• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
blska, ved to je akurat nie, zideme sa pred hotelom o 14-tej, ubytujeme sa nakrmime deti a avyrazame do ZOO, rano nebudes mat aspon zhon v klude sa napapate a nachystate na cestu... :wink:
Ci ako si to myslela? Vyrazit rano o 8-ej do ZOO? :sweat_smile: :sweat_smile:
9. mar 2009 o 14:28  • Odpovedz
jaja ale ved prideme v piatok a do zoo pojdeme v sobotu aby mohli ist aj tie ktore tam nebudu nocovat nie :confused: a ja som myslela ze vyrazime z domu rano stihnem sa tam troska zorientovat nakrmit malu dat spinkat a potom sa s vami pozoznamovat co poprichadzate poobede ale takto to asi spravim tak ze pojdeme z domu az o 12 nakrmim malu a spat bude v aute aj ked v aute asi tri hodinky nepotiahne lebo tolko dlho nepojdeme nam cesta tak do dvoch hodin bude trvat :wink:
9. mar 2009 o 14:33  • Odpovedz
blska, jasne mas pravdu, ja som myslela ze ideme v sobotu, som zabudla ze este mame piatok pred sebou prepac :slight_smile: :wink:
Aj ja to tak vidim najlepsie, doma ich nakrmit a vyrazit tak aby spali aspon nieco v aute aby sme tak na tu 14-tu boli tam :wink:
9. mar 2009 o 14:37  • Odpovedz
babulky tak co pojdeme do toho penzionu bojnice mali by sa asi vsetci vyjadrit ved si tu piseme len mi tri nech daju co najskor vsetci vediet kym je volne :wink:
tak ja idem na 100% zajednavam dvojlozkovu izbu so vsetkymi vymozenostami na cely vykend :grinning:
keby sa tu nahodou zasa nieco drazilo tak aj ja chcem budem tu az vecer tak na mna myslite :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 14:43  • Odpovedz
jasne, bojnice su odhlasovane :grinning: aj na predoslej strane sa to uz odkleplo tak to berme kym je tam miesto, aby sme nakoniec nesli stanovat... :grinning: :grinning:
9. mar 2009 o 15:33  • Odpovedz
baby, hodila som foto toho Penzionu Bojnice, manzelik - pako :angry: :angry: :angry: urobil az tri fotky a fotky z tej Nitry ani nedonesol, fotil to kamos, ze sak naco, ved tam nejdeme.

baby to co vidime na nete - je predok toho penzionu, ta terasa je vpredu, nie vzadu. spat budeme v pristavenej budove vzadu, kde je aj parkovisko - je tam total tichucko a tam je aj ten postriesok.

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2493852&vReferer=
9. mar 2009 o 20:19  • Odpovedz
super, veď ak to videl a hovorí že je to ok tak super, sa tak tešíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :grinning:
9. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz
tak sa tesim aj ja a dokonca aj muz povedal ze sa to da, ze hlavne ze do tej "stodoly" nejdeme tak hovoril tej nitre :grinning:
9. mar 2009 o 21:38  • Odpovedz
babenky len treba zase zrusit tu Nitru, neviem kedy bude nazad mamatata, lebo do 24.3 sme tam mali zaplatit zalohu...

anez- prosim ta nezabudni overit ci tam je ta spolocna kuchynka alebo tak... :wink:
9. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz
majko hovori, ze to tam asi nie je. ale ze tam voobec nie je problem s niecim takym ako zohriat vodu a pod. spolovcna kuchynka nie je - ale to je taky rodinny podnik, takze uuuuplne super :wink:
9. mar 2009 o 22:24  • Odpovedz
ok vsak neva, viac menej mi islo o mikrovlnku na ohrievanie mlieka alebo jedla ale tak hadam nam to dovolia zohriat tam niekde u nich v kuchyni alebo ako... :confused:
9. mar 2009 o 22:33  • Odpovedz
caute baby, idem volat do tych bojnic - kolko a ake izby mam teda zarezervovat?
10. mar 2009 o 12:46  • Odpovedz
anezka pre mna dvojlozkovu od piatka do nedele :wink:
10. mar 2009 o 12:48  • Odpovedz
baby tak objednam kolko? zatial co ja viem 8 dvojlozkovych? jaja - tebe trojku alebo ako?
10. mar 2009 o 13:12  • Odpovedz
anez- nam tiez 2-postelovu a tiez treba zistit kto ake chce ranajky, da sa vybrat klasicke alebo svedske stoly ale mozno im bude stacit ked im toto povieme az ked tam budeme tak aj na to sa mozes opytat :sweat_smile:
A skus sa aj na tu kuchynku lebo kukam ze ked to ma taku velku kapacitu, urcite tam aspon jedna spolocna bude :wink:
Inak by nas malo ist 9 tak radsej zahlas 9-dvojlozkovych :wink:
10. mar 2009 o 13:18  • Odpovedz
jaja
blcha
kristina
jaz
ivularadula
anez
deina
mamatata
petka

Vsetci tyto 9-ti by mali ist na 2 noci LEN Kristina a Petka na jednu noc.
10. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz
Ale vlastne Kristina ide zo soboty na nedelu a potom Petka pojde do jej izby (asi) zo soboty na nedelu takze to je v podstate 8 izieb...
10. mar 2009 o 13:26  • Odpovedz
sorry, kristina ide z piatka na sobotu... :sweat_smile:
10. mar 2009 o 13:26  • Odpovedz
no takze zarezervovala som 9 izieb dvojloz. este to mozeme v pohode zmenit.
je tam aj mikrovlnka k dispozicii, aj kanvica, mozeme poziadat, ale ja kanvicu tiez beriem, tak pohoda.

zalohu nemusime davat ziadnu

ranajky mame tiez rezervovane - stoja 3,98 € na osobu

2 lozk. izba: 35,19€ /noc - to je aj s kupelnym poplatkom
1 lozk. : 24,24€
3 lozk: 49, 47€

obedy s anedaju, ale vecere ano: bud studene - svedske stoly al. teple: polievka adruhe

ubytujeme sa v piatok od 14hod a odubytovat v nedelu do 10 hod

dalsie otazky? :wink: :wink:
10. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz
a ranajky su formou svedkych stolov, lebo nas je v podstate vela a vtedy klasicke nerobia
10. mar 2009 o 13:34  • Odpovedz
...na stanke v ich cenniku je napisane ze ranajky stoja 2.33 E :confused: to len tak z principu... :wink:
10. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz
ahaaa. OK ja som myslela ze to je cena za klasicke :wink:
10. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz
a vecere kolo stoja? ci to si nebudeme rezervovat?
10. mar 2009 o 13:37  • Odpovedz
vecere neviem, a to rezervujeme a dohodneme az namieste - povedala, ze nemusime rezervovat

idem do roboty, dojdem az vecer, pa
10. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz
no ja prídem za vami určite na stretko len neviem teda kedy a kde, stále sa to mení :confused:
10. mar 2009 o 13:59  •  1 dieťa  • Odpovedz
bubli, 24.-26.4 "penzion Bojnice" v Bojniciach :slight_smile: V sobotu chceme ist do ZOO tak hadam vyjde pocasie, bude super ak sa pridate :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz
bubli termin je od zaciatku stanoveny, len sa menilo miesto teda bojnice su tiez stanovene a iste, ale menilo sa miesto byvania, lebo nam niiist nevyhovuje :slight_smile: :slight_smile:

a tesime sa na vas. rezervujeme aj vas izbicku? ideme sem:
http://penzionbojnice.sk/
10. mar 2009 o 17:13  • Odpovedz
bubli podte cim viac nas bude tym lepsie zatial je nas len 9 rodin tak sa pridajte :slight_smile:
10. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz
boze baby aj ja by som sla.musim nieco vymysliet :unamused:
11. mar 2009 o 01:50  • Odpovedz
capy-to by bolo super keby sa vam podarilo prist :sweat_smile: a nemohla by si namiesto manzela zobrat kamaratku alebo niekoho...? :sweat_smile: Aspon na jedno noooc :dizzy_face:
11. mar 2009 o 03:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.