• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
Inak babenky nemohli by sme si este niekedy koncom maja spravit stretko ze len my baby?? :sweat_smile:
Ani by to nemuselo byt na prespatie, by sme sa zisli podvecer, dali by sme rezervaciu do nejakej restiky, isli by sme na veceru a potom do nejakeho pabu alebo klubu na disku alebo tak...co vy na to? :sweat_smile: :sweat_smile:
13. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz
jaja to by bolo super len pre mna troska nerealne lebo by som potrebovala auto sofera a este prehovorit muza nech pekne doma varuje Elisku :wink:
13. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz
blska ani ja nemam auto ani nasi, proste by som prisla busom alebo vlakom "no problem" a s eliskou by na jeden vecer pomohla hadam aj mamina, ci? :wink:
13. mar 2009 o 14:12  • Odpovedz
no jaja mama by zavarovala aj svokra a autobusom som bola naposledy v skole to by som mala aj taku exkurziu :slight_smile:
13. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz
Ja som to aj tak myslela ze kto nema sofera (manzela) tak prist busom (vlakom) aby sme si mohli aj pripit a rano nazad z disky zase pekne vlacikom alebo ak by to bolo mozne tak viaceri sa zlozit na taxik ak by sa islo jednym smerom...ved to by sme uz vyhutali... :slight_smile:
13. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz
ja by som aj sla, i ked si neviem predstavit, ze danusa necham sameho bezomna. v januari by to este slo, apson do 2 v ncoi by som mohla, ale teraz? ako mu blbne, to je o hubu, sak furt v noci kojim :unamused:
a kde by to bolo?
13. mar 2009 o 17:00  • Odpovedz
anez- no to by sme najpr zistili ze kto vsetko by mohol prist a podla toho by sme vybrali nejaku strednu cestu :wink: ...myslis ze sa do konca maja nepolepsi v tom spinkani? mozno by to zvladol aj s ocinom keby citil ze niesi doma, tak by tolko nepotreboval cuckat... :wink:
13. mar 2009 o 17:20  • Odpovedz
jajus, myslim ze ano.
haluz je ze ked som bola v januari moderovat ten ples, tak bol od 8 hore az o 1 a to mu dal cajik a buval az do 4 a az vtedy som ho kojila. a teraz je uz hore pred polnocou.
ja si tiez myslim, ze praveze keby som nebola par dni, noci doma a kojila by som az rano . tak by sa to upravilo. ale co budem spat do 5 u susedov apotom dondem dom :wink: :wink: musim to nejako vymysliet, lebo tento jeho blby rezim v noci je o hubu :angry: :angry:
13. mar 2009 o 17:28  • Odpovedz
anez a nemozes par dni skusit spavat v obyvacke na gauci alebo tak? :sweat_smile: on ta len podla mna potrebuje citit pri sebe a preto sa tak casto budi :confused: alebo spi v zlej patologickej zone, kde ho rusi "negativna energia" :confused: viem ze to znie dooost haluzne ale poznam maminy ktore prehodili postileku uplne inde (alebo inak otocili) a deti sa polepsili v spani o 180 %....noze volaco pohutaj :wink:
13. mar 2009 o 17:35  • Odpovedz
jaja, podla mna to voobec nie je haluzn e :wink: :wink: uz som o tom citala, ale postielku mame zevraj dobre otocenu, ale aj keby bola zle, tak ju jednoducho nemam kam dat, my sme mali jedno jedine miesto na nu.
ale ked mu vysiel ten zubok, snad to bude uz lepsie :wink: :wink:
13. mar 2009 o 20:44  • Odpovedz
anezka ja si tiez myslim ze keby si chvilu spavala v obyvacke tak by sa oducil kojit v noci sestra tak odstavovala v noci obydvoch synov oni si tiez tak vymyslali ze sa stale chceli v noci kojit
13. mar 2009 o 21:07  • Odpovedz
noo, ja by som to aj brala, ale to musi Majko najprv suhlasit, a ten moooc nechce. ze on to v noci nezvladne a ze este nie, a blabla, mno musim ho najprv ukecat.
13. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz
no ved to su chlapy moj muz by sa zobudil az ked by Eliska revala tak ze by sa zachadzala :slight_smile:
13. mar 2009 o 22:12  • Odpovedz
majo je aj hore, ale on nevstane az kym nanho nenahucim, ze chod k nemu, ja uz nevladzem, hruuuuza s nimi :angry: :angry:
13. mar 2009 o 22:44  • Odpovedz
inak také stretká kde sa stretávame nitranky len my maminky s totálka najlepšie....vyrazíme bez drobcov, ockovia postrážia, my sa konečne zabavíme a je to strašne superný pocit :slight_smile: :slight_smile:
14. mar 2009 o 14:28  •  1 dieťa  • Odpovedz
bubli, jeeej, to verim.
keby som byvala poblizko nitry, hned sa k vam pridam :wink: :wink:
14. mar 2009 o 20:58  • Odpovedz
no ale ono je to tazko stretnut sa len tak na par hodiniek bez deti ked sme rozlezene po celom slovenskuale ked sa take nieco bude konat tak sa rada pripojim :wink:
15. mar 2009 o 13:15  • Odpovedz
blcha, ty co si robis starosti??? :confused: :confused: dondem pre teba a hotovka :sweat_smile: :sweat_smile: hod este raz tu dedinu kde to byvas, vzdy zabudnem :wink:
15. mar 2009 o 15:39  • Odpovedz
blska, nebooooj ved sa uz volakde zideme tak aby bol aj vlk syty aj ovca cela :wink: :wink:
15. mar 2009 o 19:40  • Odpovedz
ok sak ja sa tesim ved to vsetko dohodneme v bojniciach :wink:
a jaja ako si pisala ze dievcence si uz zvykaju na sandalky tak do stretka si zvyknu uplne a budete moct aj vy machrovat v topankach ako sa na take slecinky patri :slight_smile:
15. mar 2009 o 21:07  • Odpovedz
blska no uvidime ci budes mat pravdu s tymi sandalkami, ony si nejako vseobecne tazsie zvykaju na nove veci... :unamused: :confused:
A z ktorej si to dediny alebo okresu, vsak si to hod do pasu bo vzdy kuknem a furt neviem kam ta to vietor zavial... :wink:
16. mar 2009 o 20:10  • Odpovedz
kuk baby, ja vas tu priebezne sledujem, takze naposledy ak dobre pozeram penzion Bojnice? Aby som vedela kam vlastne mame ist :grinning: . Vyzera pekne. Kedy sa tam vlastne dava zaloha, ako to budeme robit, kazda posleme zvlast, alebo spravime nejaky ucet a tam to prevedieme...?
16. mar 2009 o 20:27  • Odpovedz
kristinka-do Bojnic netreba zalohu :wink:

Ale tiez neviem kedy sa to vyplati az tam na mieste, kazdy ked pride? :sweat_smile:
16. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz
jaja ja to v pase prave preto nemam nech nevie kazdy ze odkial som :sunglasses:
kristi tusim zalohu netreba davat zaplati sa to az na mieste ale o tom vie viac anezena ona to vybavuje tak ona nas informuje ci mam pravdu alebo nie :wink:
16. mar 2009 o 20:31  • Odpovedz
blska, panecku tak teraz som na pochybach ze kde byvas...Zimbabwe? :sweat_smile: Ja to len chcecm mrknut na mape koli tomu stretku (tomu mamickovskemu) :wink: tak mi to napis do IP :wink:
16. mar 2009 o 22:35  • Odpovedz
A tu nic nove? :sweat_smile:
18. mar 2009 o 12:12  •  2 deti  • Odpovedz
ja uz viem kde byva blska, ale nepovieeeeeem :grinning: :grinning: :wink:

anez- ty daj potom vediet ci sa ti podarilo spracovat toho fesaka na stretko, ze by Danuska postrazil a za odmenu nam aj frizury porobil :wink: a tvoj drahy si to myslis este nerozmysli? :confused:
18. mar 2009 o 13:00  • Odpovedz
juuj jaja sak to zasa nieje take velke tajomstvo :grinning: :grinning:
anezka a muz nech zrusi akciu a ide s nami to bude lepsia akcia :wink:
18. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz
blska, psssssssssst :zipper_mouth: :grinning:
18. mar 2009 o 21:48  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning:
baby ja sa tu taaak rehnim, co my tu chystame. :grinning:

prasule davame az na mieste, takz epohodka, ziadna zaloha :wink:
18. mar 2009 o 22:18  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.