aj 8 parov sa zabavime a urcite nas ostatne baby pridu pozriet :wink: :slight_smile:
27. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz
som sa sem nechtiac votrela.. :slight_smile:

ze 8 parov, asi zacnem zavidiet :grinning: aj my chystame stretko, ale nas je zatial 28 parov a to sa uz tusim tri odhlasili.. neviem si predstavit, ako bude take obrovske stretko prebiehat..
27. feb 2009 o 19:45  • Odpovedz
babulky ja sa tesim aj ked nas tam bude tak malo aspon si stihneme dobre pokecat a nebudem mat problem s tym ze kto je kto :grinning: :grinning: :grinning: no mna oddelene postele vobec neodradzaju pre Elisku mam prenosnu postielku a aspon mi nebude muz do ucha chrapat teda ak pojde lebo ja idem aj bez neho ked nahodou nebude moct tak musim neaky povoz zohnat :wink:
27. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz
Nevadi, ze nas je menej, pokecame. :sweat_smile: Blcha, vsak mas toho sarkana, nie?
27. feb 2009 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz
deina no vidis na sarkana som skoro zabudla :sunglasses:
27. feb 2009 o 21:32  • Odpovedz
blska nechcem ta sklamat ale ked som hovorila s tou pani z hotela, tiezsom sa pytala na detsku postielku a ona mi povedala ze v tych izbach uz moc miesto na postielku nieje, tam budes rada ak si zlozis batozinu... :grinning: bude inak zaujimave ako sa mi rozlozime, mozno aj pred izbou :grinning: a kde budeme parkovat kociky?? :sweat_smile:
27. feb 2009 o 23:10  • Odpovedz
jaja ja tam tu postielku neako narvem nic sa neboj a kociky odparkujeme na recepcii :grinning: :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 23:11  • Odpovedz
podla mna by sme mohli aj vystahovat izbu na chodbu ak sa do nej nevtrepeme :grinning: nooo tak na recepcii budu mat radost, ked tam pristavime tu vesmirnu lod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2009 o 23:16  • Odpovedz
jaaaaj a ozaj, budeme sa oslovovat nickom alebo menom? Bo ja furt niekedy neviem kto je kto :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 23:16  • Odpovedz
baby, blaznite??? :confused: :confused: :confused: a to potom ako budeme spat?

to akoze dam danusa spat na manzelsku a my pojdeme kecat s vami? alebo manzel bude o 8 spat s danusom alebo ako?
akoze ked to takto ma byt, tak my nikam nejdeme :confused: :confused: to sme uz mohli radsej zostat faaak v tom predtym penzione, Maxim. a tiez ako pise jaja, kociky budu na chodbe? a ozikm teraz mi napadlo, zistoval niekto ze ako to tam vyzera, alebo ta,m teda niekto bol nejkae ine maminy?
27. feb 2009 o 23:20  • Odpovedz
anez- no u nas manzel tak ci tak musi zostat s babami v izbe lebo dve postileky neberieme ani nemame, a tu detsku ohradku tam narves, pripadne poposuvas stolicku a stol a bude to, to sa neboj... a kociky to nieje nas problem, nemozu ich nechat pred penzionom vonku predsa tak hadam aj na to tam myslia ze rodiny s detmi tam chodia s kocikmi :wink:
Ako to tam vyzera vieme len z fotiek :wink:
27. feb 2009 o 23:25  • Odpovedz
tak my sme si s muzikom povedali, ze pojdme edo PD aspon na otocku to tam omrknut a pofotit a potom dame vediet, este skor ako zaplatime zalohu. :wink: :wink:
27. feb 2009 o 23:29  • Odpovedz
ja uz som muza pripravovala na to ze ked mala pojde spat tak on bude na nu davat pozor vysielacky pre istotu zoberieme ale ved ked bude mat kazdy tak sa budu asi rusit nie :confused: :confused:
no a asi sa budeme oslovovat nickmi tak sme zvyknute lenze ja mam taky blby to ako budeme v zoo a vy budete na mna kricat ze hej blcha pockaj .
no a snad tam bude neaka miestnost kde nam daju kociky treba to vsetko zistit a co ked je nas tak malo nezajedname ten hotel pod zamkom :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. feb 2009 o 23:31  • Odpovedz
blska mna teraz napadlo ze aj ked bude muz s detmi spat na manzelskej posteli, ta postel bude z jednej strany neistena kedze ja tam nebudem, takze to je celkom slusna moznost ze sa mi z tej postele strepu na zem, ze? :confused: :confused: ako ja potom pojdem vonka s vami hyrit? :confused:

Tak to je najmenej, teba mozme volat po mene, dobre Evicka? (dufam ze som sa teraz nesekla :sweat_smile: )

anez- to je super napad ak by sa vam podarilo to tam ist pozriet :slight_smile: :slight_smile:
27. feb 2009 o 23:37  • Odpovedz
jaja tak meno si trafila presne :grinning:
a s tym spanim to neako vyriesime na mieste nic sa nebojte to zmakneme v najhorsom pripade budeme sediet aj s muzmi na chodbe a susotat a pri tom pocuvat ktore dieta prve spadne z postele :grinning: :grinning:
inak ja tam tu postielku narvem aj keby sa nedalo mne Eliska na velkej posteli nezaspi :wink:
27. feb 2009 o 23:41  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.