• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veľké stretnutie marcoviek 2008

(zamknutá)
25. mája 2009 
ahaa kukam, ze tam nejde dat SLOVAkia, no nsit tak klikni sem:
http://www.viamichelin.com

a zadaj vse dolava: departure - martin, slovakia
destination: prievidzska 39, bpjnice, slovakia a uz iba search a mas to
a potom ked ti to vyhodi tu mapku, tak si nazoomuj iba tie bojnice atam to preesne uvidis :wink: :wink:

ide to?
18. apr 2009 o 22:53  • Odpovedz
anez, to som zo srandy chcelato ciselko lebo aj blska ho ma :grinning: :wink:
No tak s nami mozes ratat ak nepride do toho nejaka choroba (klo klop)
18. apr 2009 o 22:53  • Odpovedz
ok, tak pisem zoznam na 100% idu a chcu:

piatok- nedela: dvojlozkova izba:

anez
jaja
blska

sobota - nedela: dvojlozkova izba:

kuko

obed: halusky:

anez+1
jaja+2
blcha+1
18. apr 2009 o 22:55  • Odpovedz
baby len skpcite ten zoznam a dopiste sa aby sme v tom mali jasno, lebo ked kazda napise, ze idem aj ja, ja to nezaregistrujeme aeste na niekoho zabudneme, co by sme neradi, tak radsej to spravme takto. suhlas? :slight_smile: :slight_smile:
18. apr 2009 o 22:56  • Odpovedz
anez, uz to maam huraaa ved ja som nad tym maturovala :grinning: diik si to ulozim :wink:
18. apr 2009 o 23:11  • Odpovedz
jooj, jaja som rada, tuto stranku mam rada, lebo tam sa da dat este pod tym destination - ze aku cestu chces, najrychlejsiu, najlacnejsiu, a tak, jeto super, my mame tade naplanovanu aj cestu do chorvatska. a este ja predbeznu cenu ti vyhodi, kolko ta to bude stat
18. apr 2009 o 23:14  • Odpovedz

anez
jaja
blska
ivularadula

kuko

anez+1
jaja+2
blcha+1
ivularadula+1
18. apr 2009 o 23:20  • Odpovedz
ja už som si tiež pozrela tú mapku a už viem kde to je, inak nehovorila si na kruháči do prava? ja by som išla hneď do prava, po tej nemocničnej :sweat_smile: , ale už viem, inak my vyrazíme asi okolo pol druhej, my sme za pol dodinku tam :wink:
18. apr 2009 o 23:38  • Odpovedz
ivu, neviem kde je nemocnica :confused: :confused:
ale ked ides od prievidze, po pravej strane budes mat kaufland, tesco a pojdes rovno, mas tam kruhac uz v bojniciach a pojdes rovno po ceste smerom k zamku a za kruhacom na pravejs trane je ten penzion, ako su rodinne domy. v podstate nikam neodbocujes :slight_smile: :slight_smile:
18. apr 2009 o 23:43  • Odpovedz
do nemocnice by si si dostala keby ideš smerom od mesta PD na kruháč a prvá do prava a rovnoooooooo po ceste a napravo ďalej je nemocnica
19. apr 2009 o 11:20  • Odpovedz
anez už si to nahlasovala, lebo ja neviem či mm nezačne vymýšlať, začal robiť ten bazén a pýtala som sa ho že kedy ho chce betónovať, a on že dno cez týždeň a steeny cez víkend, ja na neho pozerám, že tak to máš smolu veď ideme do bojnic :angry:
19. apr 2009 o 11:22  • Odpovedz
anez a ten obed-halušky je kedy? ktorý deň?
19. apr 2009 o 11:23  • Odpovedz
ivu - nech neblazni!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

obed je v nedelu o 11. do 10 sa mame vystahovat, tak hne dby sme sli na obed
19. apr 2009 o 12:17  • Odpovedz
ja som akurát rozmýšlala že by sme prespali len jednu noc, z piatka na sobotu, lebo veď ke´d máme byť do desiatej vysťahovaní, tak reku načo budeme platiť ešte za jednu noc, ale keď sú tie halušky, ja teraz neviem :unamused:
19. apr 2009 o 13:36  • Odpovedz
anez, ten penzion je uz v Bojniciach? Teda ked ides autom, musis prejst cedulu Bojnice??
Lebo na tej mapke co si vcera hodila link, tak tam je to vyznacene ani keby ten penzion bol za cedulou Prievidza, ale este teda PRED Bojnicami..... :confused:
Ja som si ista ze zabludime :unamused:
19. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz
a sme na tom teraz aj dosť biedne finančne :confounded:
19. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz
jajuš a včera keď ste tam boli tak ste nešli cez prievidzu?
19. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz
jaja, ten penzion je tak, ze dies cez PD, prejdes okolo kauflandu, kt. bude po pravej strane, prejdes tabulu KONEC PD a pojdes stale rovno do Bojnic, tam je tabula Bojnice, potom kruhac, pojdes rovno a po pravej strane to je.

ivu - no, my sme na tom tiez na prd, ale serem na to :grinning: muzik slubil, ze nieco vymysli :grinning: vykradne banku a ideme :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 14:59  • Odpovedz
ivu, isli sme cez prievidzu, ale ja ked niesom sofer ja tu cestu moc nevnimam co sa deje okolo, drahy len nasledoval tabulu Bojnice ZOO a tak nejak sme sa tam dostali.... :sweat_smile:

anez, myslim ze ten Kaufland si pamatam, alebo nieco take po pravej strane-neviem ci nie TESCO tam bolo...? Takze prejdeme tabulu Bojnice za ktorou bude kruhac a na tom kruhaci pojdeme doprava? alebo rovno?
19. apr 2009 o 20:39  • Odpovedz
ja dam precitat tuto stranu muzovi a on to urcite najde bez problemov ked si to tu precita :sunglasses: :sunglasses:
19. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz
jajuš tak to ste museli ísť aj cez ten kruháč a okolo toho penziónu :wink:
19. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz
anez prosím ťa a koľko to víde na noc?
19. apr 2009 o 21:17  • Odpovedz
ivu, no to je celkom mozne len ja som to velmi nesledovala, lebo som sedela vzadu privrznuta medzi dvoma autosedackami som bola rada ze dycham :grinning: (vpredu sedela mamina)
Ale vsak keby cosi tak sa opytam niekoho na cestu, ti domaci to tam musia poznat :wink:

ivu mali by ste ist na dve noci, kto nam pomoze s tym Bayleisom? :sunglasses: uvidis bude sranda, oplati sa :wink:
19. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz
jasne ivu zostante na dve noci ved vecer budeme kecat keb budu deticky spat a v nedelu ten obedik si dame spolu vsetci :wink:
19. apr 2009 o 21:38  • Odpovedz
ste ma ukevali baby :grinning: , len ešte musím ja mm :confused: , ale dnes ma naserinkal, ja som išla k našim a on ostal doma, reku že bude makať na bazéne a on zdrhol asi hoďku po nás a prišiel až po nás, okolo úsmej
19. apr 2009 o 22:40  • Odpovedz
autor
Ahojte babulky, tak my prideme v sobotu niekedy doobeda, ja zavolam anez a ona my povie, kde sa nachadzate :grinning: Ale nakolko sa mozeme ubytovat az od 14:00, tak zoo to isti :dizzy_face: cmuky
19. apr 2009 o 23:05  • Odpovedz
kuko - super :wink:
19. apr 2009 o 23:17  • Odpovedz
kuko, chcete aj vy obed v nedelu? som ta dole pre istotu napisala, ak nechcete, napis.

anez
jaja
blska
ivularadula

kuko

anez+1
jaja+2
blcha+1
ivularadula+1
kuko+1
20. apr 2009 o 08:07  • Odpovedz
kto s apytal na tie ceny, este raz ich hadzem:

2 lozkova izba: jedna noc: 35,19 - aj s tym kup. poplatkom
1-lozk. izba: 24, 24

ranajky - svedske stoly: 2,32€ /osoba

moznost dokupit vecere, ak chceme v piatok musime tento tyzden nahlasit, najneskor vo svtrtok musim zavolat, ze kolko a kt. - mame na vyber tri druhy, tak to ja tam brnknem a zistim, aky je jed. listok na tento tyzden
20. apr 2009 o 08:11  • Odpovedz
baby, sorry - ranajky su 3,98€

a kukla som par stran dozadu, ze este kto s anahlasoval, tak poprosim este
PETKA
BUBLI
CAPY
DEINA
LUCI
MAMATATA
JAZ
KIKA
PETKA

baby, vyjadtrite sa,ci s anieco zmenilo, a co presne chcete objednat - kolko noclahu a ci vobe, ci dojdete iba kuk, alebo aj spat a ci chcete aj obed - bryndzove halusky, ak nie, tak ci pojdete vobec s nami na spolocny obed a potom si nieco doobjednate, aby sme vedeli, kolko stolov - miest rezervovat
20. apr 2009 o 08:20  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.