• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
ja tiez suhlasim :slight_smile:

anez - a majkovi dakujeme :wink:
9. mar 2009 o 11:52  • Odpovedz
Takze dokopy je to priblizne 80 eur aj s ranajkami? No celkom dobre, poviem manzelovi, ale asi ano, paci sa mi to. :wink:
9. mar 2009 o 11:57  •  2 deti  • Odpovedz
9. mar 2009 o 12:37  • Odpovedz
no parada tak teda ideme do penzionu bojnice ? uz sa tesim a bude tam vybeh aj pre deti tak ze mi si sadneme niekde pred penzionom a oni tam budu moc behat? to by bolo super keby tam take nieco bolo :wink:
no a aky tam budeme mat program to sa musime tiez dohodnut neako lebo ked deticky nemaju rovnake rezimy aby sme sa neako zosuladili mne je to npr celkom jedno ja mozem ist vsade a hocikedy len cez obed budeme asi na hotely aby sa mala vyspala popripade bude spat v kociku :wink:
no a ja sa chystam ze vyrazime v piatok rano takze do obeda tam urcite budeme dufam ze nie jediny zabyvame sa dame malu spat potom by sme sa mohli vsetci stretnut pozoznamovat pripadne niekam vybehnut na prechadzku a v sobotu by sme mohli ist do zoo doobeda alebo poobede to je jedno no a v nedelu neviem kedy sa bude odchadzat ale ja by som navrhovala az vecer :wink:
9. mar 2009 o 12:47  • Odpovedz
blcha vybeh je tam taky ze vzadu je ta terasa a tam je to parkovisko. podla mna na tej teraske budeme aj tak len vecer, ved budeme vonku pri zamku, pri jazierkach, kukat kacicky, mozeme ist pozriet na sokoliarov :grinning:

my prideme tiez doobeda. a v nedelu pojdeme asi svokrovcom na obed a potom poobede domov, lebo o 6 musime byt v TT

nam je tiez jedno kde bude danuso spat, lebo on spi aj tak v kociku, takze nam je lepsie vonku :wink: :wink:
9. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz
anezka a kadial chodite do bojnic mohli by sme sa potom dohodnut a ist spolu ze by sme sa na dialnici stretli :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz
OK, baby je to fajn tiež suhlasim
Ináč my sa možeme ubytovat v sobotu až o 14 hod., kedy chcete ist do ZOO??
Neviem ako potom prist, aby sme mohli aj malu prebalit a dat jej napapat. niekde....
9. mar 2009 o 13:05  • Odpovedz
A budete si trubit? :grinning: A blikat.

Mne sa maly tiez vpohode vyspi v kociku, inak spava cez obed tak dve hodiny aj viac, priblizne od pol dvanastej.
9. mar 2009 o 13:06  •  2 deti  • Odpovedz
no my spinkame do 11 a potom spime o 15 hodky. Však ked bude fajne počasie tak pohodička, len človek nikdy nevie. Tiež by som nechcela aby mala cele ZOo ako minulý rok :grinning:
9. mar 2009 o 13:08  • Odpovedz
deina tak to mame podobne mne spava mala od 12 tak dve tri hodinky a myslim ze by aj v kociku spala keby bolo treba aj nakrmit ju mozem v terene ved uz je velka neako to tam vymyslime nech sa zabavime no nie :slight_smile:
9. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz
Ale zase v ZOO by spat naozaj nemali, pridu o zvieratka.
9. mar 2009 o 13:10  •  2 deti  • Odpovedz
No ja tipujem ze v aprili uz bude mat vacsina deticiek jeden spanok (dufam teda ze aspon tie nase ano) a to bude od 12-14 (tipujem) takz edo ZOO my by sme sli az ked sa vyspia, to by bolo fakt od veci keby tu ZOO prespali, takz emy sa prisposobime detom a nie davu... :wink:
9. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz
no tak sa mozeme dohodnut ze v sobotu do obeda budeme lebedit na hotelovej terase cakat na dalsie marcovky hrat sa s detickami popripade si povymienat tie darceky ked teda budeme neake kupovat a ked sa deturence vyspia tak pojdeme do zoo a mozme tam byt az do vecera ved tam je pekne spravime neaky piknik na trave pred zamkom a tak :wink:
9. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz
blska, inak myslsim ze v nedelu sa do 10-tej doobeda musime vystahovat, aspon tak som to citala vo vacsine penzionov, aby mohli po nas spratat a mohli prist dalsi hostia... :wink:
Ale to by nevadilo, vsak zbalime paksametle a este furt mozeme niekde vybehnut, hlavne majte na mysli tie bryndzove halusky, lebo to by mi moj muz neodpustil ze zmeskal svdabu najlepsieho kamarata a este aj o halusky prisiel :grinning: :grinning: :wink:
9. mar 2009 o 13:18  • Odpovedz
Na tom salasi robia dobre halusky, mnam mnam... ale peso neviem, ci by sme tam dosli, da sa ist cez les - co by bola sranda s kocikmi, nie? :sweat_smile:
9. mar 2009 o 13:19  •  2 deti  • Odpovedz
anez-jaaaj ozaj a je tam nejaka kuchynka alebo aspon rychlovarna kanvica...? :grinning: to som nepostrehla :sweat_smile:
9. mar 2009 o 13:20  • Odpovedz
jaja ja si kanvicu beriem z domu ked budem robit malej mliecko aby som nemusela po hotely behat rano a ani vecer :wink: a neboj halusky budu urcite aj v hotely robia :slight_smile:
9. mar 2009 o 13:22  • Odpovedz
Baby ja som z toho teraz debil, ja som myslela ze ideme do toho hotela regia-ten komunisticky cinziak, nie? tam sa ti to pacilo anez... :confused: a teraz diskutujeme o hoteli Bojnice... :confused:
Co mi uz sibe, kam to vlastne ideme?? :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz
na ten salas sa da ist jedine autom, ted ada sa ist aj peso cez les, ale je to hooodne vysoko. supnem deti do manuc a patapumov a pojdeme na turu na halusky :grinning: :grinning:

jaja - neviem, zistim.

no co sa tyka zoo, ono je otvorene do 6. ja som myslela ze tam pojdeme doobeda a ze tam budeme cely den. ale sak ako poviete. lebo kym sa vymotame z hotela, kym sa deti zobudia, tak uz budu aj 3 hodiny :confused: :confused:
9. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz
jaja - sak ano lubilo, ale ved tam je to drahe jak svina, tam stoji noc 53 E. bavime sa o Bojnice :wink: :wink:
9. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz
anez- tak to sa stale nevie kam ideme? :grinning: :grinning: a ja som sa uz tesila :grinning:

My manducy ani nosice nemame tak len ziadnu pesiu turistiku prosiiiim :sweat_smile: :sweat_smile: a To ZOO stihame aj keby sme o 15-tej isli preboha ved tri hodky co tam budeme robit... :sweat_smile: :sweat_smile:
9. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz
anez- jeeeezis a ja som bola v tom ze ideme do toho cinziaka :frowning2: lebo vsak tam si pislala ze su tie kupele, preliezky, jazierka a tak, nie????
9. mar 2009 o 14:00  • Odpovedz
ja si myslim ze zoo za tri hodinky v pohodicke zvladame este aj detick na somaroch stihneme povozit teda na ponikoch aj ked uz tam maju vacsinou len somarov :wink:
9. mar 2009 o 14:01  • Odpovedz
A kde su tie jazierka, preliezky, kacicky, a parky...? pri hoteli Bojnice? Baby ja v tom mam gulas pomooooooooc :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 14:03  • Odpovedz
Jasne, za 3 hodky obehneme ZOO aj 3x a este si aj s opicami pokecame, Levikom do papule nakukneme, teda mozno deticky tie viac neposlusne... :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz
toto pisu na tom penz. Bojnice: Ubytovať sa je možné od 14:00 v deň príchodu. Odubytovať sa je potrebné do 10:00 v deň odchodu
Takze bude zbytocne uz rano vyrazat, nechaju nas cakat na recepcii my teda prideme na tu 14-tu alebo 13-tu... :wink: a vlastne poobednajsi spanok budu mat deti v aute :wink:
9. mar 2009 o 14:10  • Odpovedz
noo ja som chodila do ZOO asi 5 x d roka, lebo som chodila do skol v prirode s deckami do bojnic - celu VS, takze my sme tam stravili cely den, tak preto. ale to boli vacsie deti, to sme faakt skoro vsetko obehali,a j tak sme to nestihli, ved to je obrovske. :wink: :wink:

jaja jazierka, a toto je vse je v kupeloch, ale aj pri zamku, pri ZOO. kukni na tu mapku co som hodila link vyssie, tie modre plochy, to mas jazierka.

pri hoteli bojnice nie je nic - to je ulica - kade sa ide z PD na zamok al. ZOO
9. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz
anez- a ako to je potom daleko z penz. Bojnice do ZOO?
9. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz
to preco az o 14 to mi pokazili cely plan :angry: ved mozme ist najskor do zoo a ked uz zatvoria pobehame okolo zamku tam je tiez pekne inak podla mna je to celkom jedno kade budeme chodit hlavne nech sa detickam paci a my aby sme mohli pokecat :slight_smile:
9. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz
jaja tak asi 15 min chodze :wink:
9. mar 2009 o 14:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.