• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
Ja by som ostala tam kde to mame zajednane (zatial) maxim je rozdeleny do dvoch budov takze by sme neboli spolu, ziadna chodbovica by nebola :grinning: druha budova je do kopca a jedalen je tiez len v jednej budove, to by bolo o drzku +ten strmy teren... :rolling_eyes:
8. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz
jaja a kolko tych izieb bolo v tej budove kde je aj restika? nezmestili by sme sa tam? podla mn ao ten strmy teren ani tak nejde. ved aj tak budeme deckam za chrbtom. takze toto by som ako problem nevidela. skor sa mi nebude chciet slapat do kopca hore do bojnic a cez tu hnusnu rusnu cestu. no neviem, neviem, ale keby sa zmestili do jednje budovy tak podme radsej tam do maximu :wink: :wink:
8. mar 2009 o 14:44  • Odpovedz
anez- to veru neviem kolko je v tej dolnej budove izieb, na tej stranke to nepisu, bolo by tam treba zavolat inak neviem ako by sme to zistili....inak ja som myslela ze do ZOO by sme isli autami, ci nie? Alebo ty myslis Bojnice ako mesto?
8. mar 2009 o 15:28  • Odpovedz
...skusala som asi 4x volat do Maximu na pevnu ale nikto to nebere, vzdy ma presmerovalo na odkazovac...inak kazdy navstevnik ktory ma meno alebo priezvisko Maxim dostane 20% zlavu...ja mam kamosku a ona ma veelkeho psa a vola sa Maxim mozno by mi ho pozicala... :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 15:41  • Odpovedz
podla mna je tiez jedno aky bude teren lebo aj na rovine budeme musiet behat po deckach :wink:
jaja ja som si myslela ze do zoo pojdeme pekne na prechadzku s kocikmi ved to nebude daleko to je tam vsetko pokope nie?
8. mar 2009 o 20:32  • Odpovedz
jaja - ked chceme ist pesi do bojnic, tak uz mozeme ist pesi aj do zoo, sak zoo je v bojniciach -. to je hned pri zamku, kusocek od napr. toho hotela pod zamkom.
8. mar 2009 o 20:33  • Odpovedz
a ozik, muzik pojde zajtra do toho maximu a aj do tej nitry este raz. a co ma este pokukat a spytat sa. nech mu to vse nadiktujem :sweat_smile: :sweat_smile:
8. mar 2009 o 20:34  • Odpovedz
mohol by sa spytat ci tam bude pre nas neaka miestnost kde sa budu deticky hrat v pripade zleho pocasia neaky salonik alebo take nieco :wink:
svokor dnes volal do toho hotela pod zamkom ale neboli tam ty kompetentny co by mu vedeli tu zlavu povedat tak skusi este zajtra potom dam vediet ze za kolko by to bolo ale do sumy co je v nitre sa podla mna nemame sancu zmestit ale zasa by to bolo uplne o niecom inom
8. mar 2009 o 20:42  • Odpovedz
blcha pokope su bojnice, zamok, restiky, zoo, park a tak. ale ten penzion nitra ci co to je doost dole, od ruky, sak kuknite na mapu
8. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz
http://www.travelguide.sk/svk/ubytovanie/penzion-nitra_53551_0_2.html

baby ta nitra je na opatovskej ceste - to je hlavny tah na opatovce taka siiiroka cesta. a my budeme musiet vyslapat az hoooore k zamku. alebo teda do bojnic lebo hentie ulicky bernolakova, prievidzska, tam nist nie je
8. mar 2009 o 20:45  • Odpovedz
Ok dievcence vsak som sa len pytala bo ja som v Bojniciach nikdy nebola tak nemam potuchy co je ako daleko, ale ked poviete ze to je vsetko po ruke tak vam veriim :wink:
8. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz
jaja, jaaaaj, :wink: :wink: jasna evc, pytaj sa co len sces :grinning:
8. mar 2009 o 21:57  • Odpovedz
No tak to mapujem, ak by ani ten Maxim nevysiel tak co hovorite na penzion Bojnice?

http://www.penzionbojnice.sk/index.html ceny su porovnatelne s maximom alebo Nitrou...

Ponúkame ubytovanie v sedemnástich jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Celkový počet lôžok je 43. Všetky izby sú nefajčiarske. K výbave izieb patrí kúpeľňa so sprchovacím kútom a televízny prijímač so satelitným programom.
8. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz
babulky to je sola že sa nám nedarí :unamused: , jajuš ten penzion vypadá celkom gut :confused:
8. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz
jaja, ten vyzera super, poviem Majovi nech ho kukne. a to mame kusok do centra bojnic. ten hotel sa nachadza na ceste, ked ides z Prievidze do Bojnic na zamok. :slight_smile: :slight_smile:
8. mar 2009 o 22:21  • Odpovedz
a kukam, ze v tych izbach je aj doost miesta, ze s atam postielka v poho zmesti :slight_smile: :slight_smile:
8. mar 2009 o 22:21  • Odpovedz
anez- chudacik tvoj manzel, pockaj si necha za chvilu za to platii, ked prideme tak si od nas vyzbiera za "prieskumne" :grinning: :wink:

Aj mne sa pozdava, len treba hlavne zistit ci maju na ten termin volno :slight_smile: :slight_smile:
8. mar 2009 o 22:24  • Odpovedz
veru anez je zlatý že sa tak obetuje pre nás, má u nás pivo :wink:
8. mar 2009 o 22:25  • Odpovedz
Inak nieje tam restika- robia len ranajky a obedy a vecere poskytuju podla dohody ale to by hadam az tak nevadilo, prinajhorsom si objedname pizzu :wink:
8. mar 2009 o 22:31  • Odpovedz
jaja, hned rano tam volam a potom poslem maja :grinning: nebojkaj, sak mi mu kazda nalejeme a to bude mat ako "prieskumne" - a bude jak srot, neva, on je taaaky zlaty ked je nasrotovany :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: joooj ako sa uz nanho tesim, to bude sexik :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2009 o 22:32  • Odpovedz
jaja to je v poho, lebo restiky su uz blizucko :wink: :wink:
A tiez sa tam nespomina ziadna spolocenska miestnost, terasa, posedenie alebo take nieco :confused: tak by bolo ozaj dobre ak by sa to mohlo omrknut aby sme sa zase neunahlili...inak ta ich webova stranka je dost biedna :fearful:
anez- no mi je jasne ze ty mu to uz volako splatiis :grinning: :wink:
8. mar 2009 o 22:33  • Odpovedz
babulky nieco vyberte mne uz je to jedno hlavne nech sa stretneme a a by sa tam detickam pacilo :slight_smile:
8. mar 2009 o 22:34  • Odpovedz
baby a este v tej nitre, teda od nitry nejde chodnik, az o nejakch 300 m, teda museli by sme ist po tej frekventovanej ceste. :confused: :confused: :confused: takze ta nitra podla mna uuplne zle. muzik povedal, aby sme vse pokukali, co chceme a rano mi vola ze ako sme sa rozhodli, kam ma ist pokukat a co ma pozistovat
8. mar 2009 o 22:37  • Odpovedz
...no ja som presla zo 10 tych penzionov, ale bud maju malu kapacitu alebo maju len apartmany za nekrestansku cenu, takze zatial len ten Maxim alebo tento penzion Bojnice, uvidime co sa az toho nakoniec vykluje... :sweat_smile: mozno po ceste na nieco este natrafi :sweat_smile:
8. mar 2009 o 22:50  • Odpovedz
anez- ak bude moznost nech skusi omrknut predsa len ten penzion Limba, vyzera dobre ma aj terasu, sice nema restiku ale pisu tam ze stravovanie zabezpecene 400 m od objektu, to nieje az tak hrozne daleko...to len ak uz by nic ine nebolo, inak penzion vyzera dobre :wink:

http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/hotel/bojnice/15683/objekt-detailne.htm
8. mar 2009 o 22:54  • Odpovedz
ahaaa tak nic, Limba ma len 5 izieb, som zabudla... :confounded: :rolling_eyes:
8. mar 2009 o 22:55  • Odpovedz
jaja, nooo ten je super, to som pisala uz vyssie, ale blcha napisala, ze je tam len 5 tych izieb skoooda.
8. mar 2009 o 22:58  • Odpovedz
...inak moj drahy prave povedal ze pojde hocikde, len aby tam robili nablizku bryndzove halusky :sweat_smile: tak anez mas pre muzika dalsiu indiciu :wink:
8. mar 2009 o 22:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.