• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
Jaj baby, ja teraz fakt neviem, ci budem moct ist. Ale dam vediet naisto po kontrole u lekara, dobre? Aj teraz - 9.00 vecer a napoly spim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2009 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz
autor
babulky moje zlate, mohli by ste mi teda napisat presne kde sa teda stretavame a kedy a o kolkej? Ja uz nestiham citat do zadu a rada by som aspon na ten jeden den prisla :wink: No a inak ak by sme sa az tam rozhodli, ze ostaneme spinkat, dalo by sa na rychlo jednu isbu pre dvoch dospelakov a male babatko zaistit? Kolko by to bolo euracikov? Dakujem krasne za odpisanie :sweat_smile:
4. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz
inak baby ja akurát rozmýšlam či zbytočne nevyhodíme prachy za nocľah, keď bývame tak blízko, čo vy na to :confused:
4. apr 2009 o 23:59  • Odpovedz
ale asi nie, určite bude lepšie ak tam aj prespíme, lebo každé ráno sa ponáhlať do bojníc aby som niečo nezmeškala :grinning: by sa mi nechelo, tak nebudem radšej vymýšlať :wink:
5. apr 2009 o 00:01  • Odpovedz
autor
baby pleas :dizzy_face:
5. apr 2009 o 09:07  • Odpovedz
kuko - ideme sem http://www.penzionbojnice.sk/index.html

dopredu sa neplati, plati sa na mieste, tak zalohu netreba davat :wink:
5. apr 2009 o 09:17  • Odpovedz
a este toto zistila anez>
baby - volala som do regii - tam vychadza noc pre dve osoby 52 E + ranajky 4E/osoba
podla mna je to drahe jaaak svina

volala som aj do penzionu bojnice - takze maju 17 izibe, kt. mozu byt 1, 2 al. 3 lozk. oni to upravia ako chceme.
2 - lozk. izba stoji 35, 19 E
+ ranajky 2.,32 E /osoba

je tam aj detsky kutik, parkovisko pre 12 aut a postriešok - taka teraska vzadu.
5. apr 2009 o 09:18  • Odpovedz
autor
A musime sa asi nahlasit vopred nie? Alebo uz niekto volal? Inak ja by som tam aj chcela spinkat, je to cez vikend? Ak ano mozno by som to este vybavila, mali sme ist na oslavu ale asi bude skorej a ja by som sa s vami taaak rada videla :wink: Inak aky datum to presne je??? :wink:
5. apr 2009 o 20:30  • Odpovedz
autor
Takze babulky, manzelik suhlasi, spali by sme tam zo soboty na nedelu :slight_smile: , poprosim este raz presny datum a tiez kolko presne budeme platit a ak tam niekto volal, tak pleas da sa este doobjednat jedna izba pre nas troch? Teda ja, manzelik a Alicka :grinning: :grinning: :grinning: moc krasne dakujem :dizzy_face:
5. apr 2009 o 20:33  • Odpovedz
Tak my bohuzial nepojdeme (Kuko, mame rezervovanu izbu, tak si mozete vziat nasu), mne je stale horsie a horsie a co bolo dnes rano, no des. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je mi to tak luto, ale kebyze ma to chyti tam (nevedela som ani vstat z postele), neviem, co by som robila. :frowning2:
5. apr 2009 o 20:39  •  2 deti  • Odpovedz
juu, Deiny to je skodaaaaa :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Ale ked ti ma byt zle tak to je jasne, najlepsie ti bude doma :pensive: .
5. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz
No dufam, ze to nie je posledne stretnutie marcoviek. :slight_smile: A zase sa mi kruti hlava a to som aj najedena, ja to nechapem. Pri Miskovi mi nic nebolo a teraz takto. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2009 o 21:03  •  2 deti  • Odpovedz
autor
deini: ok tak vezmeme tu vasu a ty to mas na meno? Ci ako? Ktora marcovka to ma na starosti? Mala si izbu zo soboty na nedelu? A ktory to je termin?
5. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz
škoda deini, tak nech to rýchlo prejde :wink:
5. apr 2009 o 21:10  • Odpovedz
kuko posledný aprílový víkend
5. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz
24-26 apríla
5. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz
autor
oki a kto to ma na starosti?
ci kazdy za seba, alebo to niekto hromadne objednal?
5. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz
autor
a kto tam vsetko ide?
5. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš jaja
blcha
kristina
jaz
ivularadula
anez
deina
mamatata
petka

Vsetci tyto 9-ti by mali ist na 2 noci LEN Kristina a Petka na jednu noc.
5. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz
to "Ktoré pravidlá porušuje: zruš" tam nemalo byť, som to kopírovala a nejako sa mi to blbo :sweat_smile:
5. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz
ahojte,
kuko ja vybavujem, tak ked mas otazku, pytaj sa :wink: :wink:

baby ozik, do tej restiky som este nevolala. zajtra budem. ale musim povedat aspon predbezny pocet ludi - nech vedia, co a ako a nachystat sa. 20 ludi +10 deti, alebo ako?
5. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz
deini - jooooj, to je skoda. dufam, ze ti bude uz len lepsie a lepsie, a jasne neboj, este nieco zorganizujeme :slight_smile: :slight_smile:
5. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz
autor
anez mas IP :grinning:
5. apr 2009 o 22:36  • Odpovedz
deina, joooooj skodaaa :frowning2: :frowning2: no dufam ze ta tie zavrate nebudu trapit dlho, vazne som sa tesila aj na Misulka :frowning2: no pocuj ale ak by sa to vyrazne zlepsilo a este by si si to premyslela tak urcite by sa este nejaka izbicka pre vas nasla :wink:

anez, ozaj a videla si aj tu jedalen, teda potencionalnu spolocensku miestnost? Nevies ci by nam ju prepustili ak bude skarede pocasie? Inak ma napadlo ci by niekto mohol zobrat CD prehravac a zobrali by sme aj detom CD-cka nech tam mame veselo...teda ak tam oni nemaju ziaden CD-prehravac.... :sweat_smile:
5. apr 2009 o 23:50  • Odpovedz
babulky a myslite ze sa nam podari spravit aj neaku organizovanu hromadnu fotku deti :grinning: :grinning: ze ich postavime do radu a odfotime tak ze sa nam nerozutekaju boze ja sa uz tesim to bude srandy :grinning:
6. apr 2009 o 13:39  • Odpovedz
blska, no tu organizovanu fotku jedine tak, ze ich vsetky priviazeme k radiatoru ja uz mam nachystane lano :grinning: :wink: ak niekomu treba retaze tak dajte vediet :grinning: :grinning: :wink:
6. apr 2009 o 14:32  • Odpovedz
jéj, to by bola krána fotka :sweat_smile:
6. apr 2009 o 22:56  • Odpovedz
jaja - :grinning: , to je dobry napad a mozno, ked sa osmelia, tak sa chytia vsetky za rucicky a pekne sa daju odfotit, predtym im povieme, ze sa ideme hrat a musia sa drzat pritom za ruky, mozno to bude fungovat, uvidime :wink:
7. apr 2009 o 09:04  • Odpovedz
jani, parada tak mas za ulohu docielit aby sa 10 batoliat chytilo za ruky, pekne sa usmialo a pockalo kym "vyleti vtacik" :grinning: :grinning: uz sa tesim :sunglasses: toto sa nepodarilo docielit ani mne s mojimi dvoma detmi :grinning: ale uz len za napad mas u mna Nobelovu cenu no a ak sa to zrealizuje, zariadim aby sme boli na titulnej strane nejake magazinu :sweat_smile: :sweat_smile:
Inak vsak sa mozem pochytat za ruky my maminy a odfotit, ked uz nic ine... :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 12:27  • Odpovedz
jaja len neviem ci sa dokazeme zorganizovat aj my maminy na tu fotku :grinning:
mamatata som zvedava ako to vysvetlis mojej dcere ze ma stat a drzat sa za ruku s niekym a chvilu sa nehybat ved to je nemozne :grinning: ale mam napad mozme ich nalakat na neaku sladkosticku postavime ich vedla seba a oni pojdu a bude super fotka v pohybe :grinning: no uz sa tesim co tam budu tie deticky spolu robit dufam ze Eliska ich nebude moc buchat leba sa naucila pri Matuskovi branit sa stale sa fackaju a potom hladkaju a pusinkuju a ona ma uz taky reflex ze ked sa k nej nebezpecne blizi hned mu jednu supne po hlave tak si potom davajte na nas pozor :sunglasses:
7. apr 2009 o 12:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.