• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
anezka ved co by sme chystali normalka stretko :sunglasses: :sunglasses:
19. mar 2009 o 12:48  • Odpovedz
Ozaj babenky a nemali by sme si zarezervovat na sobotu (alebo nedelu) nejaku restiku na tie halusky? No lebo ak sa nas tam dovali nejakych 18 dospelych a 9 deti, pochybujem ze nas budu mat kam usadit :confused:
20. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz
anez- ty by si nemohla nejako zistit ake su tam v okoli restiky, potom by sme len kukli na nete telef. cisla, zistili ci tam maju halusky a mohli by sme dat rezervacku na nedelu, kedze do 10-tej sa mame vystahovat, tak na nejaku 11-tu hod....Hmmm? :sweat_smile:
20. mar 2009 o 19:47  • Odpovedz
jaja to je fakt dobry napad aj ked ja si dam nedelny obed radsej neaky iny nie halusky tie si buchnem skor aj v hotelovej restike :wink:
20. mar 2009 o 23:21  • Odpovedz
blska myslis v penzione kde budeme ubytovani? Myslis ze tam budu robit halusky, ved tam je jedalen nie restika, ci nie? ak by mali halusky v tom penzione kde budeme byvat tak to uz nemusime chodit do ziadnej restiky, to by bolo este lepsie :sweat_smile: :sweat_smile:
20. mar 2009 o 23:34  • Odpovedz
jaja ja neviem ja som myslela ze to tam funguje ako restika ved co tam budeme jest ? to akoze oni nieco navaria a my si nebudeme vyberat :confused:
20. mar 2009 o 23:39  • Odpovedz
no ak si dobre spominam mame tam bknute len ranajky formou svedskych stolov (ze pre take velek skupiny ranajky indi vindi nerobia) tak z toho som ususila ze je to jedalen a teraz si spominam ze aj za veceru je jednotna cena na osobu, takze to bude len jedalen kde varia "od do"...
20. mar 2009 o 23:58  • Odpovedz
21. mar 2009 o 00:02  • Odpovedz
baby,
ten penzion ma jedalen nie restiku, oni jedlo nosia odniekial. nevaria priamo tam. vecere si mozeme objednat priamo na mieste.
my ideme prvy aprilovy vikend do Dolneho Kubina ale ideme uz vo stvrtok - budeme spat v PD a v piatok ideme do DK. takze v ten stvrtok tam osobne este vybehneme do toho epnzionu Bojnice a popytam blizsie este nejake veci. tak si napiste zoiznam co chcete este blizsie vediet. a pokukame aj tie restiky v okoli :wink:
21. mar 2009 o 10:06  • Odpovedz
anezka ale bude sa tam dat rezervovat si obedy ze? lebo obedovat mozme tam teda mne by to aspon tak vyhovovalo no a na vecreu mozme vybehnut aj niekam inam :wink:
a to je super ze to omrknes aspon budeme vediet lepsie ze do coho ideme :wink: a omrkni aj neaku tu miestnost kde budeme a kde sa budu deticky hrat ked nebudeme vonku to by ma celkom zaujimalo :wink: kde im spravime hernu v pripade nepriazniveho pocasia :wink:
21. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz
babulky az teraz som pozrela podrbnejsie fotky ved to bude celkom fajn uz vidim Elisku v tej jahode strcenu o to bude este bitka ved 10deti tam tazko narveme a na tu terasu sa asi nezmestime ale je tam ten pristresok vonku alebo nam snad poskytnu tu jedalen vecer ved bude zima, boze ja sa uz tesim :wink:
21. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz
blcha - obedy ked sme spolu naposledy volali hovorila, ze to asi nepojde, ze vecere ano
a ked bude prsat, budeme v tej jedalni al. v tom detskom kutiku:

http://www.penzionbojnice.sk/este.html

a ten detsky kutik to je take nic moc - len male miestecko pod schodami, ale sak neva, urobime rozvrh :wink: :wink:
21. mar 2009 o 22:26  • Odpovedz
anez pohodicka tak sa naobedujeme niekde vonku a potom mozme tam spolu vsetci vecerat a tu jahodku s podschodov prestahujeme do jedalne nech sa deti tesia :slight_smile:
21. mar 2009 o 22:29  • Odpovedz
Babenky vy tu planujete a organizujete ani keby bol cely ten hotel rezervovany iba pre nas :grinning: :grinning: Urcite tam budu aj ini hostia ktori budu vyuzivat detsky kutik alebo tu jedalen aj na vecere, ja si nemyslim ze by nam vypratali stoly len preto aby sme my z toho mohli spravit hernu, alebo po pripade drevaren :grinning: :wink: Ale vsak za pokus to stoji ale z vlastnych skusenosti je lepsie neplanovat lebo nakoniec sa to moze vyvinut uuuplne inak a ako vieme, "deti maju vzdy vlastne plany" :sunglasses: teda aspon tie moje :grinning: :wink:

Len dufajme ze nam vyjde pocasko a 50% uspechu mame zarucenych :dizzy_face: :sweat_smile:
21. mar 2009 o 23:34  • Odpovedz
autor
Babulky ja neviem ako nakoniec dopadneme my, moj manzel ma od 1. aprila new robotku a neviem ci nebude robit aj niekedy cez vikend, ale dufam, ze niieeeeeeee :wink: Ja tam chcem ist :dizzy_face:
21. mar 2009 o 23:40  • Odpovedz
jaja ja si myslim ze budu ochotny a poskytnu nam tu jedalen ved nas tam bude dost a je to mimo sezony takze sa moze lahko stat ze tam aj sami budeme :wink: ale samozrejme najlepsie bude ked bude pekne pocasie aby sme mohli byt vonku poriadne deti unavit nech mozeme vecer kecat :wink:
kuko dufam ze sa vam podari prist :wink:
22. mar 2009 o 13:41  • Odpovedz
blska no bodaj by si mala pravdu, ja len ze z vlastnych skusenosti ked som robila v restike a prisla hromada deti tiez sme im nemohli vypratat jedalensky kutik z dovodu "health and safety" nieco ako "zdravie a bezpecnost" lebo keby si tam nejake decko rozbilo hlavu tak to bude ich chyba, nemali sa co v jedalni hrat, na hranie je detsky kutik... :wink: aspon ja by som tak rozmyslala ale vsak uvidime hadam nam vyjde pocasie takze toto ani nebudeme musiet riesit :wink:

anez- a prosim tu restiku s haluskami nezabudni omrknut lebo drahy povedal ak tie halusky mat nebude ze si to odmakam v posteli tak sa prosim ta posnaz :grinning: :grinning: i :wink:
22. mar 2009 o 15:01  • Odpovedz
jaja v bojniciach je vela restauracii tak sa neboj halusky budu :grinning: :grinning:
22. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz
blska no dobre verim ti, inak si to odmakas za mna :grinning: :wink: :wink: ked prideme na Velku noc nasi budu robit halusky s bryndzou len skoda ze si nedam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale moj muzik si isto da aj za mna :sunglasses:

Joooj babenky sa tesiiiiiiim ved to sa uz normalne kraaaaaaaati :sweat_smile: :sweat_smile:

anez, no hod horuce novinky, tak co nalomila si fesaka? :wink:
24. mar 2009 o 14:26  • Odpovedz
jajus, noooo nalomeny je. :grinning: :grinning: musim to este dotiahnut :grinning: aaale on nepojde, lebo vtedy ma ist do Nemecka na skolenie, takze to je prednejsie, ako 9 nadrzanych bab :grinning: a este mamiciek a aj s muzmi :grinning:

jajus - nebojkaj, omrkneme buduci tyzden vo stvrtok tu restiku, vseetko pofotim, hodim linky a uz si len vyberieme :grinning: poprip. ja vbehnem aj dovnutra, aby som zistila, ci sa tam vseetci zmestime. :wink: :wink:

a preco si ty nedas halusky? :confused: :confused: co nemozes, ci co?

inaaac aj ja sa tesim, len skoda ze ten moooj motak asi nebude moct ist :angry: :angry: :angry:
24. mar 2009 o 17:06  • Odpovedz
anez, aaaaaaale coby ja halusky bryndzove milujem len ked prideme k nasim tak budem este na tej 90-dn. diete a ta mi bude koncit v nedelu 19.4 (na tvoje narodky :sweat_smile: ) tak to nechcem dobabrat este pred cielovou paskou... :grinning: :wink: ...no skoda ze to tvoj drahy tak domotal...ale bude lutovat :wink:
24. mar 2009 o 17:48  • Odpovedz
jasne ze bude lutovat mal by to zrusit a ist s nami ked nemoze ten kadernik :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 22:37  • Odpovedz
jaja - jasne, uz chapem. tak to si potom vychutanme vseetky spolu tie halusky :sweat_smile: :sweat_smile:

inac rozmyslam, ze poviem drahemu, ze ide ten kadernik namiesto neho a Majko hneed zmeni nazor a pojde s nami, on je straaasne ziarlivy a jemi je jedno, ze je to buzna :grinning: :grinning: ja som bola svedkom uz viecerych jeho vystupov a to bol triezvy ze dobil total brutal nejakeho mojho kamosa, ale to sme este neboli svoji, ani teho som nebola :wink: :wink: teraz je to uz lepsie, uz taak neziarli, sak ani nema na koho,ale ma nervy ked idem do telky a nahodou je tam aj on a nejaky moj host am blbe poznamky :angry: :angry:
25. mar 2009 o 10:28  • Odpovedz
anez, no to si pis ze halusky si na stretku daaaam :sweat_smile: :sweat_smile:
A pocuj radsej zbytocne neprovokuj muzika aby nebolo doma zle, ze sme ta nahovarali na kadernika a nakoniec nepojdes nikde ani ty... :confused:
25. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz
neee jaja, neboooj :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 21:00  • Odpovedz
anezka no len ho pekne prehovor nech s nami ide ved ho tam potrebujeme hlavne vecer ved kto bude s Danuskom ked my budeme klabosit?
25. mar 2009 o 21:50  • Odpovedz
ja sa tak tesim uz sa to blizi :sunglasses: viete co budeme robit za mesiac o takomto case ? vychutnavat niekde spolocny obedik alebo sa uz budeme lucit lebo sa nam bude koncit stretko :cry:
26. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz
kuk, veru, veru, uz pomaly flamujeme :slight_smile: . Ale tie halusky co sa mna tyka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pardon, neluuubim. Iba mukove bez zemiakov s grankom alebo tvarohom :grinning:
27. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz
kristinka ty si nejaka fajnova :grinning: :wink: :wink: vsak granko zober so sebou a povieme nech tebe urobia bez bryndze a potom si to tam len posypes :wink:

baby a to sa tam ideme aj smynkovat? :grinning: :grinning: No tak blska s anez urcite, ved to ako na vystavu ideme :sunglasses: len kedy to budem(e) stihat :sweat_smile: :sweat_smile:
27. mar 2009 o 16:31  • Odpovedz
ze smYnkovat :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....pardoooon "smInkovat" :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 16:32  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.