• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
to narves, neboj :slight_smile:
...len ja sa fakt teraz obavam o to spanie...to mi neprejde u muza ze on bude s nimi sam na posteli ved to je takmer iste ze sa strepu dole ony stale cestuju no a ked budu obe vedla seba, neviem neviem do kelu som to nepremyslela... :confounded: :confounded: jedine prirazit nieco z druhej strany tej postele... :confused:
27. feb 2009 o 23:46  • Odpovedz
jaja a to nemas aspon jednu cestovnu postielku?
27. feb 2009 o 23:48  • Odpovedz
...mame jednu tuna ale nejdeme ju trepat na slovensko lebo stopro by v nej nezaspali, ony sa v nej nechceli ani hravat, hrozne v tom revali...tak ako sme ju kupili tak sme ju aj odlozili na povalu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2009 o 23:50  • Odpovedz
takze super kupa :wink: neboj neako to tam vymyslime nebudeme predsa popredu stresovat no nie :sunglasses: :sunglasses:
Eliska sa v tej nasej cestovnej hrava este v nej nespala tak tiez neviem ako tam zaspi ale ved tie nase deticky cez den riadne unavyme a potom zaspia vsade a pekne celu noc :slight_smile:
27. feb 2009 o 23:53  • Odpovedz
...nooo tak u nas tych super nakupov bolo viac, moj manzel by ti vedel vypravat cim vsetkym uz mame zapratanu povalu... :grinning: este ze ma teraz nepocuje... :grinning:

No dobre tak odlozme paniku na neskor ked to uz bude aktualne... :sunglasses: :sunglasses:
27. feb 2009 o 23:55  • Odpovedz
inak mojmu muzovy sa ten penzion nitra vobec nepaci povedal ze to ako keby sme do pionierskeho tabora isli :grinning: :grinning: ale on na vsetko frfle a potom je spokojny takze z toho si tazku hlavu nerobim :wink:
27. feb 2009 o 23:59  • Odpovedz
ved to si mu nemala ukazovat kam ideme :grinning: ja mojmu muzovi ukazem fotky tak hodinu pred odchodom :grinning: :grinning: ozaj a o ktorej si tam dame zraz? niekedy an obed? :sweat_smile:
28. feb 2009 o 00:00  • Odpovedz
ja neviem ale ako sa poznam tak my vyrazime hned rano a cesta nam bude trvat tak necele dve hodinky :wink:
28. feb 2009 o 00:03  • Odpovedz
jaj tak to ja nemam ponatia ako dlho tam pojdeme, som este nekukala na mape, a manzel bude soferovat a ak ho ja budem navigovat tak snad tam do nedele dorazime :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

uvidime ake spravy prinesie anez...
28. feb 2009 o 00:05  • Odpovedz
ze muzovy bleeeeeee uz nevidim co pisem ale ved mne sa to casto stava taketo chyby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2009 o 00:05  • Odpovedz
ja som presne tu istu chybu spravila teraz vecer jak kecame v marcovkach, ze "muzovy" :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2009 o 00:10  • Odpovedz
blcha a jaja - to som sa pobavila :grinning: :slight_smile: , na mna budete volat mamatata, to je od veci nie, budu na vas pozerat, ze co vam harasi :sweat_smile: , jasne, ze po mene :slight_smile:
anez - oki, tak potom to zaplatime, ked to presnoris :sweat_smile: :dizzy_face:
28. feb 2009 o 11:43  • Odpovedz
mamtata atz si janka tusim ze? tak ja si vypisem kazdeho kto ide na stretko a budem sa povinne ucit mena ok? :sunglasses:
28. feb 2009 o 12:37  • Odpovedz
ano Evka :slight_smile: , oki, uz odteraz sa mozeme oslovovat menami, je to intimnejsie :grinning: :slight_smile:
28. feb 2009 o 18:18  • Odpovedz
Pozooooor tak tu sa uz do intimnosti zachadza, co keby sme si vymenili aj ciselka (mobilne samozrejme) :grinning: :wink:
28. feb 2009 o 22:51  • Odpovedz
jani - mozeme, co by nie :wink: :slight_smile: ja davam ako prva do placu 0905981441, volaj zavolaj mi do klubu :grinning: :slight_smile:
1. mar 2009 o 10:08  • Odpovedz
jani, no to nejdem riskovat, boh vie kam by ma to presmerovalo, cooo? :grinning: :wink:

Tak som robila prieskum trhu prihlasenych kusov s ich menami :slight_smile:

blcha-evicka
kristina-kristinka (to len tipujem, mozno je to katka :slight_smile:)
jaz-??? :sweat_smile:
anez-anezka
ivula-ivetka
deina-danka
mamatata-janka
petuska-petka

Dufam ze som to nepoplietla ak ano tak sa ospravedlnujem... :wink:
1. mar 2009 o 11:37  • Odpovedz
jaz je tiez Janka, sme tu styri menovkyne :slight_smile: ,
Jani to je naozaj moje cislo, neboj sa neni to erot... linka :grinning: :wink:
1. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz
jeeej to som nevedela, styri janky to bude haluska ked sa budeme takto menami oslovovat :grinning: :sweat_smile:
ouki, tak ja som si ho poznacila, ved pred stretkom si potom mozme cez IPecky vymenit cisileka aby sme mali v pripade nudze, ako napriklad keby jaja nahodou zabludila... :wink:
1. mar 2009 o 13:39  • Odpovedz
no tak to je super ze uz mame zoznam ved je to celkom lahke vsetky to mate skro rovnake len mamatata jaz ostatne budem vediet podla nicku :slight_smile:
mamatata neviem ci bolo rozumne sem supnut tvoje ciselko ved fakt nevies aky uchylaci to tu mozu cita a ked zavola do klubu? :confused:
1. mar 2009 o 20:46  • Odpovedz
To mame tolko Janiek? :grinning:

Mamatatajanka, ty si smela, ze cislo sem hodis. :sweat_smile: Radsej si ho mala poslat cez ...

To nemyslite vazne, ze sa tam nezmesti postielka aj so vsetkym, co k tomu treba. Kebyze krpec spi s nami v posteli, tak sa vyspi asi tak on a nikto viac. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: S nim sa spat v jednej posteli neda. A manzel s nim ani nespava, lebo sa boji, ze ho pripuci (co je dost mozne, mna pripucit zvykne :grinning: ). Anez sa tam kedy chysta?
2. mar 2009 o 14:15  •  2 deti  • Odpovedz
deina- podla mna tam tu prenosnu postielku narves, vies ja som sa pytala na dvojkove izby + postielku a mala som pocit ze ona to povedala preto aby sme si potom radsej zobrali tu 3-kovu izbu (dvaja dospeli+1 dieta) aby na tom viac zarobili, ale ona nevedela ake stare budeme mat deti...Ak sa tam ta postielka nebude zmestiti tak vystahujes pred izbu stolik so stolickami a hotovo :wink:

Ale naozaj by bolo dobre keby to niekto este omrkol...lebo 70% zaloha je podla mna aj dost... :confused:
2. mar 2009 o 15:58  • Odpovedz
Dobre, tak ma nestraste. :grinning: Furt beriem polku bytu na cesty.
2. mar 2009 o 21:52  •  2 deti  • Odpovedz
no tak ja dufam ze pred odchodom tu hodite zoznam veci co beriete nech viem co mam pobalit teda hlavne pre deticky mne stacia rifle botasky a tricko :slight_smile:
2. mar 2009 o 22:11  • Odpovedz
Ja nahadzem, co mi pride pod ruku a bude sa mi to zdat aspon trochu potrebne. :sweat_smile:
3. mar 2009 o 12:45  •  2 deti  • Odpovedz
blska, tak to ja si uz teraz spisujem zoznam co zobrat ale podla mna to nebude mat daleko od toho, ako ked sme cestovali na 2 tyzdne ku svokrovcom... :grinning: :grinning:
3. mar 2009 o 14:02  • Odpovedz
tak konečne som sa dostala aj sem kuknut ako pokračuje planovanie. Super anez ak tam pojdete kuknut, aspon budeme vediet.
My tiež berieme cestovnu postielku, to sa tam isto narve, manžel predsa tiež chce ist von... :grinning:
No neprehanajte to s tými vecami aby sa dalo aj po chodbách prejst :grinning:
A výmena tých čisel je dobry napad, ked prideme v sobotu aby sme sa s vami mohli skontaktovat, nieže este zabludime.
3. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz
Jaja, ty by si si rozumela s mojim manzelom, ten furt vsetko planuje, vzdy ma vsetko taaak krasne naplanovane... a ja z rodiny, co bude ako bude, ved nejako bude, balim na poslednu chvilu. :grinning: Niekedy ho z nas ide porazit.
5. mar 2009 o 08:54  •  2 deti  • Odpovedz
cauky babenky,

ako vas citam, manzel presne o tej chodbe uvazoval :grinning: :grinning: ze baby budu dole zurovat a chlapi su urobia chodbovicu a budu strazit deti :grinning:

manzelik siel dnes do PD a aj sa zastavi v tej Nitre, vse pokuka, pofoti, tak v pondelok dma vediet a nahodim foto. len mu musim este fuuurt volat, aby nezabudol. sak chlap :wink: :wink:
7. mar 2009 o 08:41  • Odpovedz
anez - to je super, už sa teším na foto, a recnzie :wink:
7. mar 2009 o 20:39  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.