• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
jaja - tak ja s vajickom alebo kakaom, to je co :wink: ja totiz nejem ziadne mliecne vyrobky, esteze sa moje dieta "nepomamilo" a muz nemusi bryndzu
ved tam snad bude aj nieco ine pod zub
9. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz
jaz jasne si supnete neaku sniclu a hotovo ved halusky niesu povinne moj muz bude urite jest neake masko a nie halusky :grinning: a moje najoblubenejsie jedlo su vajickove halusky a hlavkovy salat to mozem jest kazdy den :sweat_smile: :sweat_smile:
uz sa tesim na piatkove ocumovanie :grinning: :grinning: to ma budu aj oci boliet od 14 budem na vas cumiet az do vecera :grinning: :rolling_eyes:
9. apr 2009 o 22:46  • Odpovedz
jaz, paaanecku tak taky recept som este nepocula halusky s kakaom :sweat_smile: :sweat_smile: to by som zjedla este ako tehotna, vtedy som jogurt uhorkami zajedala ale teraz....no neviem musela by som mat iny hormonalny vykyv :grinning: :sunglasses:

blska, to je dobre len nech si tvoj drahy da masko, rezervujem si u vas jeho porciu halusiek :grinning: ked som povedala muzikovi ze mame rezerv. 20 porcii halusiek tak kukal ze "a to len tolko?" :grinning: :wink:
10. apr 2009 o 00:10  • Odpovedz
ste zlate babulky, ale asi to nebude mozne, lebo neviem, co to bude stat (oprava) a potom nam to financne nevijde ani na jeden den, uz sme dost minuli peniazkov, hadam na druhe stetko uz pojdeme, tak mi je to luto :frowning2:
10. apr 2009 o 09:11  • Odpovedz
baby, tak to tu zhrnme, ze kto ide a na ako dlho a kto chce tie bryndzaky, a kto vlastne ide v nedelu na tenb spolocny obed, lebo mam z toho akosi gulas :confounded: :confounded: :wink: :wink:

jjjooooj, mamatata - to je skoda, ale snad nabuduce pojdete :wink: :wink:
10. apr 2009 o 09:15  • Odpovedz
a ozik, co sa tyka piatka - mozeme ist do kueplov sa prejst a tak, byt vonku, kecat deticky budu sa spoznavat, my tiez a tak :slight_smile: :slight_smile:
10. apr 2009 o 09:16  • Odpovedz
anezka tak my ideme na cely vykend a v nedelu ideme na spolocny obed vlastne mi ideme vsade :grinning:
a to je dobry napad ist na prechadzku do kupelov to by sme sa mohli ist aj okupat na termalne kupalisko aspon na hodinku nie? mam si zbalit aj plavky? :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile:
10. apr 2009 o 12:34  • Odpovedz
blcha, jasna vec zbal, sak mozme, ked bude fajn :grinning:
10. apr 2009 o 12:43  • Odpovedz
Dievcence tak ja plavky nemam ale ak sa pojdete okupat budem sa na vas aspon pozerat :grinning:
Dneska som teda v meste kupila tie dve hracky, manzel mi ich dokonca zakazal rozbalit :confused: ale baby ich vykutrali a pistali ako o zivot tak som ich otvorila a uz sa aj pohrali.... :grinning: :wink:

anez, my od piatka do nedele+ halusky (pre nas 3 porcie :wink: )
10. apr 2009 o 17:23  • Odpovedz
anez - dikes, urcite nabuduce nam to vyjde :wink: , ale ked bez auta sa nepohneme, ved viete ako to je :sweat_smile:
10. apr 2009 o 19:45  • Odpovedz
boze aj ja musim ist nieco kupit :sunglasses:
plavky si zbalim a Eliske plienku do vody a zabalim aj plavky pre jaju ,jaja aku velkost podprdy ti treba ja mam vsetky :grinning: :grinning:
10. apr 2009 o 20:28  • Odpovedz
ja mam tiez nejake plavky navyse - ale neviem ci jaje budu, sak ona je taka chuducka, to su 40 . to som nosila minuly ro teda este aj teraz na plavani, ale total mi to je velke, hlavne kosiky, tak nosim zase moje trojholnicky co som mala este na VS :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2009 o 00:30  • Odpovedz
joooj ste ma rozosmiali s tymi plavkami :grinning: :grinning:

blska no som si ista ze moju velkost nemas, ja si podprdy chodim kupovat do obchodu so skautskymi pomockami tam kde predavaju stany a tak :grinning: ale aby si bola v obraze, do jedneho kosika strcim Nelke hlavu a vyzera v tom ako vysadkar :grinning: :grinning:

anez, ked som kojila tak D-cka mi boli len tak tak no ostali mi C-cka akurat v nich uz nic nemam takze teraz ich musim do podprdy zrolovat, lebo zakasane by to vyzeralo blbo :grinning: :grinning:
11. apr 2009 o 02:23  • Odpovedz
jajus,tak ja tiez tak po porode, take fajnovucke decka a teraz ledva nejake A+ alebo akot o nazvat. takt to ti super ostalo, ze C, co ja by som za to dala :wink: :wink:
oki, vezme tie moje plavky, to ti bude dobre
11. apr 2009 o 08:37  • Odpovedz
jaja ja mam tiez C_cka ale uz sa narvem aj do Bcok bohuzial a stany mozem pozicat od mami ma pekne modely :grinning:
11. apr 2009 o 12:37  • Odpovedz
babulky ja len dufam ze bude take pekne pocasie ako teraz a nebude prsat :slight_smile:
11. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz
autor
babulky skoda, ze prideme az v sobotu vy budete zabehnute a my sa tam votreme, no dufam, ze nas nebudete ignorovat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ale nas prijimete medzi seba :slight_smile: Inak my prideme tak nejako doobeda, takze potom by sme sli spolu do zoo, teda ak nas zoberiete :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz
kuko, blaaaaznis :confused: :confused: jasne, ze vezmeme medzi seba. uz sa na vas tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a jasne ze zoberieme :sweat_smile: :sweat_smile:
11. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz
autor
oki tak sa tesiiiime, ved to bola srandaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2009 o 21:49  • Odpovedz
juj anez, neviem či neni neskoro, ti hlásiť tie halušky :confused: ale ak neni tak dvoje a ak je tak neva, dáme si niečo iné, a ideme od piatku do nedele :wink:
13. apr 2009 o 09:35  • Odpovedz
ivu keby sa nedal ja ti prenecham moju porciu a dam si neake masko mne je to jedno ja zjem vsetko :grinning:
13. apr 2009 o 12:15  • Odpovedz
dnes som pozerala predpoved na ten vikend co ideme a zatial hlasia dost zimu neakych 8 stupnov tak to aj pancuchy a deky budemem musiet zabalit :frowning2:
13. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz
baby,m pohodka co s atyka halusiek, este som nevolala, ze kolko presne, to ma este cas, takze pohodka :slight_smile:))
13. apr 2009 o 19:48  • Odpovedz
blcha, blaaaznis???? :confused: :confused: :confused: ved to je asi nejaka blbost, neee? ty koki, idem aj ja pokukat to pocasko
13. apr 2009 o 19:48  • Odpovedz
no kukla som to pocasie, ale nasla som len na 21.4. a vtedy hlaisa 15 st. na ten vikend som nenasla, no duuufam, ze sa to zmeni a bude pekne :wink: :wink:
13. apr 2009 o 20:01  • Odpovedz
babyyy, taaakze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Anez to nemalo chybu, ale ste sikulky, ze ste to takto obehli :wink: . Vyzera to tam pekne. S nami na halusky neratajte, mi prideme iba na tu jednu noc a ja som tiez skorej na tie kakavkove, teda ja s tym grankom ako jaz, nez na bryndzove :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Mamatata skoda ze nejdete, to ma mrzi, zasa o jedneho menej :frowning2: . Snad to vide dalsi krat, lebo verim, ze bude dalsi krat.

Blska ani nestras, ani trosku to neskusaj, my ideme rovno odtial na dovolenku do Tatier, takze to by bolo vaaazne skvele, keby bolo 8 stupnov. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2009 o 21:51  • Odpovedz
no ja tiez dufam ze bude dobre pocasie a nie take ako som nasla na nete :wink:
13. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz
a blcha kde si tonasla? hod link, nech kuknem aj ja. aj do buducnosti nech viem, kde hladat
13. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz
to pocasko mozno nebude take, je to predpoved do velkej buducnosti a ved aj na velku noc malo byt povodne skaredo, a ako bolo naaadherne
13. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz
anezka ja uz neviem kde to bolo to muz niekde nasiel a ukazoval mi to a uz to teraz neviem najst :wink:
13. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.