• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
jajuš - ale ja som myslela dnes, spomínala si že pôjdete do bojníc, či sa mi to snívalo :confused:
18. apr 2009 o 11:02  • Odpovedz
ubytovat sa da od 14 tak to maju na stranke napisane :wink: my chceme z domu vyrazit o 12 -12 30aby Eliska spala v aute mame to do bojnic neakych 100km takze taka hodinka hodinka apol cesty no do druhej tam urcite budeme :wink:
18. apr 2009 o 12:47  • Odpovedz
jaja, izby mame od 14. my pojdeme rano ako sa zobudime, pojdeme kuk svokrovcov apotom poobede prideme. ale v PD budeme uuurcite uz na obed.
18. apr 2009 o 18:08  • Odpovedz
my dorazime asi okolo 15.30, manzel musi byt v praci, nastastie v piatok su len do 13.30
18. apr 2009 o 20:45  • Odpovedz
jaja a videli ste aj latifa ?
18. apr 2009 o 20:45  • Odpovedz
Babenky rozmyslam ze aj my pojdeme z domu doobeda ked zjedia jogurt, a spat budu tam v hotely ak nestihnu v aute... :wink:

ivu, ano dnes sme boli :slight_smile:

Bolo super len dobra slapacka hore do kopca s tym kocikom sme mali co robit, tam kde su v ZOO schody sme sa s kocikom nedostali, ale aj tak sme videli toho dost... :slight_smile:
Jasneee aj Latifa sme videli, ten bol taky mailnky chuducky a sivy a jeho mama taka velka 2-hrba tava :sunglasses:
Inak za parkovne sa plati 3 eura (ak by siel niekto autom) a vstupne do ZOO na 1 osobu (aj s kocikom) je 2.42 eur a inak dospely sam bez kocika je myslim 2.72 eur.
A pri vchode co je ta slovenska restauracia, stoja halusky 4 eura :grinning: dnes sma sa tam zastavili, vyyyborne boli :sweat_smile:

Akurat ste nestihli Vivarium (rybicky, vtaky, kvietky a take) tak tam urcite skocime v sobotu...a nenasli sme levy a zirafy, ale ani neviem ci ich tam vobec maju :confused:
18. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz
Jaaaaj ozaj a super atrakcie su tam pre deti, smyklavky, hojdacky, skakaci hrad a dookola bufetiku, hot dogy, varena kukurica, lavicky vsade uplne super :sunglasses:
Pred vstupom su stanky s detskym oblecenim teda hlavne satky, ciapocky, klobuciky, tak som babam hned dve satky na leto kupila a vo vnutri robia taku atrakciu ze vas odfotia (rodinku alebo dieta) a na pockanie z tej fotky spravia pohladnicu, kalendar, alebo klucenku, uuplne parada a stoji to len okolo 1.5-2 euro :slight_smile:
18. apr 2009 o 21:21  • Odpovedz
jaja zirafy tam urcite nemaju a leva asi tiez nie :wink: jaja a do vivaria sa s kocikom nezmestis ale ved kociky odparkujeme vonku a deti zoberieme naruky a pozreme rybky a hady :wink:
klucenku si dam spravit :grinning:
a schody okolo medvedov kociky vynesieme ved budeme mat chlapov :wink:
18. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz
jaja a vtej malej detskej zoo nebehali aj tie male prasiatka my ked sme tam boli aj prasiatka aj kozicky tam behali a deti pomedzi to behali :wink:
18. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz
blska, no u nas nehrozi kocik odparkovat a ist, lebo v kociku sme mali vsetko-cajiky, vreckovky, fotak, minaralky pre nas, chlebiky, presnidavky, svetriky...lebo potom sme si niekde v polovici sadli na lavicku a krmili :sunglasses: inak tam aj dnes bolo hroozne vela ludi, by som sa asi bala nechat kocik odparkovany a odist, ale vsak ak sa nezmestime, neva, obehneme este raz medvede, tam bola taka plosinka aj pre kociky takze pohoda... :slight_smile:

Jaaaj a kraaasne pavy tam boli, roztiahli tie chvosty a tak sa predvadzali a pelikany spali na jednej nohe... :grinning:
18. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz
Inak dneska bola s nami aj moja mamina tak ona tlacila kocik a my sme sa venovali babam cely cas lebo ich bolo treba aj nosit aby videli na vtaciky a tak, v kociku vobec nechceli sediet len chodit...no a v sobotu neviem ako to urobime s tym kocikom... :confounded:
18. apr 2009 o 22:06  • Odpovedz
jaja ved ti kocik niekto postrazi my zostaneme vonku postrazime kociky vy pozriete rybky a naopak ja sa tam uz tesim som tam nebola asi dva roky :wink: len dufam ze nebude prsat
18. apr 2009 o 22:07  • Odpovedz
V tej detskej casti bolo len jedno prasiatko a dve kozicky, ale sa tam taky mladi pubertaci realizovali tam vliezli a hodinu sa tam fotili tak deti sa tam skoro ani nemohli dostat a potom tie zvieratka tak vyplasili ze sa schovali... :unamused: akurat ovecky boli navolno tak pomedzi ne sme sa premavali a pri ponikovi sme boli blizko ten nas skoro zozral :grinning:
18. apr 2009 o 22:08  • Odpovedz
Hadam nam vyjde pocasie, my ked sme dnes vyrazali z MT tak riadne prsalo aj som myslela ze sa otocime ale v Prievidzi jasno, krasne, slnecno tak parada :wink: ja som tam bola prvy krat tak som sa viac vytesovala ako deti :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 22:10  • Odpovedz
jeej jaja supeer, ja som tam tiez enbola dva roky, sa tesiiim :grinning: :grinning:

inac kukala som to pocasie, zatials om nasla len na piatok, sobota este nie je

http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_tpredpoved_skcele&area=cele&ts=1240531200
18. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz
18. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz
My sme ako take rosnicky co prahnu po pocasi :grinning: No vsak ak bude oblacno tak to je v pohode len aby sme nezmokli :wink:
18. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz
18. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz
Tak sme sa s muziokm dohodli ze to urobime tak ako dnes, vyrazime okolo 12:30 aby zasplai v aute a kym to my najdeme a dorazime tam, tak aj hodinku pospia a to tak vyzhadza ze okolo 14-tej by sme tam mali byt :sweat_smile:

anez, prosim ta nemas este nejaky link alebo na nete cestnu mapu alebo nieco take ze ako sa dostaneme k tomu penzionu? lebo my sme dnes ledva trafili do ZOO, nemam ani v pate ze kde je ten penzion... :confused: :confounded:
18. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz
ja to spravim tak ze ked dorazime do bojnic volam Anezke ta ma bude navigovat :grinning:
a aj my tam dorazime tak neak okolo tej 14
18. apr 2009 o 22:29  • Odpovedz
blska, no to pocasko, mohlo to byt aj horsie :grinning: :wink:
no neviem lebo my ked zavolame anezke ze sme sa stratili tak ty sa jej uz na hodnu chvilu nedovolas :grinning: :wink:

by sme si mohli tak organizovane povymienat telef. ciselka :sunglasses:
18. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz
ja sa najviac tesim na opice :grinning:
18. apr 2009 o 22:33  • Odpovedz
ja mam cislo aj na Anezkinho muza :grinning:
18. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz
blska a to ako? :astonished: :grinning:

anezka, no ze mi posli ciselko na tvojo draheho :grinning: :grinning: :wink:

ja sa najviac tesim na halusky :sunglasses: :sunglasses:
18. apr 2009 o 22:36  • Odpovedz
ja dufam ze Eliska tam bude dobra lebo teraz je troska umrncana ale do tyzdna budu tie stolicky vonku tak snad bude uz vpohode :wink: a som este zvedava ako bude spat v tej prenosnej postielke :wink:
18. apr 2009 o 22:38  • Odpovedz
takze ciselko, poslem v IP a jaja naco ti je na Maja :grinning: inac on definitivne s nami nejde. budem si musiet niekeoho vziat so sebou, len neviem koho :unamused: :unamused:

inac danuso spava v tej postielke vzdy ked niekde sme, a nema problem, ale mala neterka segrina mala Eliska, ta v nej nevie spat, lebo tie postielky mooc suchocu, aj ked sa da na ten matrac deka a potom plachta, aj tak a ona stale kopala s nohami, sa jasila, tak tam ankoniec nespala, ale my sme nikdy problem nemali. zaspal tam vzdy v pohodke a od polnoci je aj tak s nami v posteli
18. apr 2009 o 22:44  • Odpovedz
aa ozik baby, este musime preesne spisat kolko nas ide, presny zoznam, aby som tam mohla tento tyzden zavolat a dalsia vec - dohodnut sa aj na tom obede, ze kolko preedbezne tych halusiek, ale hlavne kolko nas bude, aby mohli nachystat stoly
18. apr 2009 o 22:46  • Odpovedz
ked ja ani neviem ako sme sa tam dostali,som mala pocit ze kruzime kade tade,ale teda hovoris ze tam kde bude cedula "Bojnice" a za cedulou na prvom kruhaci doprava?
Ten link mi otvori aj tam mam napisane start a ciel cesty ale ked dam vyhladat tak mi nevyhodi ziadnu mapu, len nejaky error... :confused:
18. apr 2009 o 22:50  • Odpovedz
jaja napravo mas ze martin-pod to supni este slovakia a to iste urob aj v tom okienku DESTINATION a potom stlac len search a vyhodi ti to preesne vse
18. apr 2009 o 22:52  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.