• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
anez tak daj potom vediet co si zistila. strasidla by sa pacili aj vikinovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2009 o 00:05  • Odpovedz
anez- ty si to zobrala supom, parada :sunglasses: lebo inak tymto tempom by sme sa dohadovali do Vianoc :grinning: :grinning:
Tak daj vediet co si zistila, a prosim opytaj sa na tie dve postielky/pristelky... :dizzy_face:
27. jan 2009 o 00:36  • Odpovedz
jeeej no ja by som tiez rada prisla. ale vsetko zalezi od draheho lebo bez neho sa nikam nedostanem bez auta :frowning2:
on asi taketo az nemusi ale hadam ho nejako zlomim. neviem ale takto dopredu na 100% povedat lebo caka nas prerabka domu :unamused: tak neviem co bude vtedy. ci sa uz bude daco prerabat alebo ako.

mne je zbytocna postielka. a mame aj cestovnu keby daco. tak by sme mohli aj pozicat. mala mi nechce takto ked sme niekde spat v cestovnej. spava vtedy so mnou v posteli.

ale bojnice su super napad :sweat_smile: :wink:
27. jan 2009 o 11:48  • Odpovedz
anez-strasidla na zamku aj dalsie strasidla- my v hoteli..:grinning: :grinning: ale na strasidlach som bola, to bolo take ze nocna prechadzka zamkom so strasidlami, uplna tma, kastelanka len so svieckou v ruke rozpravala, sem-tam z tej tmy daco vyskocilo, baby ja som vrieskala ako blazen..treba zazit..fuu, doteraz si pamatam kolkokrat som sa lakla..a to som si pred vstupom do zamku slubovala, ze ja vrieskat nebudem..:grinning:

ale ked do bojinic, tak urcite do mesta, nie par km od mesta, bolo by komplikovane sa presuvat..

postielku cestovnu si neberiem, niekde davaju postielky automaticky, ale ondrej tiez vtedy spava so mnou..no dvojky by som v posteli nezvladla, to chapem jaju..
27. jan 2009 o 12:03  • Odpovedz
...nemala by sa ta tema volat ...stretnutie marcoviek 2009? :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 12:16  • Odpovedz
baby,
kuepele padli - neda sa, deti do 15 rokov neubytuvavaju, tajze musime kuk njekay penzion priamo v Bojniciach.
a strasidal su 29.4. - 3.5. a potom 6.5. - 10.5.
a rozpravkovy zamok je 18.6. - 21.6.
25.6. - 28.6.

ale strasidla neodporucam po minulom roku, to vooobec nie je pre deti, minuly rok to bolo straaaasne - to bol horo normalny. neviem, ci ste to niekto videli, ale moja svagrina so svagrom tam hrali a cele mi to opisovali a my s majom sme ani nesli, lebo by som uuuurcite prisla o mlieko :confused: :confused: :confused:
27. jan 2009 o 12:17  • Odpovedz
anez-strasidla urcite len pre dospelych, jasna vec..:wink:
27. jan 2009 o 12:21  • Odpovedz
anez- nemyslim ze by niekto siel s tak malymi detmi na strasidla, ved to by som sa ja po*rala od strachu a deti by sa mi prinajmensom od zlaknutia zacali zajakavat :grinning: takze to vobec nevadi :slight_smile:

Ak mozes kukni nieco v tych bojniciach, hlavne blizko ZOO :sunglasses:
27. jan 2009 o 12:21  • Odpovedz
jaja-fakt, aj ja som si myslela, ze sa zacnem zajakavat..to s detmi nieee..doteraz sa mi vynara pred ocami ako kastelanka zahlasila, ze "zuzka z hrobu vstava" a oproti mne sa objavila postava, o ktorej som si dovtedy myslela, ze to je handrova babika..skoro som sa po.rala..
27. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz
baby, mate co do vecera robit :grinning: :grinning: ja pojdem do robotky, vcer dondem tak pokecame o tom, zatial pokukajte ceny,a tak co treba, vyberte nejake a zajtra tam mozem zavolat :grinning: joooj, jak s atesim :grinning:
27. jan 2009 o 12:34  • Odpovedz
caute mne sa celkom paci ten maxim ale ked najdete nieco lacnejsie tak moze byt uz sa tesim :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 12:43  • Odpovedz
baby na stretko by som sa aj ja tesila, len ja to neviem dopredu povedat, musel by nas doviezt drahy a on bude do statnic totalny nervacik. Ale ked bude jasny konkretny termin, tak ho mozno zlomim a prisposobim sa rada tomu, co vyberiete - spolieham na Vas :slight_smile:
27. jan 2009 o 12:44  • Odpovedz
anez- to si urobila naschval co? tolko linkov hodit, nech sa jaja po nociach nenudiii :grinning: :grinning:
Babenky vyberte ten najlacnejsi a co najblizsie k ZOO :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 12:45  • Odpovedz
anez tak trosa som to pozrela je tam toho dost niektore maju dost divne cenniky :confused: a ked som nasla dobru cenu tak bol ten penzion maly nezmestili by sme sa :confounded: a ja som pozerala len priamo v bojniciach a zatial sa mi najviac ten maxim pozdava tak kukajte a piste :grinning:
27. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz
ja to pokukam az vecer ked baby zalahnu, na to sa treba sustredit :grinning: hlavne pozriet ci je tam moznost pristelkov/postielok, inak by to u nas bolo bezpredmetne :unamused: skoda ze tie kupele nevysli :frowning2:
27. jan 2009 o 13:09  • Odpovedz
jaja to neva ved aj tu je dost velky vyber nieco co bude vyhovovat hlavne detickam sa tam urcite najde :wink:
27. jan 2009 o 13:25  • Odpovedz
Jezisi, Anez, to tu budem studovat cely vecer! :grinning: Alebo cely cas, co bude Misulo poobede spat.
27. jan 2009 o 13:29  •  2 deti  • Odpovedz
kuk baby, no ako ide vyberanie. Ja som taka zla, len to citam a nepomaham, ale pridat sa chcem. Ale to preto, ze mne je to jedno, kde vyberiete, hlavne nech to nieje predrazene :wink: :wink: :wink: . Uz sa tesim, snad nam do toho nic nepride.
27. jan 2009 o 13:51  • Odpovedz
Mne sa paci ten uplne prvy penzion a Maxim. :wink:

Aj tento je pekny: http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/hotel/bojnice/15683/objekt-detailne.htm
27. jan 2009 o 15:50  •  2 deti  • Odpovedz
aj mne sa pači ten čo si hodila link Deina, len treba uvažovat nad tým, kolko nás pojde aby tam bolo dost tých dvojložkových izieb, v tomto ich je 5....
27. jan 2009 o 16:30  • Odpovedz
babenky tak som omrkla kazdy jeden ten penzion...z mojho prieskumu som zistila...

Maxim-ma kapacitu 44 lozok a len 4 pristelky na cely penzion...co nieje dost podla mna pre vsetky deticky takze nic... :unamused:

Zeleny dom- ma kapacitu len 8 izieb, takze nic :unamused:

Tie penziony ktore boli postavene priamo pri ceste (alebo "na ulici") som ani nepozerala, a tiez tie kde ako moznost "Volneho casu" udavaju cykloturistiku, turistiku, lyzovanie a take...proste ziadna zmienka o detoch..

Z tych vsetkych mi vysiel najlepsie ALFIL

-vsetky apartmany maju kuchynsky kutik (+ moznost objednat ranajky z recepcie)
-vysokorychlostny internet na izbe (3 eura/den) takze mozme stale konikovat :grinning: :grinning:
-v cene su aj ranajky (ak som dobre pochopila)
-blizko ZOO a hradu, jazda na konoch pre deti, sermiarstvo, sokoliarstvo...
-prijatelne ceny+ 5% zlava z ubytovania ak je to na 2-3 noci

...treba to este omrknut, ja by som vybrala ten Alfil (druhy v poradi) ale dajte aj vase tipy :slight_smile:
27. jan 2009 o 17:35  • Odpovedz
alebo este ta LIMBA- co hodila deina link, tam vyzera pekne prostredie akurat v penzione nieje restauracia (to je minus, stravovanie 400m od objektu) ale zase ZOO je len 1.5 km odtial :grinning: :sunglasses:
27. jan 2009 o 17:41  • Odpovedz
aha, tak LIMBA tiez nic-tam je len 5 izieb a 2 apartmany :unamused: dufam ze na spojde viac ako 7 :sweat_smile:

petka- sorry som si nevsimla ze uz si to spominala, skoda
27. jan 2009 o 17:53  • Odpovedz
Baby spia tak sa nudim...

Alfil ma len 6 apartmanov :unamused: :unamused: tak hladam dalej...
27. jan 2009 o 17:55  • Odpovedz
no pokukala som dalsie penziony, vsade je kapacita maximalne tych 7-8 izieb, dokonca som nasla jednu chatu v krasnej horskej oblasti s lesikom, s detskym ihriskom, pieskoviskom, preliezkami a ohniskom na opekanie pred objektom, vyslovene vhodne na rekreaciu rodin s detmi, je to osada priamo nad ZOO, ale tiez to ma kapacitu len 5 izieb :frowning2: :frowning2:

bolo by dobre predbezne vediet kolki pojdeme aby sme sa pri hladani mohli lepsie orientovat... :confused:
27. jan 2009 o 18:16  • Odpovedz
27. jan 2009 o 18:26  • Odpovedz
...ta druzba co som hodila link ma kapacitu parkovania 10 osobnych aut :unamused: ale ma otvorene ohnisko na opekanie a grilovanie... akurat ta realizacia s detmi, neviem... :fearful: inak prostredie nevyzera zle...
27. jan 2009 o 18:32  • Odpovedz
...no a ako kukam aj tie ceny su celkom prijatelne, asi hadam jedni z tych lacnejsich...moznost polpenzie, plnej penzie...
27. jan 2009 o 18:41  • Odpovedz
vyzera to celkom dobre jaja, pekne prostredie, aj izby vyzeraju dobre :wink:
27. jan 2009 o 19:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.