• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
blska, to uz takto za mladi mate siroke lakte, paaanecku pozor na vas :grinning: no ja budem rada ak budeme mat aspon jednu fotku bez vykriveneho usmevu :grinning: :wink:
Inak uz asi tri dni chcem napisat ze mas novu a peeeeknu fotku v pase a vzdy zabudnem, tak to pisem teraz ze vydarena fotocka v pase :dizzy_face: :dizzy_face:
7. apr 2009 o 13:29  • Odpovedz
baby, kt. chodite len sem, tak kuk videjka kam ideme:

http://picasaweb.google.sk/anezka.hrda/PenzionBojnice#

blska, ano peknucke foto v pase :slight_smile: :slight_smile:
7. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz
No a ta Nitra bola teda ozaj o nicom, tak uz len aby bolo dobre pocasko a mozeme sa realizovat, aj izby vyzeraju dost velke, kupelka ozaj na urovni a aj to posedenia vzadu urcite vyuzijeme :slight_smile: :wink:
7. apr 2009 o 13:44  • Odpovedz
babulky dakujem za fotku uz som ju nechcela nechavat zlatu ale na tejto som len v podorde tak som to radsej zazlatila nech sa tu neodhalujem :grinning: :grinning:

no anezka paradicka a super komentar vzdy pekne zacnes ze" baby ":grinning: ale nie super ja sa tesim to budeme byvat tam dole a vecer mozme sediet v tom posedeni deti budu spat a muzikovia budu davat na ne pozor a mozu sa na nas pozerat cez okno ako sa zabavame :sunglasses: a ja beriem urcite aj vysielacky alebo necham otvorene okno a budeme sa baviet aj s muzom a keby sa mala nahodou zobudila skocim za nou cez okno :grinning:
7. apr 2009 o 13:45  • Odpovedz
Nooo budeme ako janosici z okna vyskakovat von a dnu to je tiez dobry napad, ale vysielacky pre istotu berieme aj my :grinning: :grinning: a hadam sa tam aj osprchujem, co? :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz
len dufam ze ked tam budeme vsetci behat s vysielackami tak sa nam to nebude rusit ,lebo ja ked som u nasich tak som pocula v mojej vysielacke susedkinho maleho ako reve a nemoze zaspat mali sme rovnaky kanal nadstaveny :wink:
Eliske sa bude v tej sprche urcite pacit ona sprchu miluje :wink:
7. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz
No to je mozne ze si budeme navzajom rusit signal, takze ked zaplace jedno dieta budeme vsetci v pozore :grinning: :sweat_smile:
7. apr 2009 o 14:03  • Odpovedz
aspon bude standa :wink:
a moj muz bude mat vtedy meniny tak mu musim dovolit aspon jeden vecer vist z izby :grinning: :grinning:

a zasa som mu hovorila ze do stretka potrebujem ten novy qinny ze nech mame miesto v kufri a on my povedal ze chce kupit nove auto neake velike ze tam sa mi do kufra zmestia aj tri moje x landery no nesvihne ma z neho nie aby sme kupili mensi kocik on chce vacsie auto no proste typicky chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz
blska, ved to je super nie? Co by som ja dala za vacsie auto :grinning: potom ked bude vacsie auto tak ho spracujes na mensi kocik a bude :wink: tak to zapijeme aj Juraja (ak sa nemylim :wink: ) a 25.4 ma zase moj dobry kamos meniny no to budem cely vikend pripijat :sunglasses:
7. apr 2009 o 14:31  • Odpovedz
jaja ved ja sa aj tesim ze budeme mat vacsie auto ale on chce neake velikanske tusim nissan navara som zvedava kde na to zoberie prachy ale on sa tak tesi tak nech si spravy chlapec radost :wink:
7. apr 2009 o 14:40  • Odpovedz
spravi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2009 o 14:41  • Odpovedz
anez, a co ten CD-prehravac nebudeme brat? ak budeme mat tie Cd-cka a budeme chciet detom spravit diskoteku (alebo nam :grinning: ) myslis ze tam maju nieco...? :sweat_smile:
8. apr 2009 o 12:47  • Odpovedz
micky a na tie halusky ideme na obed v nedelu ? a o 11 ? tak to by mi tak super vyhovovalo to budeme mat taky rozluckovy obed napapame sa vastiskame a dovidenia vecer na konovi :sunglasses: :sunglasses:
my doma nemame ziadny maly cd prehravac len obrovsku vezu ale sa ked nahodou bude to nove auto tak mozem zabali cely byt a este budeme mat miesto :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 13:30  • Odpovedz
blska, ved ani my nemame doma cd -prehravac, muziku pustam na kompe, a nasi maju tiez nejaku vezu...ale keby niekto mal nieco mensie tak by mohol zobrat... :sunglasses:
No a tie halusky si myslim ze mame na nedelu ale neviem isto :confused:

No a babenky my sme na slov. do polovice juna tak hadam stihneme potom este zbuchat nejake stretko iba pre nas :sweat_smile: :sweat_smile:
8. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz
tak to by bolo fajn dasie stretko :grinning: to dohodneme v boljniciach :wink:
8. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz
baby, ja CD prehravac zoberiem. v pohodicke.
do paze, zabudla som zavolat do tej restiky, zajtra tam brnknem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz
babenky, ja vam s lutostou oznamujem, ze my nejdeme, manzel mi vcera zahlasil, ze auto ide dat o tyzden do servisu, tak sme bez auta, zase je poruchane, mna asi slahne, dalsia palka a sme na mizine :unamused: :frowning2:

tak strasne som sa tesila a teraz toto, povedal, ze by sa nam to mohlo pokazit tam, ja sa na to vys..iem :rolling_eyes:
9. apr 2009 o 09:54  • Odpovedz
jani to nemyslis vazne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: jeeeezis to je skodaaa a neda sa od niekoho auticko pozicat aspon na jeden den, ze by ste prisli kuk? alebo dat auticko do servisu uz teraz aby bolo do stretka uz doma...hmmm? :wink: :pensive:
9. apr 2009 o 10:50  • Odpovedz
mamatata neblazni to musite ist zozente neake auto aspon na jeden den ako pise jaja nech pridete pozriet :wink:
9. apr 2009 o 13:07  • Odpovedz
jani, alebo vsak aj bubli je z Nitry tiez pridu pozriet na jeden den, mozno by vas zobrali :wink: no ale vazne to sa uz teraz neda zrusit :grinning:
9. apr 2009 o 13:10  • Odpovedz
jasne ze sa to neda zrusit ucast je povinna :sunglasses:
9. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz
panabeka, mamatata, jooooj to je skodaaaa, skuste este nieco vymysliet.

inac baby volala som do tej restiiky slov. ohladom halusiek, tak mame zatial zajednanych 20 porcii dospelych bryndzakov so slaninkou a povedala som ze este pride 10 deti, ale tym halusky nemusia varit. ale ze buduci tyzden zavolam a vse upresnim
9. apr 2009 o 13:26  • Odpovedz
anez, to je super joooj to na kazdeho vychadza aj haluskovy pridavok, to bude obzerstvo :grinning: :grinning: skus sa opytat ci maju aj nejake mennu pre deti, ze by sme aj im nieco objednali... :wink:
9. apr 2009 o 13:32  • Odpovedz
jajus menu pre deti? no to budu mat asi tak palacinky a to je vse. no ja uuuurcite danusovi nic objednavat nebudem, lebo oni nevaria bez soli a inych gebuzin, radsej vezmem hippku tu mu dam ahotovka.
ale sak, ok, opytam, ale az buduci tyzden lebo mi je to uz blbe :unamused: :unamused: :unamused:
9. apr 2009 o 13:52  • Odpovedz
anez, jasne ved to zas az tak nehori, ja som myslela ze ak maju aj detske mennu tak automaticky aj podla toho varia, teda menej soli a tak :confused: ale mozno ani nie :fearful: no budu mat urcite radost ked nam budu 10 hippiek prihrievat :sunglasses:
9. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz
podla mna ked objednam pre elisku polievku vyvar tak to v pohode moze spapat si myslim ze to je ok ,ja si to tak dam :wink: najskor vyvar z toho dam Eliske a potom sebe halusky :wink:
9. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz
ja som skor pre tie deti (teda aspon nase) myslela ze malu pizzu zoberiem ale len ten zaklad ako cesto s parad. a syrom ale zas neviem co vsetko do toho davaju a potom ma napadlo ze ony budu aj tak o 10:30 jest jogurt takze budu najedene a nejaky chlebik im dam do ruky obzuvat kym sa my natlacime haluskami ... :wink:
9. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz
Eliska obeduje o 12 takze bude papat s nami ved nabalim jej hippky a to jej dam :wink:
pocuvajte a co budeme robit v piatok ked tam prideme ?aky bude plan?
9. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz
vidim, ze nas tusim ubuda, skooooda :frowning2:

ja som cakala, ked som muzovi odmietla ist k svokrovcom, ze zahlasi, ze nejde do Bojnic, ale sa neopovazil :grinning:

anez - pre nas ked halusky, tak bez bryndze :wink:

blcha - v piatok bude "otukavanie"
9. apr 2009 o 22:19  • Odpovedz
jaz, a s cim papate halusky? lebo ja to aj so syrokremom jedavam ked nieje bryndza :sunglasses: ci vy len tak samotne so slaninkou? to som este nejedla :wink:

blska, budeme sa ocumovat :grinning: :grinning:
9. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.