• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
Jooj, to je super, Anez. :sweat_smile:

Nam sa to trosku komplikuje, ale verim, ze vsetko dobre dopadne a pojdeme bez problemov.
7. mar 2009 o 21:42  •  2 deti  • Odpovedz
Aj som tu zabudla nakuknut :wink:
Deini tak to by si si ty potom rozumela s mojim, on si vzdy zacne balit kufor 3 hodiny pred odchodom ked niekam ideme, a to mna uz vtedy vystiera... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anze- parada, tesim sa na novinky :wink:
7. mar 2009 o 21:51  • Odpovedz
babulky tak ja sa tak tesim ta oslava sa rusi tak uz nemame ziadne prekazku len aby sme boli vsetci zdravi :slight_smile:
anezka nech to tam dobre pofoti a keby to nebolo dobre este stale to mozme zmenit no nie nech vieme do coho ideme :slight_smile:
7. mar 2009 o 22:26  • Odpovedz
tak dnes to nestihol tam vybehnut, lebo bol s brachom na chate, ako chalupe, pokukat, ci ich envykradli a tak
ale zajtra tam vybehne, ma nakazane ze sa ma spytat na to, kam kociky, ma kuk do izieb a zistit, ci s atam zmesti postielka a este aj nase kufre, veci a tak. akp sa odtial dostaneme do mesta, ci je tam ok cesta ked pojdeme pesi s kocikami....
co este sa ma spytat?
a jasna vec, ze vse pofotit
som mu povedala, ze ked sa mu to nebude lubit, nech pokuka nieco ine ahned aj pofoti. tak som zvedava
7. mar 2009 o 22:50  • Odpovedz
anez- tvoj muzik je velmi zlaty ze sa takto obetuje a vsetko to pobeha a pofoti, ako prieskumnik :sweat_smile: Som zvedava, co sa dozvieme, mna by zaujimalo ci sa to v tej izbe bude dat nejako "upravit" napr. premiestnit stolik a prirazit ho k posteli alebo ci sa tam vobec styria narveme ked to je izba pre dvoch... :confused: :confused:
8. mar 2009 o 12:39  • Odpovedz
no aj ja sa tesim ze co tam pozistuje dufam ze to tam bude dobre :slight_smile:
8. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz
no baby, tak muzik tam bol. ale mali zatvorene s tatzom to cele obehali dokola, pofotil co s adalo. vnutri nebol
a zistil, ze je to uuuuplny des. stoji to vedla nejakej budovy kde robia STK - takze tam byva kooopec aut, je to na frekventovanej ceste, ked budeme chciet ist s kocikom do bopjnicom, tak tlacit do kopca. okolie ooooo nicom, jedine co je plus, ze je tam ohnisko a to je vse. vnutri nebol, tak izby nevie ako su na tom.
jednoducho nedoporucuje, mame si najst nieco ine. hovorilmze ten maxim bol ooovela lepsi, ze mali sme zostat radsje pri nom. baby, tak ja teraz njeviem, co a ako. :confused: :confused:
8. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz
anezka a nemohol by aj do maximu vybehnut pozriet?
8. mar 2009 o 13:16  • Odpovedz
blcha, poviem mu. joooj, len neviem kedy tam pojde, lebo musi otravovat niekoho aby ho tam odviezol, kedze nema vodicak :wink: :wink:
8. mar 2009 o 13:19  • Odpovedz
anezka v limbe nebola restauracia :wink: do prcic tusim sme mali pekne nechat ten maxim a nespekulovat :unamused:
8. mar 2009 o 13:22  • Odpovedz
8. mar 2009 o 13:23  • Odpovedz
a je tam len 5 dvojlozkovych izieb to by sme sa nezmestili
8. mar 2009 o 13:25  • Odpovedz
tusim idem dole za svokrom nech zisti tu cenu do toho hotela pod zamkom :wink:
8. mar 2009 o 13:27  • Odpovedz
blcha chod, ja som kukala este na ten hotel LIPA
http://www.bojnice.net/slovak/reservation/simple.php?id=4
8. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz
inac ja som v tej Lipe bola, dva roky dozadu, dvaja kamosi tam boli ubytovani a s majom chodievame k nim na terasu na pivko al. kofcu, tam je to kraaasne je to priamo v centre bojnic. tusim tam idme zavolat, ci maju voobec volne
8. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz
http://www.hotel-lipa-bojnice.sk/

to je priamo linkna ten hotel Lipa
8. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz
anezka aj to je celkom fajn aj cena celkom dobra :wink:
8. mar 2009 o 13:44  • Odpovedz
baby, tak volala som tam, daju mi o chvilku vediet, isli zistit co a ako, nech necakam na linke.
baby a kolko nas vlastne je?

inac maju tam teraz akciu do 30.4. izba 2 postelova na dve noci za 65 E
a rodinny apartman za 110 E - max. 5 osob, pozostava z dvoch izieb
8. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz
anez- to vaaazne? :confused: a na fotkach to vyzeralo celkom dobre, no skodaaaaa :frowning2:

Ono je vela penzionov kde by sa dalo ist, lenze ked sme hladali tak kapacita vsade 8-9 izieb maximim- ale to sme vtedy este mysleli ze sa nas prihlasi viac :confused:
Tak ak nas isto pojde len 9 rodin tak je viacej moznosti- hlavne nech ten penzion ma restiku alebo aspon nejaku jedalen :sweat_smile:

Lipa vyzera pekne, len ma celkovu kapacitu 27 lozok, to nam asi nevyda :confused:
8. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz
tak nic :unamused: :unamused:
maju volnu len jednu trojku a dva apartmany, to je o nicom, malo :angry: :angry:
8. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz
baby ved ked tam bude malo dvojlozkovzch mozme ist dve rodiny do apartmanu teda mne by to nevadilo :wink:
8. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz
takze nic :frowning2: svokor teraz spi ale ked sa zobudi tak tam zavola len neviem to bude asi aj tak drahe ten hotel pod zamkom tak radsej kuknime este nieco ine :wink:
8. mar 2009 o 13:49  • Odpovedz
skodav :unamused: ta Lipa mala aj detske ihrisko...
8. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz
blcha , nooo to je drahe jak svina tam stoji 2 lozk. izba 73E na noc. v lipe by sme mohli mat dve noci za 65 E - skooooda, ze to nie je volne, amme ale pech :angry: :angry:
8. mar 2009 o 13:52  • Odpovedz
jaja - do lipy budeme chodit na ihrisko a my na pivko al. kofcu :grinning:
8. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz
baby obvolala som este enjake penziony, ale vsade maju max. 5 dvojlozk. izieb
co spravime?? :confused: :confused:
8. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz
aj maxim je uz obsadeny? :wink:
8. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz
blcha, to neviem, ale ja tam volat nechcem, kedze mi to je blbe, ked som to objednala a potom zrusila, nech tam zavola niekto iny :wink: :wink:
8. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz
anezka ja by som tam aj zavolala akurat teraz som bez hlasu nemozem ani rozpravat :frowning2:
8. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.