• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
jaja v klude mozes zobrat ja si s tebou urcite cucnem ved nekojim a bayles je taka malinovecka tak to mozem :grinning: a mozem prineist z domu lad ,mozno sa nestihne roztopit ,alebo prines ty anglicky ten bude lepsi :grinning:
31. mar 2009 o 12:33  • Odpovedz
blska, ja mozem priniest tu nasu anglicku chlorovu vodu a tu ti dam zamrazit ak chces :grinning: :grinning: ved aj baby co koja ked si cucnu troska vecer do rana to vyprcha pripadne ak nakoja s bayleisom v krvi, aj drobce dlhsie potiahnu :grinning: :wink:
31. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz
juj baby dnes som si citala na nasom suborackom fore ze v ten vykend ma nasa primaska svadbu je to aj moja dobra kamoska tak ja s vami nejdem nevadi :sunglasses:
31. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz
ale nie to by som si nenechala ujst koli neakej svadbe a vystupeniu, ved to zvladnu aj bezomna oni a vy urcite nie :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz
blska ty si ale srandistka :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 17:10  • Odpovedz
kto to tu chce Anez do mna tlacit halusky??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: budes sa mi starat o dietko ked budem cely cas zvracat :grinning: :grinning: :grinning: . Minule som robila take tie falosne bez zemiakov s tvarohom, a mala ich vypluuuvalaaa, to ona nevypluvala snad skoro nic :grinning: , asi bude po mne.
Juj, aj ja si dam alkohol, ja sa priznam, ja si rada obcas cucnem :grinning: . Az na tuto takmer dvojrocnu pauzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A este stale nesmiem moc. Ale zas nejsom nejaky ozran, aby ste si nemysleli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. mar 2009 o 17:55  • Odpovedz
jani uz
sa tesim na bayelis, mnam, aj ja si trochen cucnem, aj ked este kojim, maly bude mat sladsie mliecko :wink: :slight_smile:
31. mar 2009 o 19:06  • Odpovedz
jasne vypijeme, jaja ale my kojace musime kojit praveze rano a nie vecer. lebo kojime rano, vecr a v noci.
takze chlasceme rano a doobeda, aby to do vecera vyprchalo :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 22:18  • Odpovedz
anez, to sa natelime uz o 8-ej rano? No dobre ja nedbam :grinning: :grinning: len ked potom dychneme na slona ci ho to nepolozi na zem... :grinning: to som myslela ze budeme cuckat az po vecierke ked drobce zaspia a Danusko bude cez noc na cajiku... :wink:
31. mar 2009 o 22:55  • Odpovedz
noo jajus, neviem neviem, ci cajik zaberie :unamused: :unamused:
jasne rano uz budem ev naladicke :wink: :wink:
inac muzik este nie je doma, som zvedava v akej naladicke pride ten domov :slight_smile: :slight_smile:
31. mar 2009 o 22:59  • Odpovedz
tak drahy uz je doma,idem buvat papa
31. mar 2009 o 23:06  • Odpovedz
uz sa to blizi, dufajme, ze bude pekne teplucko ako teraz, my prideme asi az podvecer, Majo robi rano do 14.00h a kym sa napraceme do auta, tak to potrva, ale ked si zoberie dovolenku, tak skor, uvidime :wink:
2. apr 2009 o 09:46  • Odpovedz
ja sa uz veeeeelmi tesim, veru pocasie by mohlo byt ako dnes - slniecko, teplucko, nestiham prispievat ani do marcoviek, nie to este sem, ale som s vami :wink:
2. apr 2009 o 12:48  • Odpovedz
ahojte, no ak bude počasie ako dnes, no tak to by bola paráááádička :sunglasses: , jajuš ja milujem baileis :dizzy_face: , ja si dám určite ak teda ostane :slight_smile: , ja som chcela doniesť griotku čo som sama vyrobila, ale to je total sladké, neviem či by to niekto pil :confused:
2. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz
ivu ved prines aj griotku nech okostujeme :wink: a ked sa tak rozbiehate tak ja mozem priniest pravu domacu kopaniciarsku slivovicu 52% ale neviem kto by to pil :grinning:
2. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz
babenky jasneeee berte co to vyda... :sunglasses: akurat moj muzik zahlasil ze on berie do Bojnic tu ich Rakiju, ale ta ma 60% to len staci privonat a budeme pod prudom este tyzden... :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 22:22  • Odpovedz
ja mozem zobrat vajcovy konak, aj ten lubim, taka sladka mnamka :wink:
2. apr 2009 o 22:38  • Odpovedz
supeeer no ked to tak pozeram my sme mali ist do Bojnic na tyzden a nie na vikend... :grinning: joooj sa tesiiiim :sunglasses: :sunglasses:
2. apr 2009 o 23:12  • Odpovedz
nooo tak ja prinesiem nejake to vinko, nejak sa to tu rozmohlo s tym pitim :grinning:
3. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz
ked niekto cita tuto stranku nasho stretka tak si mysli ze ide o kostovku alkoholu a nie stretnutie mamiciek s detmi :sunglasses:
pocuvajte tak kupujeme aj tu hracku detom ? neaku drobnost ? lebo potom musim uz ist nieco vymysliet ved to stretko je tu cobydup :grinning:
3. apr 2009 o 12:26  • Odpovedz
ahojte maminy,
jeeej, tu sa riesi chlast :grinning: muzik odkazuje, ze my berieme tatransky caj - 82% :grinning: :grinning:
cez zimu s tym rozmrazoval auto :grinning: :grinning:

baby, boli smu kuk v tych bojniciach vcera.
ta Nitra je des a hruuuza kam sme mali ist, mam to aj nafotene. ale foto hodim az v nedelu. ono ta nitra je kraaasna zvonku ale faakt hnusna cesta, vedla same auta - srotovisko z jednej strany a z druhej STK

Penzion Bojnice je krasny, urobila som videjka, tak hodim v nedelu.
kanvica aj mikrovlnka je recepcii, nie je problem pozicat.
ak chceme veceru uz v piatok, tak den predtym vo stvrtok tam zavolam, ze ake tri jedla mame na vyber, hodim to sem a ja tam potom brnknem, ze co chceme
boli sme kuk aj tie restiky, odporucili nam slovensku restauraciu, bola som tam, mam im dnes zavolat, ze kolko chceme tych porcii a tak.
tak baby treba napisat mi, ze kolko mam tych bryndzakov objednat.

blska, jasna vec, podla mna do nejykch 5 € v pohodicke sa zmestime s nejkaou hrackou, nie? :wink: :wink:
3. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz
a ozik baby, bola som aj v ZOO - a otvorene je do 18,00 ale s tym, ze o 17,00 - zatvaraju pavilony. to eln aby ste vedeli, my pojdem eurcite do ZOO nejako cez obed,ci bude mat jeden al. dva spanky neviem. je to jedno. bude spat v kociku a hotovka.
dnes napr. spal od 9,10 - 10,00 - v aute ked sme sli do Kubina ateraz spi od 14,15.
vcera mal tiez dva, predtym jeden. ja to nejako nesilim. ked vidim ze je hotovy uz o 10, dam spat, ked zapsi az o 12 druhy spanok uz nema. takze mamatata - nebojkaj, aj my budeme asi na 2 spankoch :wink: :wink:
3. apr 2009 o 14:54  • Odpovedz
anez, tatransky caj :grinning: :grinning:

tak sme nakoniec dobre urobili ze sme to zmenili na tie Bojnice, parada :slight_smile:
A od ktorej rana je otvorena ta ZOO? ze by sme tam sli potom hned rano okolo 9-tej, to by hadam drobce potiahli byt hore do tej 12-13 hod. :sweat_smile:
Len niektore maminy pridu len v sobotu nas pozriet a tym padom uz oni Bojnice s nami nestihnu..No ja by som boal nerada keby to prespali...ale vsak uvidime aka bude situacia, aj tak myslim ze tam nepojdeme vsetci hromadne... :wink:

Inak ta hracka nemusi byt fungl nova, nie? bo ja nejdem nic kupovat, baby maju hrooozne vela peknych hraciek ako novych s ktorymi sa uz nehraju alebo sa hraju malokedy tak nieco vyberiem...vsak aj vy ak mate nieco doma o co uz drobce nezakopnu tak doneste, treba sa zbavit haraburd... :grinning: :grinning: :wink:
3. apr 2009 o 16:13  • Odpovedz
anez, a to uz dnes potrebuju v tej restike vediet kolko bryndzakov zjeme 26.4? :confused: :grinning: :grinning: vsak nahlas ze 50 nech sa tam nenudia :grinning: :sunglasses:
3. apr 2009 o 16:21  • Odpovedz
baby to je fakt, ze to vsetko nevypijeme, ved to by sme boli 2 noci v alkoholovom opojeni :grinning:

jani, jasne, ze nemusi ta hracka byt nova, suhlasim s tebou :wink: , aj ja nieco pokukam, najaku tu haraburdu :grinning: :grinning:

anez dikes za info, uz je to za tri tyzdne :sweat_smile: , manzel sa ma pytal, ze ci to musi byt a ja, ze ano trvam na tom, tak nema vychodisko :dizzy_face: :zipper_mouth:
3. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz
anezka tak dobre spravy super ja sa uz tesim :grinning: a nam bude asi tiez vyhovovat zoo doobeda alebo potom ked sa mala zobudi ved dlhsie ako dve tri hodinky tam nebudeme a mozno pojdeme doobeda s jednou skupinou a poobede tak okolo15 mozme aj s druhou :grinning: mne teraz mam spava od 12 do 14 az 15 a v postielke myslim ze ked budeme tam tak viac ako dve hodiny nepotiahne ale spanok budeme mat urcite v hotely :wink:
babulky tak ja pojdem aj tak neaku blbosticku tak za 5 € kupit nieco co ma aj Eliska a rada sa s tym hra :slight_smile:
3. apr 2009 o 22:59  • Odpovedz
babulky a mohli by sme si aspon neaky plan spravit ved co tam budeme cely cas robit ? my prideme v piatok na tu 14 ked sa ubytovava a co potom za hodinku sme vybaleny ubytovany to budem behat pred hotelom a cakat ze kto kedy pride :grinning: uz sa tesim to bude sranda :wink: a co potom ? :confused:
3. apr 2009 o 23:02  • Odpovedz
a este dufam ze bud take pocasie ako dnes a bude to uplne super Eliska mala len nohavice a bodinko a ja tricko s kratkym rukavom to by bolo super keby sme nemuseli aj bundy so sebou brat :wink: aj tak budem mat plne auto uz si zacnem asi robit zoznam co vsetko musim zobrat :grinning:
3. apr 2009 o 23:12  • Odpovedz
Babule nasa ma tiez dva spanky, ale my sme tam len do soboty, to pred obedom odchadzame na tu dovcu, skoda, do ZOO tym padom nejdeme :unamused: . Ale neva, uzijeme si vas aspon vecer a chvilku doobeda.
4. apr 2009 o 11:36  • Odpovedz
ja kupujem tie dve hracky ako som spominala :wink:
4. apr 2009 o 11:37  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.