• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
jaja bryndzaky robia v tom salasi, co sme to kukali este na zac. :wink: :wink:
8. mar 2009 o 23:02  • Odpovedz
no dufam ze aj v restikach budu nejake tie halusticky, uz teraz slintam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2009 o 23:03  • Odpovedz
anez- kukni toto, 5 minut od zamku a veeelku kapacitu maju tak mozno by aj miesto bolo

http://www.hotelregia.sk/ubytovanie.php
8. mar 2009 o 23:09  • Odpovedz
...je tam aj kaviaren, bar, restika a vyzera to na urovni ani ceny niesu take hrozne, co myslis? :sweat_smile:
8. mar 2009 o 23:11  • Odpovedz
jaja, toto poznam. zvonku to vyzera uuuplne ako komunisticky hotel. vnutri som nebola, ale toto by som brala zo vsetkeho asi najviac, vyhlad na celu prievidzu, kusticek od zamku a je to vlastne hned nad kupelami, neviem nveim, ci to nahodou ale nepatri do komplexu kupelov. zajtra zistim.
8. mar 2009 o 23:15  • Odpovedz
ved akurat pozeram galeriu mne to pride ako 12- poschodovy cinziak :sweat_smile: a ci to nieje hned vedla cesty lebo nevidim tam ziaden vybeh ani terasu...no ak by to mohol omrknut bolo by super, inak je tam polpenzia aj plna penzia, akurat sa plati za parkovne...no ale co uz... :confused:

Ved uvidime co zajtra pozistuje, niekam sa hadam uchylime :wink:
8. mar 2009 o 23:19  • Odpovedz
jaja ja to poznam - teda okolie, tak sa pytaj.
okolie je take, ze pred hotelom je oooobrovske parkovisko, nie je tam hned cesta, praveze je tam to parkovisko a okolo su stromy a ked pojdes dole takym brezkom tak prides do toho kupelnheo arealu - tam je kraaasne.
prave som volala s majkom - a hovoril, ze to nepatri do kupelov, je to zvlast, takze by to slo.

terasa tam nie je ziadna, ale hne dv kupeloch ich je veeela, tam si mozme ist sadnut, jooooj, toto by bolo asi najlepsie.
je to sice o nejakch 500 SK drahsie, ale ja by som bola za toto. aj majko hovoril ze radsej toto. mali by sme klud, pokoj, ale zaroven, ked si budeme chciet ist baby sadnut -. mozme ist do kupelov do tych kaviarniciek na terasky posediet aboli sme pritom kusocek od drobcov, keby bol nejaky problem.

a dalsia vec, ak bude sa chciet ist niekto okupat do napr. janovho bazena al. do kupelov jednoducho, ma to na skok. jooooj, podme sem :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2009 o 23:25  • Odpovedz
jajuš - neboj v reštikách skoro v každej robia brindzáky, ja ich tiež môžem :slight_smile:
8. mar 2009 o 23:27  • Odpovedz
8. mar 2009 o 23:28  • Odpovedz
...ja som akurat rozmyslala ze co s detmi? pre dospelych je to super ale pre decka ziaden park, vybeh, ihrisko, a taaak :unamused: najlepise by bola nejake terasa vecer aby sme si mohli doniest vlastne pitivo a sediet a kecat, a nie minat eurace v kaviarnickach, vies co myslim... :wink:
No a hlavne ten celodenny program pre deti je tam asi o nicom... :fearful: ale neviem takto na dialku posudit...
8. mar 2009 o 23:28  • Odpovedz
jajuš to vypadá dobre, to sa mi tiež páči, z vonka nič moc, ale vnútro vypadá slušne, aj keď fotky sú vždy krajšie ako skutočnosť :confused:
8. mar 2009 o 23:30  • Odpovedz
ano to rekreacne vyuzitie a relax je tam super, len nemyslim ze za tie dva dni to vyuzijeme, teda aspon ja nemam plavky... :grinning: :grinning:
Ale nie, mne ide hlavne o ten vybeh pre decka co tam s nimi budeme robit...ja by som to brala ako poslednu moznost, to potom radsej ten Maxim... :wink:
8. mar 2009 o 23:31  • Odpovedz
jaja ale ved v piatok prideme okolo obeda, t mozeme ist niekam na prechadzku a v sobotu sme cely den v ZOO - tam budeme aj obedovat. a v nedelu ideme prec. co chces aky program vymyslat?? :grinning: :grinning:

http://www.kupele-bojnice.sk/SK/sububyt.html

klinki si sem - na mapu kupelov. avidis to velke cervene nad LUX? tak to je ta Regia. a vsade okolo mas zelen, pred tymi liecebnymi domami su fontanky, jazierka, pri kupalisku cajka su preliezky, parky su pri zamku. toto je uuuplne pre decka. a nie smog nuchat na prievidzekej al. opatovskej ceste. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2009 o 23:34  • Odpovedz
aha, no tak takto do detailov to nepoznam, a to myslis ze budeme v ZOO cely den?? :confused:
Ja som myslela ze tak 2-3 hodinky, ved co sa da robit cely den v ZOO? Ved deti musia aj spat,j est, prebalit... tak som myslela ze spat a krmit budeme na hotely a potom pojdeme do ZOO na par hodin a potom nazad... :sweat_smile:

No dobre inak vsak ja niesom proti, tak nech to omrkne zajtra ale ostatnych 6 dievcat sa tiez este aj tak musi vyjadrit lebo predsa je to len troska drahsie... :wink:
8. mar 2009 o 23:43  • Odpovedz
...a to nas pustia do priestorov kupel na tie preliezky a okolo jazierok sa prechadzat aj ked tam nebudeme ubytovani? ci to nebude uzavrete len pre navstevnikov kupelov alebo tak... :confused:
8. mar 2009 o 23:45  • Odpovedz
...inak dobre to chapem ze 1 izba na 2 noci- 51.30 eur?
8. mar 2009 o 23:48  • Odpovedz
...lebo tam pisu ze: 1 izba na 1 noc- 39.50 E a potom pod tym: 1 izba na 2 noci -51.30 E tak to by vyslo este lacnejsie, nie? :confused: ci ako mam tomu cenniku chapat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
9. mar 2009 o 00:01  • Odpovedz
Kolko to teda stoji? My momentalne s peniazmi nie sme na tom bohvieako, kym je to tych 30 eur na noc, tak fajn. Ako daleko su vlastne kupele od Bojnic? To je smerom na ten salas, co som sem raz dala link (http://motoride.sk/?waypoint=34 - smerom na kemp)?
9. mar 2009 o 08:06  •  2 deti  • Odpovedz
baby - volala som do regii - tam vychadza noc pre dve osoby 52 E + ranajky 4E/osoba
podla mna je to drahe jaaak svina

volala som aj do penzionu bojnice - takze maju 17 izibe, kt. mozu byt 1, 2 al. 3 lozk. oni to upravia ako chceme.
2 - lozk. izba stoji 35, 19 E
+ ranajky 2.,32 E /osoba

je tam aj detsky kutik, parkovisko pre 12 aut a postriešok - taka teraska vzadu.

a maju zatial volne, ja som za tie bojnice, co poviete? psolem tam maja
9. mar 2009 o 09:43  • Odpovedz
...no ked som to cele zratala ze dvaja dospely na dve noci+ranajky+parkovne na dva dni...suma sumarum 85.26 E....ak ostatni budu suhlasit tak za seba hovorim ze OK :wink:
9. mar 2009 o 10:07  • Odpovedz
jaja, akoze 85, 26??? :confused: :confused: kde si nasla ze parkovne? a pockaj to si vypocitala cenu Penzion bojnice, ze?

2x 2post. izba -2x35,19 = 70, 38
4x ranajky - 4x 2,32 = 9,28
SPOLU 79, 66 E

ci pocitam zle?? :confused: :confused:
9. mar 2009 o 10:19  • Odpovedz
anez-jooooj pardon to Regia uctovala za parkovne, uz v tom mam hokej, tak potom by to malo byt ako pises, do tych 80 euracov... :slight_smile:
9. mar 2009 o 10:21  • Odpovedz
deina kukni tuto mapku:
http://www.kupele-bojnice.sk/SK/sububyt.html

daj si nalavo ze mapa kupelov. a tam vidis ze bojnicky zamok - no a bojnice su uuuplne napravo - nie je to vidiet na tej mapke.
ale z kupelov na zamok je asi 15 minut a z toho nasho penzionu Bojnice na zamok je tiez asi 15 minut.
9. mar 2009 o 10:22  • Odpovedz
no ale ako tak kukam na tu ich stranku - ona mi povedala inu sumu ako tam maju napisane, tak teraz neviem, ze ci je to aj s tym kupelnym poplatkom: 1€/osoba/noc alebo ako?
no, majo to okuka, vecer nahodim foto., a zajtra by sme sa mohli rozhodnut, ze co a ako, kam pojdeme, co poviete?
9. mar 2009 o 10:24  • Odpovedz
akurat mi volal Majko, ze je pred tym penzionom bojnice. ze vyzera to zvonka super, taky rodinny domcek, ide dnu, da vediet a co a ako. akam ma ist teda este kuk?
9. mar 2009 o 11:05  • Odpovedz
no tak majko uz odtial odisiel, ma aj prospekty, aj foto ale iba v mobile, ale sak neva
je to ze uuuuplne super, vsade blizko. izbicky su kraasne velike, maju aj TV. a su otocene do zahrady, do dvora. takzeje tam tichucko
je tam aj teraska spojena s tou jedalnou.
ak chceme mozeme si objednat aj obedy a vecere, ked nas je tak viacej.
keby prsalo a je blbe pocasie, nemaju nejaku extra miestnost, ale mozeme byt v tej jedalni.
tak co poviete?
9. mar 2009 o 11:34  • Odpovedz
anez -. super, bereme :wink: , môže byť :slight_smile:
9. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz
ivu aj mne sa to lubi, baby, tak kto ide? alebo teda kto je za penzion bojnice?
9. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz
baby, po dlhej dobe som sem nakukla, lebo my neprideme na noc urcite, tak nemusim nijako riesit ubytovanie, isli by sme len na jeden den a to na sobotu vas pozriet, pokial nebude nejako super humusne vonku..
9. mar 2009 o 11:42  • Odpovedz
ja som za :wink:
9. mar 2009 o 11:44  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.