• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
ahojte babulky, vidim, ze ste zmenili hotel, ale moze byt, ja sa prisposobim a zrusim teda ten penzion Nitra, dufam, ze tento penzion je uz naisto a dakujem Janke, ze ma prihlasila, lebo my urcite ideme a velmi sa tesime, teraz sme imobilny, lebo mame uz druhy tyzden v oprave auto, tak sme u nasich. Keby bolo nieco nutne zaplatit, tak som tam hodila mobil, ale zatial mi nikto nevolal, ani nijaky uchylak :wink: :grinning:
pisem od kamosky, tak este buduci tyzden ju budem otravovat a kontaktovat vas, pa zatial drzte sa a uz sa to blizi, je to to cobydup :wink: :slight_smile:
12. mar 2009 o 16:45  • Odpovedz
jani, ak ti chyba nejaky uchylak na drate tak povedz, ja ti zavolam... :grinning: :grinning: :wink:
12. mar 2009 o 17:20  • Odpovedz
kocky tak prave bolo v spravach ze sa v bojnickej zoo narodila mala tava tak ju budeme moct okuknut teda je to maly taviak vola sa Latif :grinning:
12. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz
blska, jeeej parada tak to uz len koli Latifovi tu ZOO nemozeme zameskat... :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz
...a cislo na Latifa nemas? :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz
jaja este ma len tri tyzdne takze zatial nema mobil :sunglasses:
12. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz
ze latif? :sweat_smile: :sweat_smile: hahah ja odpadnem ake meno :grinning: chudak latif
12. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz
anez naaaahodou, na tavu meno ako vysite :grinning: :grinning:

blska, pocuj nejako vela toho o nom vies... :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz
jaja tak to jo, som si neuvedomila, ze tava :slight_smile: :slight_smile:
12. mar 2009 o 21:51  • Odpovedz
no a nahodou este viem ze je bielej farby :sunglasses: :sunglasses:
12. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz
Babenky inak ved to uz je skoro za mesiac ta nasa seslost tak by sme mohli aj ulohy podelit ze kto co kolko ako kedy... :grinning: :sunglasses:

anez- ozaj je tam nejake ohnisko alebo tak? My sme uz tucne parky nakupili... :grinning: :grinning:

Na kolko flias Baileysu to tipujete? :grinning: :wink:
12. mar 2009 o 22:52  • Odpovedz
pocuvajte a bude uz otvorena zoo ?
jaja a ake ulohy chces zadelovat :confused: bud konkretnejsia :slight_smile:
12. mar 2009 o 22:55  • Odpovedz
blska- aaaale to som myslela ak by bolo ohnisko, ze by niekto doniesol chleba, niekto parky, niekto horcicu, niekto cibulu a taaaak...aby kazdy nemusel brat vsetko a potom by sme to supli dokopy ako "svedske stoly" :grinning: :wink: vsak si nechodila na zurky...? :wink:

preco myslis ze v aprili je na ZOO este zima, ci preco by malo byt zavrete? Alebo inventura? :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 23:09  • Odpovedz
...alebo ze kto donesie teplomer, kto panadol, kto nurofen, kto obvaz, kto diazepan a take veci no lebo na co kazdy bude brat celu lekarnicku... :sunglasses: ja donesiem octanovu mast na postipanie hmyzom :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 23:11  • Odpovedz
:grinning:

Jaja, no ty by si vzala celu lekaren so sebou, nie?

Kolko to vlastne dokopy stoji? Kedy a ako sa bude platit? Nejaku zlavu nam nedaju, ked ideme tolki?
13. mar 2009 o 07:35  •  2 deti  • Odpovedz
Jeej, Latif je super meno pre taviaka.
13. mar 2009 o 07:35  •  2 deti  • Odpovedz
baby, zoo je otvorene non stop cely rok, aj v zime, kuk sem:
http://www.zoobojnice.sk/hodiny.php

ohnisko tam nie je ziadne, len ten pristresok, ale sak neva. :wink:

deini - kuk vyssie, tam je napisane, co kolko stoji
13. mar 2009 o 08:08  • Odpovedz
Ja ze mi to niekto spocita. :sweat_smile: No tak idem popocitat...
13. mar 2009 o 11:30  •  2 deti  • Odpovedz
Uz som spocitala... ako je to s ranajkami pre deti? Plati sa aj za ne, kolko?
13. mar 2009 o 11:42  •  2 deti  • Odpovedz
deini myslim ze deti su gratis a ked budu ranajky formou svedskych stolov tak sa Miskovi urcite nieco ujde :wink:

jaja tak ja beriem paralenove cipky fenistilove kvapky a pre istotu aj tymianovy krem :wink:
ked nieje ohnisko mam zbali gril :grinning: :grinning: ale ked zoberiem gril nemozem zobrat kocik :grinning:
13. mar 2009 o 12:42  • Odpovedz
Tymianovy krem? To je naco? :confused:
13. mar 2009 o 12:43  •  2 deti  • Odpovedz
deina to je super krem ked mamala soplik natriem jej ho na hrud a do rana je po sopliku vzdy to super zabera aj mne pomaha je super :wink:

myslite ze na stretku bude este moc zima ja som chcela malej uz len jarnu bundicku zobrat mame novu a tiez by som dovtedy chcela kupit ten golfac tak samozrejme bez fusaku ja si myslim ze uz bude teplucko nie?
13. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz
Jasne, ze bude teplo, to vybavime. Napiseme Ilkovi, dobre? :wink: A ved to bude uz po Velkej noci, vtedy uz byva pekne.
13. mar 2009 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz
aj ja rozmyslam ze svadbu som mala 5 maja a uz bolo teplucko kratke rukavy sme mali a minuly rok bolo tiez uz teplo ale pre istotu Ilkovi napis :slight_smile:
13. mar 2009 o 12:56  • Odpovedz
deina- ranajky su svedske stoly, stoja 3.98 eur na osobu :wink:

blska- nooo ten gril nieje zly napad :sweat_smile: :wink: nejaky gulasik by sme mohli ukuchtit, alebo cosi zmaaaknut :sunglasses:

No dufam ze v aprili uz bude teplo, lebo my tiez mame len jarne bundicky :confused:
13. mar 2009 o 13:00  • Odpovedz
...alebo si v ZOO ulovime srnku a tam na teraske si ju opecieme :grinning: :grinning:
13. mar 2009 o 13:01  • Odpovedz
jaja ja som myslela ze do zoo sa pojdeme na tie zvierata pozerat a my ich tam pojdeme lovit a zrat :confused: :confused: ja som v slobode zierat :sunglasses:
13. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz
kočky - my sa pridáme určite ale nie na noc, prídeme lebo si urobíme výletík od nás to nie je daleko, drahý vezme jeho otca, oni budú viac s yasmi a ja s vami pokecám ale samozrejme aj yasminku uvidíte a ja sa na vás a detičky vaše teškám
13. mar 2009 o 13:08  •  1 dieťa  • Odpovedz
bubli to je super ze aspon takto pridete uz sa tesim na yasminku ona je taka zlatucka :slight_smile:
13. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz
blska, to vazne? no to je blbe, lebo ja sa chystam do ZOO na polovacku :grinning: :grinning: :wink: :wink:

bubli- jeeej parada :slight_smile: :slight_smile:
13. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.