• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
Babenky ved my tu uz nemame nic zimne pre baby, ani pancusky ani vetrovky, len tielocka, tricka, satocky, klobuciky a tak :sunglasses: ale vsak keby nasnezilo tak sa nejako zahrejeme, nie? :sunglasses:
13. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz
jasne jajus :wink: :wink:
13. apr 2009 o 22:43  • Odpovedz
ja som tiez uz pancuchy ,ciapky a bundy schovala do krabic do skrine tak dufam ze to nebudem musiet vytahovat :wink: ale ved aj dnes uz malo byt skaredo a ako je krasne slnecno ,hlavne aby nam tam neprsalo a bude to ok :wink:
14. apr 2009 o 14:55  • Odpovedz
myslite ze ta hracka by mohli byt aj take detske tacky teda furik ci ako sa to spisovne povie som videla v letaku dracika paradne ale neviem nie je to blbost ? som mala uz vybrate co kupim ale uz to nemali tak teraz neviem co by potesilo :confused:
16. apr 2009 o 13:52  • Odpovedz
Babenky chyta ma taka euforia radosti :grinning: :grinning: len aby sme boli vsetci zdravi, nech aj furiky padaju len nech tam nepochorieme teda v nasom pripade nech sa tam vobec dostavime... :fearful: Dufam ze tie sople nebudu mat viac ako tyzden... :unamused: ale keby mali, mozme tam prist aj soplavi...? :confused:
16. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz
blska, jooj ty si take starosti robis, ved to je len symbolika, nemusi to byt nic od Matela, teda aspon dufam :grinning: :wink:
16. apr 2009 o 13:58  • Odpovedz
jaja mne vobec nebude vadit ze budete soplavy hlavne ze pridete :grinning: inak som prave zistila ze v piatok-den odchodu do bojnic mame ockvanie posledny prevenar tak zajtra volam doktorke nech nam to prelozi keby nahodou mala neaku reakciu nech tam nieje mrzuta aj ked este nikdy nemala po ockovani ziadne problemi istota je istota :wink:
aj ja sa uz tesim si predstavujem ako tam budu deticky bezkat po tom parkovisku ochytavat auta a my budeme klabosit pit kavicku a behat po nich :wink:
16. apr 2009 o 14:02  • Odpovedz
jaja no vies ja by som chcela len radost spravit ale ma tak napadlo ze ten furik nemusi kazdemu vliezt do auta takze je to blbost asi :grinning: a inak mozno budeme mat dovtedy to velke auto tak mam zobrat aj trojkolku alebo radsej toho umeleho hupacieho slimaka nech sa deticky pohupupred penzionom? teda ak bude dovtedy to auto :grinning:
16. apr 2009 o 14:04  • Odpovedz
blska, jasne tak to ockovanie prelozte nech tam nahodou nechyti horucky alebo co, no a to mas paradne predstavy :grinning: :grinning: my budeme kavickovat a deticky budu robit prieskum na parkovisku...to beriem :sweat_smile: :sunglasses:
16. apr 2009 o 14:05  • Odpovedz
a este ma napadlo ze tu zoo by sme mohli spachat v sobotu az poobede ked sa deti vyspia tak o 15 by sme vyrazili a do 18 to mame zmaknute lebo ked pojdeme rano tak to by sme tak okolo 9 isli a o 12 by sme uz museli byt na hotely lebo deti idu spat takze casu budeme mat rovnako aj rano aj poobede a aspon by nas bolo viac lebo v sobotu dorazi viac ludi a to by doobeda tu zoo nestihli co poviete ?
ja uz intenzivne rozmyslam ze co tam budeme robit :grinning:
16. apr 2009 o 14:11  • Odpovedz
jaja ja si myslim ze to tam budu mat dobry vybeh podla foto to vyzera na rovny teran a je tam brana ktora sa da zatvorit aby na cestu nevybehli a my mozme byt v tom altanku ci co to tam je uvarime si kavicku a budeme cakat kym dorazia vsetci :wink:
16. apr 2009 o 14:15  • Odpovedz
blska, myslim ze ZOO je len do 17tej anez pisala :confused: ja by som sla radsej skoro rano, hoci aj o pol 9-tej lebo boh vie ake bude neskor pocasko a ci tam nebude poobede vacsi natresk... :confused: uvidime ako to nakoniec dopadne :sweat_smile:
16. apr 2009 o 14:36  • Odpovedz
ZOO je do 18, ale zvieratka su len do 17 vo vybehu. ja navrhujem ist rano, doobeda, my tam budeme uuuuurcite cely den, teda ked sa niekto prida, sami uuurcite nie. dnauso bude spat v kociku tak ci tak, takze ja obedny spanok akosi neriesim, ze letiet na hotel. my to spravime tak, ze pojdeme doobeda do ZOO, hodime tam niekde obed, ved tam su nejake restiky, obcerstvoivacie stanky a tak a potom dam dnausa spat do kocika aja vylozim niekde nohy s nejakymi maminami a taak. kto sa prids? :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2009 o 21:28  • Odpovedz
Nam by vyhovovalo ist do ZOO po rannom krmeni, kt. je o 8-ej takze kym sa najedia a kym sa vypraceme atd, o 9-tej by sme mohli byt tam a myslim ze 3 hodky obzerat zvieratka bude aj pre mna dobra zataz :grinning: Rada by som ak by spali na hotely aspon od tej 12-12:30 lebo viem ze pospia aj 2 hodinky....ak by mali poobedny spanok v kociku to by bola maximalne hodinka (aj to prehanam) a potom by zvysok dna boli zarucene nervne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale vravim prisposobime sa situacii, ak vsetko pojde hladko ostaneme aj cez obed, ak nie pojdeme na hotel... :wink:
16. apr 2009 o 21:33  • Odpovedz
Ahojte kočky
tak už je to potvredé, som to písla aj jaji do IP-čky, nemožeme isť s vami :frowning2: rteda mali sme vás prísť aspon pozrieť ale drahý dostal rozpisy v robote a má volno ten týžden utorok streda :frowning2: chudák ho to mrzí viac ako mna. :frowning2: Musíte porobiť vela fotiek aby sme vás aspon tak spolu videli. :pensive:
Už mi aj volal drahý koli tomu že nás po mojej skúške zoberie na týžden s ním do Rakúska, normále tolká ochota zrazu :slight_smile: ale nie aspon nejaká náhrada výletíku tak sa teším aj tomu hoc vás škoda že neuvidím.
16. apr 2009 o 21:37  •  3 deti  • Odpovedz
luci jooooj to je skodaaa :frowning2: :frowning2: :frowning2: a tvoj drahy robi v Rakusku? a kde?
16. apr 2009 o 21:40  • Odpovedz
anez: V Tullne, tak sa teším že s ním pojdeme lebo to je tam taká rekreačná oblasť, kopa atrakcií pre detičky a tak :slight_smile:
16. apr 2009 o 21:42  •  3 deti  • Odpovedz
jooj, to musi byt super, hod link ked budes mat cas :wink: :wink:
16. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz
anez: Jasné hodím ale muž vie tú ich stránku tak potom sa ho opýtam :wink: ale najprv musím urobiť tú skúšku aby nás zobral ako odmenu :sweat_smile:

Vyhodte ma už spať, dobrú :sweat_smile:
16. apr 2009 o 21:47  •  3 deti  • Odpovedz
luci dobruu a drzim palce na skuske, papa
16. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz
no tak pojdeme do zoo rano a ja pojdem cez obed urcite na hotel Eliska nespala v kociku ani nepamatam radsej ju dam do postielky a ked tak sa tam mozme potom ked sa vyspi vratit :wink:
luci to ma mrzi ze nemozete prist :unamused:
16. apr 2009 o 21:58  • Odpovedz
luci, no naozaj skoda ze to nevyslo, tak hadam niekedy nabuduce :wink: dufam ze aspon to rakusko vam vyjde a skusku uz ani keby si spravila :wink:
16. apr 2009 o 22:01  • Odpovedz
babulky tak mne ked bude Eliska vstavat tak ako dnes v zoo budem uz o 7 :wink:
17. apr 2009 o 08:19  • Odpovedz
veru škoda luci :unamused:
17. apr 2009 o 10:16  • Odpovedz
autor
babulky my pojdeme do zoo asi az poobede, lebo ved len doobeda prideme...tak nas pockajte, my nechceme ist sami :unamused: :grinning:
17. apr 2009 o 10:35  • Odpovedz
kuko ved mozte hned do zoo ist a tam sa stretneme ved aj tak budeme asi celu sobotu v zoo a pri zamku spacirovat tam je pekne a ja pojdem len na obed dat Elisku spat do hotela a mozme sa tam vratit :wink:
17. apr 2009 o 12:33  • Odpovedz
kuko, a vy kedy pridete v sobotu, nie doobeda? By ste mohli cim skor prist aby sme toho co najviac stihli a tak... :sweat_smile: neboj ved urcite nepojdeme ako hromadny zajazd niekto tam bude a nakoniec sa aj tak vsetci stretneme... :grinning:
17. apr 2009 o 13:25  • Odpovedz
presne ako pise jaja, my tam budeme cely den :grinning:
17. apr 2009 o 17:07  • Odpovedz
ivu- ak sa nemyslim zraz je o 14-tej? :confused: Alebo to je indi vindi?

Lebo ak to je jedno, ja by som bola radsej keby baby spali ten poobedny spanok doma, potom ich nakrmime a potom vyrazame...my to mame z MT takych 55 km co je asi hodina autom, takze ak by sme vyrazili okolo 15:30 do 16:30-17-tej sme tam. :sweat_smile: :sweat_smile:

Babenky kedy planujete dorazit vy?
18. apr 2009 o 09:14  • Odpovedz
Lebo rozmyslam ak by sme vyrazili na obed to by akurat v aute zdriemli ani nie hodinku a potom by cely zvysok dna boli nervne, na nevydrzanie.... :unamused:
A zase vyrazit rano (doobeda) mi pride skoro...

anez- som zabudla, o kolkej mame pristupne izby?
18. apr 2009 o 09:16  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.