• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
...krasne jazykove okienko hned na novej strane.... :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 16:33  • Odpovedz
jaja ale ved ja so budem smYnkovat len pre vase dobro ved inak by ste sa ma zlakli :grinning: :grinning:
ale neboj ja teda make up moc nemusim a myslim ze sa mi asi ani nebude chcet tam malovat len tak decentne nech sa ma nelakate :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:03  • Odpovedz
kika, nelubis halusky, to co si za Slovaka???? :angry: :angry: :angry: sak dockaj, my to do teba narveme :grinning: :grinning: sa naucis pri nas :grinning: :grinning:

jaja, jasne ze aj sminkovat, sak aby sa nas tie zvery v ZOO nezlakli a nepozaliezali :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:04  • Odpovedz
no dobre dobre babenky tak ste ma ukecali, zajtra idem do mesta tak investujem do novej spiraly a tienov...nech nezeriem :grinning: :grinning: Inak som aj rozmyslala ze skocim par krat do solarka... :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:05  • Odpovedz
inak ja mam pocit ze na to stretko ideme len my tri... :grinning: :grinning: :confused:
27. mar 2009 o 23:07  • Odpovedz
neblázni jajuš aj ja ideeeeeeeeeeem :confused: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a už sa fakt neviem dočkať :dizzy_face:
27. mar 2009 o 23:18  • Odpovedz
no ved to je supeeeer len ze to tu ostatni ucastnici zajazdu volako zanedbavaju... :grinning: :wink:
...ja uz zacinam mat tremu :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 23:26  • Odpovedz
jaja, to solarko je super napad. pojdem aj ja. baby podme vsetky, nech nevyzerame pri jaji - kt. zije v UK - kde je znamne ze slnko ani poriadn enevyjde - a my tam budeme pri nej take bledule :grinning: :grinning: :grinning:

inac s tym slnkom to uz asi ani nie je tak pravda ako v minulosti, sak za tento rok ste mali zatial viac slnka ako my :wink: :wink:
28. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz
anez kdezeeeee, vies kolko tu prsalo uz len od noveho roka? To len tie dva tyzdne co boli slnecne v marci, inak uuuuplne o nicom... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja do solarka chodit nemozem mam to zakazene aj koznou, mam vela znamienok a okrem toho diagnozu "dermatidis solaris" takze ja by som nemala chodit ani na normalne slnko nieto solarne... :zipper_mouth:
28. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz
babulky tak ja solarko tiez nemusim radsej budem bledula :wink:
jaja a z coho chytas tremu :confused: ved ja sa tesim ze konecne poriadne pokecame a nebudem musiet hladat pismenka na klavesnici ved ja pisem tak pomaly a dvoma prstami ze jeden prispevok mitrva 5min :grinning:
konecne pustim pusu na spacir :grinning:
no a ty mas za ulohu kazdy druhy den ist s dcerkami niekam medzi ludi nech sa nas potom neboja :slight_smile:

a aj ja mam pocit ze ucastnici zajazdu to tu flakaju :rolling_eyes:
28. mar 2009 o 12:28  • Odpovedz
blska, joooj ved to ja zo srandy som myslela jasne ze sa tesim, len mam aj obavy aby sme tam vobec prisli, aby deti neochoreli, a aby to cele dva dni neprevrieskali zavesene na mne... :unamused: jasne u nasich budem kazdy den s nimi von len ci to do toho piatku pomoze... :sweat_smile: No ale kazdopadne sa tesiiiiiim :sunglasses: :sunglasses:
28. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz
No baby, mne ked bude tak ako doteraz, tak neviem, neviem, ako bude so stretkom... :confounded: V tejto chvili by som len spala a spala a je mi blbo, no ale este uvidime.

A sminky mam so sebou vzdy, bez nich ani smeti nevynesiem. :grinning:
28. mar 2009 o 15:00  •  2 deti  • Odpovedz
deinus dufam ze sa ti polepsi a budes moct ist :wink:
boze ja som asi stastna zena mne keby brucho nerastlo ani by som nevedela ze som tehotna mne nebolo absolutne nic cele tehotenstvo, dokonca som este kym sa dalo chodila aj tancovat ale potom mi zakazala veduca lebo tam dost skaceme ale ja som sa citila uplne super
28. mar 2009 o 21:07  • Odpovedz
deini no ved uvidis ako sa budes citit, drobcek je na prvom mieste ale ak by ste sli aj s drahym tak hadam ta necha oddychovat, povenuje sa Miskovi a ty si uzijes troska relaxu a "volna"... :slight_smile: :wink:

blska, no tak to ja detto, okrem brucha som voobec nevedela ze som tehu, s vynimkou poslednych asi 3 tyzdnov ked som sa uz nemohla ani pohnut, ten lavor bol vsade kam som sa otocila... :grinning: :wink:
28. mar 2009 o 21:46  • Odpovedz
no jaja presne tak ja som tiez posledny tyzden ledva fucala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz
deinus - snad bude lepsie.
mne bolo celkom fajn, len v 6. tt na prd, krvacala som ,a el inac pohodka, a dva tyzden som sa ani nehla z postele a spred zachoda, ale negrckala som :grinning:

a moderovala som este 4 dni pred porodom, ale to je zase ina robotka - pohodicka, l ne keby som nemusela chodit po schodoch a spferovat do PK, inac sa dalo. ale bola som na jednom koncerte skupiny TRIBE - hip hop - dvaja chlapi a jedna zena u na sv TT na namesti v ramci festivalu LUMEN a ta zenska bola v 7. mes. a skakala jaaak besna amala uz 3 rocnu dcerku a hovorila ze pri druhoim par dni pred porodom tiez este skakala jak srna :grinning:
28. mar 2009 o 22:27  • Odpovedz
pocuvajte mi sme boli neake akcne tehulky :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 22:33  • Odpovedz
sme sa nasli, coooo? :sweat_smile: :sweat_smile:
28. mar 2009 o 22:42  • Odpovedz
....noooo vsetky tak spravne trafene...niektore viac niektore menej.... :grinning: :grinning: :wink:
28. mar 2009 o 22:43  • Odpovedz
ale presne :grinning:
28. mar 2009 o 22:57  • Odpovedz
no presne :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 22:59  • Odpovedz
:grinning:

Mne nie je ani tak zle (no trosku, ale nic hrozne), ale musela som vysadit lieky a teraz som priserne unavena, proste ked spi Misulo, spim aj ja - no velka zabava so mnou nie je. Uvidim este po kontrole u dokyho, co povie, ale este stale to pocas Bojnic bude prvy trimester a s Miskom to bolo rovnake - tiez som len spala, taka matoha bola zo mna. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potom okolo 15tt to preslo a bolo dobre az do konca.
30. mar 2009 o 08:45  •  2 deti  • Odpovedz
deini, sak neva, sak budes buvkat, my ta nechame :wink: :wink: nebudeme budit a ked nebudes vladat ist s nami do ZOO, budes oddychovat a my zoberieme tvojho muzika aj misula :wink: :wink: my sa uz o nich postarame :wink: :wink:
30. mar 2009 o 09:22  • Odpovedz
kočky budeme sa vážne snažiť prísť vás kuki, strašne vás chcem spoznať :slight_smile: :slight_smile: len dúfam že počasko bude oki
30. mar 2009 o 12:56  •  1 dieťa  • Odpovedz
aj my ideme urcite, aspon vypadnem z tohto stereotypu, potrebujem to ako sol :wink: :slight_smile:
30. mar 2009 o 15:23  • Odpovedz
bubli, neboj vsetko je vybavene, aj pocasko :wink:

jani, no tak to potrebujeme viaceri :sunglasses:
30. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz
jooooj, aj ja sa uz tesim, na vas vsetkych :sweat_smile: :sweat_smile: to bude taka parada :grinning: len lutujem tych muzilkov, ti budu uurcite na nas kukat jak puk, ked zacneme vsetky kecat :grinning:
30. mar 2009 o 20:46  • Odpovedz
anez no ja neviem moj muz je dost ukecany aby nas ty muzikovi nakoniec neprekecali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz
jooj a ked si vypiju este, ze :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no dufam, ze pojde aj moj, to bude sraanda :grinning:
30. mar 2009 o 22:47  • Odpovedz
No co babenky a mozem teda zobrat jednu flasu toho Bayleisu, budeme vecer cuckat co poviete, len aby tam mali lad :sweat_smile: lebo nieze to tam vytiahnem a budete sa vsetci tvarit ako prave vylieceni alkoholici... :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 11:16  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.